Що веземо з/до України?

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Чай може бути зеленим або чорним, а все інше, то напої!!!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

natalotschka писав:Чай може бути зеленим або чорним, а все інше, то напої!!!
А що тоді чай з липи? Напій? :roll:
Я не згідна.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Звичайно ж напій! Чай - це рослина!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Хм... аргумент однако.

Цікаво як в давнину (до чаю з рослини чай) називали оті трав"яні чаї на Україні? Гарбата? (від herbal - рослинний) як по-польськи? Чи була якась інша назва? Як в ваших діалектах називають чаї-напої з трав?
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Як-як, так і називають - ЧАЙ! :lachtot:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

natalotschka писав:Звичайно ж напій! Чай - це рослина!
Я привезу з Укаїни "мій чай", о-тоді попробуєте.
І в заварничку треба заварювати. а не ті пакети, що бумагою чи ватою віддають.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

Ведучи мову за темою....

Ваші родичі і знайомі, гадаю, зраділи б більше Європапірцям в подарунок, ніж майкам з цукерками. Спробуйте.
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Бриська писав:Ведучи мову за темою....

Ваші родичі і знайомі, гадаю, зраділи б більше Європапірцям в подарунок, ніж майкам з цукерками. Спробуйте.
Пробувала, й не раз. Ну це в кого які родичі і знайомі. Мої родичі не привикли жити за чужий рахунок, а самі трудяться, поки здоровя є. Мої родичі категорично відмовляються від грошей, хоч я бачу що їм нелегко живеться. Кажуть нам, ви молода сімя, Вам самим стільки всього ще треба. Ніяких грошей від нас не беруть. А пробують ще й нам гроші всунути.

То я гроші даю таємно тільки моїм племміникам, щоб їх мами і папи не бачили. А так купляю решті подарунки.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

tanyushka писав:
Бриська писав:Ведучи мову за темою....

Ваші родичі і знайомі, гадаю, зраділи б більше Європапірцям в подарунок, ніж майкам з цукерками. Спробуйте.
Мої теж не беруть :ka:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

І мої теж. Хоча я вже про таке теж задумувалась. Сестрі хотіла дати. Кажу - ти собі і тут купиш всього. А вона мені - грошей не хочу. А тут таке, та не таке, як тобою привезене. Отак. То гроші-грошима, а подарунки - це вже щось більш персональне.

Я наприклад в подарунки беру корисні речі, які або дорогі там дуже, або і немає. Ви знаєте, до речі, що отих причандал мити вікна (з одного боку мочалочка, а з іншого гума витирати) у нас немає. Або принаймні, мої не знайшли. То я купила мамі. У неї вікон багато та ще й великі і високо. Так вона і на роботу брала вже показувати. Не знають там такого ще. :shock:
То я ще батькові купила садові ножиці такі, що гілки до 10-15 см в діаметрі без сили обрізати можна (я сама навіть таке могла зробити!!!). Не натішиться ними мій садовод-любитель.
Оту електромухобійку - оси-мухи - все б"ють...
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

:ka: значить не настільки бідно живуть. але що тут такого як там але не такого, скажіть мені? ті самі ліндти з тоблеронами і там можна в кожному супермаркеті купити. нащо ото ще на собі тягти?
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Valeriya
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 29 березня 2007, 13:53
Звідки: Basel

Повідомлення Valeriya »

Бриська писав: нащо ото ще на собі тягти?
Так, звичайно, можна все (або майже все) і в України купити :wink:
Не в тому ж справа. Мені здається, подарунки - це ще і прояв уваги до близьких тобі людей. Гроші ж подарувати легко, бо замислюватися не треба, вибирати. А з подарунком ти віддаєш і часточку своїх почуттів, ставлення і т.і.
Та й взагалі, коли хочеться зробити приємно комусь, то і "тягти" не складно. :) Чи не так?
Аватар користувача
Гість

Повідомлення Гість »

Valeriya писав: .
Та й взагалі, коли хочеться зробити приємно комусь, то і "тягти" не складно. :) Чи не так?
Правда :cooler: для приємної людини з легкістю..... хоч Гору...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Anonymous писав:
Valeriya писав: .
Та й взагалі, коли хочеться зробити приємно комусь, то і "тягти" не складно. :) Чи не так?
Правда :cooler: для приємної людини з легкістю..... хоч Гору...
Згідна!! Тому критерієм при купівлі подарунків у мене тепер ще стала вага - свічки, наприклад, перестала возити. Повезу, як машиною поїдемо.
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

Svitlana писав: свічки, наприклад, перестала возити. Повезу, як машиною поїдемо.
і всупереч забобонам та нар.прикметам раді свічкам? :shock: :lol: :lol: :lol:
на мене кузина образилася за подарунок її майбутній дитині. а я, йоли-пали, так старалася, так старалася... Тому і сказала собі - наступного разу - тільки гроші!!
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Я наступного разу привезу меду з України.
Бо тут такий :cry: наче з добавками парфуму :(
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Я теж мед з України привожу. І гостям кажу, замість горілки краще меду українського натурального. :wink:
Аватар користувача
сянька

