Що веземо з/до України?

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Що веземо з/до України?

Повідомлення Svitlana »

Пішла тема за недоцільність перельотів, бо замало можна взяти.
На двох - то вже 40 кг + 16 у кабіну + 2-3 кг перевищення ваги можна взяти. Думаю, можна жити ще.

Але все-таки - що ви везете з України?
Я везла Київський торт - довезла цілим і неушкодженим у 10 кульках в багажі. Не поплив, не пом"явся. Ніби і з холодильника його не виймали (у січні везла літаком).
Ще везли ми Торчин кетчупи, хрін український... Але скільки там тої ваги.
Книги, диски веземо. З дисками почали зав"язувати. Їх можна успішно скачувати чи купувати в росс. магазині за такі ж гроші.
Навіть не знаю що ще веземо. Горілку на сувеніри (як правило лише маленькі пляшечки). Вино і шампанське кримські. Оце - завжди.
Ікру беру.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Тільки раз везла багато речей з України, коли переїзжала на ПМЖ в Німеччину. А так майже нічого не везу, ну тільки Шамп. Кримське, цукерки. А от в Україну повністю загружені завжди їдемо, подаруночки і тому подібне. Якщо машиною, то щось з побутової техніки захвачуєм в Україну.

Світланко, а що вже можна на борт брати 8 кг з собою? Я памятаю тільки пять і то все в одній сумці повинно бути. А летіли в Іспанію, то можно було скільки хочешь, тільки щоб певні розміри ручного багажу були дотримані. А 2-3 кг більше взяти, не ризикую, після того як нагрузила мого чоловіка в літак з Києва в Німеччину і йому пришлось 160 доларів за перевіс заплатити. Чула, що деякі лояльні компанії, нічого платити не треба, а з іншими номер не проходить. :no:
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Ну з Швейцарії цукерки можна прихватити, якусь техніку, яка тобі вже не потрібна, а вдома їй завжди знайдеться використання, якісь подарунки рідним. Але речей не так багато, як везеш з України. А що везеш - то ти на протязі швейцарського перебування помаленько складаєш списочок, буває дрібнички усякі, які набагато дешевші в "неньці". І от того купив, того, та й вже сумка забита. Горілка та вино, то обов"язково, цукерки теж - в гості треба ж з чимось ходити! :)
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Наталочка, техніку, це точно! Я в минулому році дядьку спихнула холодильник в Україну, а як машиної їхали брали маленьку пральну машину. В цьому році я вже пилосос запланувала. Чого ж добру пропадати.

А що ви з горілкою робите? Нам понавозили гості, стоїть. Інколи при простуді можу випити перед сном. Уже всім кажу, не везіть. І в Україні всі запихають. Кажуть, пшенична, хорошо. Мені хоч вона і з золота, ну не пьєм ми її і все.

А до німців прийди з горілкою в гості - не зрозуміють. А Кримське шампанське і винце люблять. Ще й наші цукерки люблять. :2thumbs:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А швейцарці наш шоколад не дуже люблять. Хоча після Ліндту - конкуренції вже не буває, як на мене.

Техніку в Україну я везла, звичайно. Але машиною і не інакше. З України - що можна такого там купити? От скажи мені, Наталочко. Що там у нас настільки добре і дешевше є? На щось добре - ціни якщо не такі самі (хоча б як у Німеччині), то точно дорожчі. А якщо і десь чуть-чуть дешевше - то невже настільки, щоб аж сюди його на горбі перти?

Я звідси ще Мартіні везла. Там - дорожче. Раніше було втричі дорожче. Зараз у деяких супермаркетах - лише вдвічі, а то й в півтора рази. Лікери модні (в Україні) типу Бейліз і Шерідан - також тут набагато дорожчі. Ну то пляшечку можна взяти.

