Шенген - знову відсувається?

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Шенген - знову відсувається?

Повідомлення _vital_ »

dima_ternopil писав:
orko писав:Підкажіть, будь-ласка, таке.

В мене є шенгенська віза, видана в Україні 11.12.2008 посольством Польща. Віза на 8 днів з 24 лютого 2009 по 3 березня 2009.
Я правильно розумію, що можу у ці дні відвідати Швейцарію?

Дякую.
без проблем!
Майже без проблем :)

Слід звернути увагу на такі речі:
1) Першою печаткою у термін дії візи повинна буди ПОЛЬСЬКА, тобто маєте в"їхати спочатку до Польщі, бо наступного разу поляки вам можуть відмовити у візі
2) В Швейцарії в аеропортах до кінця березня зберігається контроль - тобто, якщо ви літаком до Швейцарії не відвідавши до цього Польщу (без першої польської печатки) - можуть не пустити в країну
3) Основний час дії візи ви зобов"язані провести у Польщі. Тобто, якщо за печатками виходитеме, що ви основний час провели-таки у Швейцарії, поляки наступного разу можуть відмовити у візі
4) На сухопутних кордонах Швейцарії контроль знято, печаток не ставлять. Так само немає контролю на авіарейсах Польща-Німеччина.

Успіхів вам і будьте уважні! :)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Шенген - знову відсувається?

Повідомлення Svitlana »

Оскільки сухопутним шляхом контроль відмінений, то, власне, і перевірити де проведено основний час візи буде неможливо. Після Польщі ж нема більше контролю, тому буде виглядати так, що ви Польщу могли і не покидати. :wink:
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Шенген - знову відсувається?

Повідомлення _vital_ »

Svitlana писав:Оскільки сухопутним шляхом контроль відмінений, то, власне, і перевірити де проведено основний час візи буде неможливо. Після Польщі ж нема більше контролю, тому буде виглядати так, що ви Польщу могли і не покидати. :wink:
Світлано, згоден з тобою. Але слід мати на увазі, що печатки в аеропортах все ще зберігаються. Тому їхати краще по землі, хоч і не дуже близько.
one
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 04 березня 2009, 17:05
Звідки: Dún Laoghaire

Re: Шенген - знову відсувається?

Повідомлення one »

Svitlana писав:
З 12.12.08. Швейцарія вступила в Шенґенську зону.

Це значить, що українці, які не мають швейцарського паспорту, відтепер можуть без отримання додаткової візи пересуватися майже всією Європою. А для в’їзду в Швейцарію буде достатньо шенґенської візи


Всіх українців вітаю з цією знаменною подією! :52:
Це вам гарно, а багатьом іншим українцям - не дуже :( До цього, українцям, що легально мешкали в деяких країнах (Ірландія, Англія, може ще які) для туристичних мандрівок у Швейцарію візи ні швейцарської, ні шенгенської взагалі не треба було. Але за вас я, звичайно ж, радий :)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Шенген - знову відсувається?

Повідомлення Svitlana »

Так, а яким саме українцям не дуже? Ті, що мали право їздити - ті і далі мають те право. Його ніхто не відміняв.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Шенген - знову відсувається?

Повідомлення _vital_ »

Svitlana писав:Так, а яким саме українцям не дуже? Ті, що мали право їздити - ті і далі мають те право. Його ніхто не відміняв.
Не зовсім так. Мова про те, що після введення шенгену заборонено в"їзд до Швейцаріх без віз тим, хто має ірландський або британський резиденс перміт і, наприклад, український паспорт. До 12 грудня з таким пермітом та паспортом до Швейцарії було можна. Ще заборонено безвізовий в"їзд громадянам деяких країн, наприклад, Південної Африки. Але то вже скоріше екзотика.
one
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 04 березня 2009, 17:05
Звідки: Dún Laoghaire

Re: Шенген - знову відсувається?

Повідомлення one »

_vital_ писав:
Svitlana писав:Так, а яким саме українцям не дуже? Ті, що мали право їздити - ті і далі мають те право. Його ніхто не відміняв.
Не зовсім так. Мова про те, що після введення шенгену заборонено в"їзд до Швейцаріх без віз тим, хто має ірландський або британський резиденс перміт і, наприклад, український паспорт. До 12 грудня з таким пермітом та паспортом до Швейцарії було можна. Ще заборонено безвізовий в"їзд громадянам деяких країн, наприклад, Південної Африки. Але то вже скоріше екзотика.
Віталій знає що каже. Жалкую, що лише раз цією поблажкою скористався. Нічого, треба буде - зробимо візу, а може вже й не треба буде... А загалом, звичайно ж, Шенген - то велика сила :) Пам"ятаю як в 97 в Австрії радів цьому, хоча й не довелося скористатися. А в Ірландії це найближчим часом однозначно не світить... Тож радий за вас :) Тому й на материк хочеться :wink:
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Шенген - знову відсувається?

Повідомлення Снігурка »

я розумію, що оффтоп, але мене розпирає :oops:

ми живемо в європі, можемо їздити від владивостоку до лісабону, від стамбула до лапландії, але британія і ірландія вимагають з незрозумілої причини візу. самозахист? від чого? маючи легальне становище в одній з країн ЄС, я лише турист, а не нелегальний міґрант. якби хотіла на вищевказані острови, вже б там давно була

просто бісить. щоб відвідати подруг, мушу пхатись в дюсельдорф за візою. неподобство :enough:
one
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 04 березня 2009, 17:05
Звідки: Dún Laoghaire

Re: Шенген - знову відсувається?

Повідомлення one »

Та не вас одну це бісить, будьте певні... Це одна з причин, чому дуже кортить до Шенгену. Насправді, це через британців усе, ірландці просто звикли все робити як у старшого брата, ну окрім євро, хіба що (за що я їм безмежно вдячний), не самостійні вони. До речі, візи, як ви напевно самі знаєте, в ці 2 країни абсолютно незалежні і не дають ніяких привілейів на відвідування одна одної.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Шенген - знову відсувається?

Повідомлення Svitlana »

:dizzy: Не знала про британців. В них знову "а баба Яга проти!"
Дивні люди. Повністю розділяю ваші емоції. :notgood: :enough: :bad2:
one
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 04 березня 2009, 17:05
Звідки: Dún Laoghaire

Re: Шенген - знову відсувається?

Повідомлення one »

Та може саме через це вони (Ірландія й Британія) саме більше зараз і страждають... Що все не як в людей.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Шенген - знову відсувається?

Повідомлення Снігурка »

вони не страждають. страждають власники тризубих
one
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 04 березня 2009, 17:05
Звідки: Dún Laoghaire

Re: Шенген - знову відсувається?

Повідомлення one »

Та ні, страждають саме Англія й Ірландія, повірте мені на слові. Безробіття в першій - 6.5%, а в другій - 10.4%. У засобах масової інформації часто помітна розгубленість чи навіть паніка. Люди втрачають роботу, а потім і хату, а потім може й ще що. Ірландію лише Євро поки що спасає. Що спасає Англію - не певен, мабуть накопичена за роки буму жирова прокладка і краща інфраструктура. Ну в Англії, взагалі, набагато більше джерел поповнення бюджету, тож вона ще брикає. А от Ірландія, схоже, вже відкидає копита. А володарям тризубів я би просто порадив утриматися бід будь-яких серйозних контактів з цими двома хворими ;)
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”