Повідомлення сянька »

А я з України завжди мамині вареники везу і докторську ковбасу. Бо такої смачної вареної ковбаси як в Україні тут немає. Ну і звичайно мариновані помідори і перець (теж маминого приготування). Горілку не везу ніколи. Тут її ніхто не п'є. Родичам в подарунок завжди везу шоколад і одяг. Хоча це все можна вже купити і в Україні, але ж не поїдеш з пустими руками. :yes:
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

наші продукти хімпромисловості не такі ефективні, як нім, тому мама часто їх просить. подарувала якось своїй завідуючій зелену банку з намальованою щклянкою, та через 2 дні каже мамi "шось від вашого шампуню дуже волосся лізе"

розгадка: то був spühlmittel

звідси везу ще батькам одяг та взуття, які можна знайти набагато дешевше, ніж в україні. а сюди всяку смакоту типу квашених огірків, дрогобицької ковбаси, шинки, пиріжків з маком. раніше возила творог, але тепер його в рускому склепі навалом, як і торчиного продукту, мівіни, чумака та укр горілки та солодощів. крім того в україні дешевші шкіряні тапочки, гребінці, дошки для нарізки, заколки в волосся, ремонт одягу та взуття (для мене актуально звуження халявок чобіт), колготки...

цигарки можна продати

їхали ми якось в метро, напроти сидів пенер, а з кишені стирчить пачка бонду з рідним тризубом. мо почали сміятись і питати, чи то з україни, він швиденько запхнув подалі, певно боявся, що ми звинуватимо його в контрабанді
Востаннє редагувалось 18 квітня 2007, 21:55 користувачем Снігурка, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Снігурка писав:наші продукти хімпромисловості не такі ефективні, як нім, тому мама часто їх просить. подарувала якось своїй завідуючій зелену банку з намальованою щклянкою, та через 2 дні каже мама "шось від вашого шампуню дуже волосся лізе"

розгадка: то був spühlmittel
:applaus:
Зображення
Аватар користувача
Nadya
Дозвіл B
Повідомлень: 115
З нами з: 17 січня 2008, 16:13
Звідки: Lviv- kanton Zuerich
Контактна інформація:

Re: Що веземо з/до України?

Повідомлення Nadya »

Хто знає скільки чого можна легально перевозити через кордон?
Чи є обмеження для перевезення швейцарського шоколаду? :brovy:
Скільки пляшок вина можна з собою взяти? Одну чи дві? І може хтось може з власного досвіду порекомендувати яке саме варто тут купляти? :sceptical:
Чи взагалі можна перевозити (літаком) продукти, нап. сииир? :hungry:
Життя - це не генеральна репетиція.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Що веземо з/до України?

Повідомлення dima_ternopil »

Nadya писав:Хто знає скільки чого можна легально перевозити через кордон?
Чи є обмеження для перевезення швейцарського шоколаду? :brovy:
Скільки пляшок вина можна з собою взяти? Одну чи дві? І може хтось може з власного досвіду порекомендувати яке саме варто тут купляти? :sceptical:
Чи взагалі можна перевозити (літаком) продукти, нап. сииир? :hungry:
Офіційна інформація про переміщення товарів через митний кордон України
http://www.customs.gov.ua/dmsu/control/ ... _id=295941
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Що веземо з/до України?

Повідомлення pol_serg »

Ну не треба набирати обертів. З України зараз (починаючи з травня) не можна везти практично нічого тваринно-рослинного впритул до бутербродів. В аеропорту Франкфурта за тим будуть прискіпливо дивитись. На солодощі з України уваги не звернули, проте м"яса-ковбаси і тд. везти не вартує, або на власний ризик...
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Що веземо з/до України?

Повідомлення nataliya »

З власного досвіду, був один випадок коли везла з Швейцарії 5 упаковок швейцарського шоколаду, декілька видів сирів, навіть пару банок "Равіолі", бо мій швейцарець все думав, що я з "голодного краю". Думаю, що більше проблем виникає з продуктами, які завозяться з України. Згадала, колись розказував мені швейцарець як в аеропорту Цюриха дві українські жіночки просила взяти у них по блоку цигарок та пронести через таможню, він, звичайно ж, відмовився.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Що веземо з/до України?

Повідомлення pol_serg »

А з якого переляку везти в Україну стільки того шооколаду? Ну там одну спробувати... А "поцвілий сир"... :dizzy: ще й равіолі... :no3:
Та невже їх так важко вручну дома наліпити... :52: Про історію в аеропорту - то малоімовірно, і ось чому. Для того, щоб просити пронести треба мати їх в ручній поклажі, а цього вам не дасть зробити жодна служба безпеки аеропорту, навіть Бориспільська. Після отримання багажу то вигдядатиме взагалі по дурному - під камерами і наглядом митників відкривати валізу з цигарками... :dizzy: Єдина можливість - вони щедро закупились в дьюті фрі і з тим пакетом швендяли по аеропорту (проте правила ввозу діють і на дьютік, та й ціни там відверто не набагато нижчі), тоді й не дивно, і від штрафу їх вже ніхто не міг врятувати...
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”