А про перевищення багажу. Скільки я не літала - стандартно було 8 кг в кабіну. Та й то - хто його важить? Головне, щоб розмір і вигляд був як у ручної поклажі, а не додаткового багажу. Щоразу у мене був перевант на 2-3 кг, завжди пропускали без питань.
А якщо твій 160 Євро заплатив, то я так можу прикинути ти його кілограмів на 20 перевантажила, не менше. А ще так - якщо ви берете 8 кг в кабіну, то на ваги його не ставите, звичайно. Кажете - ручна поклажа, не здаю.
Але я завжди так пакую при переванті, щоб зверху лежало те, що можна віддати провожаючим. Я б не платила. Бо за 8 євро за кіло (чи щось приблизне) можна те саме або і більше купити на місці прибуття. То краще віддати відразу проводжаючим.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Було не більше 10 кг перевісу, а провожаючі вже додому поїхали. І квитанцію в аеропорту дали. Але мій такий, скільки йому скажеш, стільки і заплатить, спорить ні з ким не буде і нерви собі трепати.
Перевіс був подарунки від моїх рідних, вони нас просто допекли їми, візьміть та й візьміть, інакше обіда на все життя. :roll: То тепер залізно зразу кажу, нічого не беру, навіть на машині. В Україну їхати на машині перегруженим, то вже такі, стараєшься для близьких. А назад ми майже пусті, і машина швидше їде і бензину не стільки бере як перегружена.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Svitlana писав:А швейцарці наш шоколад не дуже люблять. Хоча після Ліндту - конкуренції вже не буває, як на мене.
Швейцарці нашого шоколаду не люблять? Їдять, ще як!!! Колеги мого чоловіка постійно заказують цукерки, якщо ми в Укр. їдемо або хтось до нас в гості з Укр. їде.

А мені їх Ліндт не дуже.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

tanyushka писав:А що ви з горілкою робите? Нам понавозили гості, стоїть. Інколи при простуді можу випити перед сном. Уже всім кажу, не везіть. І в Україні всі запихають. Кажуть, пшенична, хорошо. Мені хоч вона і з золота, ну не пьєм ми її і все.

А до німців прийди з горілкою в гості - не зрозуміють. А Кримське шампанське і винце люблять. Ще й наші цукерки люблять. :2thumbs:
Горілка завжди добре на якісь призенти. Самі ми її теж не п"ємо, але інколи, як свекор приїздить в гості, то може потянути чарку-другу. Не заю, а "наші" німці горілки не цураються. :lol:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ой не знаю. Мої швейцарці не хочуть особливо їсти. тобто їдять, але так собі якось. Зефір в шоколаді люблять! Цукерки суфле, рачки, сніжинка...
Напевно мої просто зіпсовані Ліндтом. Я просто не уявляю, що хтось може не любити Ліндт. Я просто обожнюю його. ну..... і ще Mercure свіжак. :kaffee2:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

А що саме з Ліндту подобається?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

tanyushka писав:Було не більше 10 кг перевісу, а провожаючі вже додому поїхали. І квитанцію в аеропорту дали. Але мій такий, скільки йому скажеш, стільки і заплатить, спорить ні з ким не буде і нерви собі трепати.
Перевіс був подарунки від моїх рідних, вони нас просто допекли їми, візьміть та й візьміть, інакше обіда на все життя. :roll: То тепер залізно зразу кажу, нічого не беру, навіть на машині. В Україну їхати на машині перегруженим, то вже такі, стараєшься для близьких. А назад ми майже пусті, і машина швидше їде і бензину не стільки бере як перегружена.
Ой як знайомо з тими подарунками від рідних!! Моя бабуся завжди мені ще то качку, то курку, то мішечок картоплі всунути хоче. (Як же ви без города там!) :group3g: Ну якщо машиною, то можу домашнього варення, щавлю чи малини протертої взяти по баночці. А! Ще помідорчики мариновані. Отакого тут нема ні за які гроші. (щавель є, првда :P ).
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Їдять вони чи не їдять... А хто їх питає? Привезти ж треба щось, ото й веземо цукерки. Якщо люди виховані, то візьмуть і скажуть:"Спасибі!"
Але є й такі, для яких все, що з України - непотріб (не хочу виражатися).
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

tanyushka писав:А що саме з Ліндту подобається?
В принципі - все. Ліндор - звичайно ж (чорний) на першому місці. А ще у нас постійно в хаті - апельсиновий шоколад, або будь-які плитки з начинкою. Ну і будь-які збірні асорті. Тут я ще всіх не перепробувала. Працюємо. :lol:

Дуже хочу ще колись потрапити на фабрику коло Еви. Може ще щось цікавеньке побачимо.

