Шукаю роботу: лісове господарство та інше

Оголошення про пошук роботи та персоналу (назву теми починати з відповідного слова)
Аватар користувача
Volodya
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 22 січня 2011, 18:56
Звідки: Львів-Zurich
Контактна інформація:

Шукаю роботу: лісове господарство та інше

Повідомлення Volodya »

Всім доброго дня.
Допоможіть буль ласка хто як може з працевлаштуванням за кордоном (по можливості в Швейцарії).
Пробував шукати через веб-сайти, та толком нічого не можу найти. Не вимогливий до виду роботи, швидко вчуся,розгляну всі можливості. В українські агенції боюсь звертатися тому, що багатьох людей вже кинули. Тому пробую шукати на пряму.
В березні-квітні буду перебувати на території Швейцарії (Цюрих, WSL інститут), тому можу безпосередньо звернутися до роботодавця. Та не знаю до кого, і як це можна офіційно оформити.

Ось коротка інформація про мене:
Вік - 23 роки

Мови:
українська-рідна
англійська - вільно (розмовна і письмова)
російська - вільно
польська - початковий рівень

Освіта:
- 2005-2011 магіст лісового та садово-паркового господарства НЛТУ України
- жовтень-грудень 2010 науковий гість (навчання) Швейцарського федерального інститут лісових, снігових та ландшафтних досліджень (WSL,Birmenzdorf, Swetzerland)
- 2009-2010 навчання на магістерському курсі зі "стабільного ведення лісового господарства" (Euroforester program, Swedish University of Agricultural Science, Sweden)

Досвід роботи:
-липень-серпень 2010 Інвентаризація букових пралісів Закарпаття (Українсько-Швейцарський проект)
-червень-серпень 2008 Озеленення території біля приватних будівель (Компанія "Європарк", Львів)
Життя прекрасне
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Шукаю роботу

Повідомлення Svitlana »

Пробуй у канторах, які займаються пелетами (пресовані штучки з тирсоплити для опалення). Ну або в лісових господарствах.
Про шанси не скажу, але кваліфікований персонал шанси має. Вчи ще німецьку - завжди згодиться і підвищить твої шанси тут.
Аватар користувача
Volodya
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 22 січня 2011, 18:56
Звідки: Львів-Zurich
Контактна інформація:

Re: Шукаю роботу

Повідомлення Volodya »

Німецьку би вивчив з радістю, одна проблема - що почати дуже-дуже тяжко :smile: , але думаю потрохи справлюсь
Життя прекрасне
Аватар користувача
Volodya
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 22 січня 2011, 18:56
Звідки: Львів-Zurich
Контактна інформація:

Re: Шукаю роботу

Повідомлення Volodya »

Шановні форумчани, в мене до вас ще є одне питання, не знав на якому форумі його краще написати, тому додав сюди :smile:
Я буду перебувати в Бірменздорфі біля Цюриха з 8 березня по 8 липня, тому шукаю можливість орендувати кімнату в Цюриху.
Якщо в когось є якісь ідеї буду дуже вдячний. До кімнати не вимогливий, головне щоб ціна не перевищувала 500 франків за місяці. Дякую
Життя прекрасне
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Шукаю роботу

Повідомлення Svitlana »

:lol3: Пардон... Краще шукай кімнату в Бірменсдорфі. Там реально квартиру знайти за 500, тоді як в Цюриху в ВеГе не завжди вдасться. А ще враховуємо те, що Цюрих взагалі вважається забитим під саме нікуди. Вільних квартир, десь 1-2% чи якусь таку мізерну цифру я десь бачила.
Аватар користувача
Volodya
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 22 січня 2011, 18:56
Звідки: Львів-Zurich
Контактна інформація:

Re: Шукаю роботу

Повідомлення Volodya »

Та я знаю, що там така ситуація. правда коли приїжджав осінню то повезло, тому і зараз ще надіюсь, а там буде видно
Життя прекрасне
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Шукаю роботу

Повідомлення Svitlana »

Ну в такому випадку - звичайно: запитати завше можна. Добре, що ти написав відразу, де будеш перебувати, для розширення географії пропозицій. Хай щастить!
Аватар користувача
Volodya
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 22 січня 2011, 18:56
Звідки: Львів-Zurich
Контактна інформація:

Re: Шукаю роботу

Повідомлення Volodya »

так, я би був дуже радий зустрітися коли приїду. Можливо у вас будуть зібрання, а можливо просто так :glad2:
Життя прекрасне
Аватар користувача
natali0509

Re: Шукаю роботу

Повідомлення natali0509 »

І я теж шукаю роботу , але в Vaud.
мене цікавить будь-яка робота(крім танцівниць і т д))
і чи можливо для нас бути au-pair в Швейцарії(розглядаю це теж як варіант)?

Якщо хтось може мені щось порадити, буду дуже рада

Мови: українська, російська, англійська- вільно, французька- початківець

Досвід роботи:
зараз я підприємець - продаж косметики, парфумів, штучних квітів, і композицій з них , візаж, нарощення вій і розпис по нігтях
до - працювала інтерв"юером, продавцем квітів, промоутером по алкоголю, побутовій хімії , в різних мультирівневих парфумерно-косметичних компаніях

освіта:
вища - маркетинг, додатково- візаж, петриківський розпис (український специфічний малюнок)
Відповісти

Повернутись до “Робота ОГОЛОШЕННЯ”