Єдине, що мене не взяло за душу - пасхальні яйця від Ліндт. Може тому, що шоколад молочний, може тому, що я взагалі ті яєчка не люблю.. :roll:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

natalotschka писав:Їдять вони чи не їдять... А хто їх питає? Привезти ж треба щось, ото й веземо цукерки. Якщо люди виховані, то візьмуть і скажуть:"Спасибі!"
Але є й такі, для яких все, що з України - непотріб (не хочу виражатися).
5 балів!! Я такої самої думки - хочуть, чи не хочуть, мусять!...
Але просто мій і його брат до таких формальностей вже не належать - то я вже хоч-не-хоч знаю, що не люблять дуже. То нащо оце їм везти - сама краще з"їм вдома.
Вони люблять пробувати шоколад з інших країн. Завжди один одному возять шоколад як сувеніри. Мій з Польщі привіз, той з Японії. З України, звичайно ж, теж веземо. Але не забагато. Попробувати. Може ще щось і сподобається. Поки що лише суфле відкрила.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Re: Що веземо з/до України?

Повідомлення ewa »

Svitlana писав: Ще везли ми хрін український... .
.
А я везла хрін швейцерський....
На Україну.. :tgrin: :tgrin:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Re: Що веземо з/до України?

Повідомлення tanyushka »

ewa писав:
Svitlana писав: Ще везли ми хрін український... .
.
А я везла хрін швейцерський....
На Україну.. :tgrin: :tgrin:
Мені їх хрін подобається, зі сметаною і ще різні види.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я ще брала трав"яні і фруктово-ягідні чаї. Особливо марки Карпатський Чай. Якщо, наприклад, полуничний чи малиновий - то це просто засушені ягоди. Смачно, корисно, натурально.
Тут ще поки що не бачила ягідних чаїв на основі сушених ягід. Хоча вибір є хороший.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Svitlana писав:Я ще брала трав"яні і фруктово-ягідні чаї. Особливо марки є хороший.
І я цього разу вирішила: подарунки туди-сюди. Не більше.
Ну а чай обов"язково :2thumbs: а то тут щось не те
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А що в подарунки везете? Як сприймаються?
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Svitlana писав:А що в подарунки везете? Як сприймаються?
Так той-же шоколад і одяг( типу майки з шв,хрестом)
А сюди укр. шоколад, шампанське( традиційний укр. набір) :lol:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Olenka писав: І я цього разу вирішила: подарунки туди-сюди. Не більше.
Ну а чай обов"язково :2thumbs: а то тут щось не те
Оленка, чай травяний натуральний швейцарський Ricola Schweizer Gut'Nacht Tee або Schweizer Kräutertee. :up:

А фруктовий чай п'ю Milford Früchtertraum. Але дивлюсь , він з ароматизаторами частково.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

tanyushka писав:
Olenka писав: І я цього разу вирішила: подарунки туди-сюди. Не більше.
Ну а чай обов"язково :2thumbs: а то тут щось не те
Оленка, чай травяний натуральний швейцарський Ricola Schweizer Gut'Nacht Tee або Schweizer Kräutertee. :up:

А фруктовий чай п'ю Milford Früchtertraum. Але дивлюсь , він з ароматизаторами частково.
Milford я вже проходила - не чай.

А отой швейцарський - супер. :2thumbs: Я недавно теж купила. дуже і дуже смачний. Є різні. І з м"ятою і різні-різні види. Не лише Гуд-Нахт і краутер-тей
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Світланко, які сорти цього чаю ти ще знаєш? У нас тільки цих 2 продають. Треба буде в Швейцарії подивиться.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я купила з м"ятою і з сумішшю для травного тракту (бо запах сподобався). А ще там були і з цвіту липи, і ромашка і меліса, бузина.....різні види трав. Штук 10 напевно. А може і більше. Були і суміші. Я вже всіх і не пам"ятаю. Це в Мігро я бачила, здається. А може в Кооп.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Я мабуть до цього чаю, ще не привикла :kaffee2:
Привезу свій....
Das Leben ist Streben
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”