Шукаю роботу - процес і методи

Оголошення про роботу в розділі "Оголошення". Тут лише загальні запитання про можливості і документи
валентина
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 16 червня 2008, 16:04

Шукаю роботу - процес і методи

Повідомлення валентина »

Я живу в мiстечку Лiсс, недалеко вiд Берна. Э дiплом медсестри 3,5 роки стажу та фiлолога- вчителя англiйськоi мови та лiтератури без стажу роботи. Чи можу я десь знайти роботу з такими спецiальностями?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: шукаю роботу

Повідомлення Svitlana »

Думаю більше шансів знайти з медичним дипломом в будинку інвалідів чи пристарілих чи допомога пристарілим вдома (кажуть, досить непогані зарплати там). Ну або нянею (тут для няні просять першу мед.допомогу). Ну а в процесі вивчення німецької можете підвищувати кваліфікацію і таки на медсестру спробувати.
валентина
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 16 червня 2008, 16:04

Re: шукаю роботу

Повідомлення валентина »

Дуже дякую за вiдповiдь, я поки що вчу нiмецьку мову, буду намагатися працевлаштуватися медичною сестрою в госпiталi чи в домi престарiлих. Багато мороки з пiдтвердженням квалiфiкацii. Треба з початку диплом перевести на нiмецьку, вiдiслати до Червоного Хреста, а потiм уже дiзнатися чи моя квалiфiкацiя маэ якусь вагу чи нi. Поки що хотiлось би знайти якусь надомну роботу, поки дитина ще мала.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Шукаю роботу - процес і методи

Повідомлення Svitlana »

Останній вісник СУСНу надрукував цікаву статтю про те як складати резюме http://www.sus-n.org/docs/SUSN-News_03_2008.pdf
Даю, може комусь пригодиться. Якщо хтось ще активно займається пошуком роботи, то давайте ділитися досвідом і способами та методами... :wink: Ну а також всілякою корисною інформацією.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Шукаю роботу - процес і методи

Повідомлення Svitlana »

http://www.berufsmessezuerich.ch/

Для тих, хто шукає роботу, може буде цікава виставка, що проходитиме наприкінці листопада в Цюріху (23-29 листопада).
В основному вона розрахована на молодих людей, котрі хотіли б визначитися з майбутньою професією та профнавчанням.

Але цього року для дорослих також розроблено цікаву програму http://www.berufsmessezuerich.ch/go/id/dvn/
Між іншим: консультація щодо пошуку роботи та оформлення резюме, особливості пошуку роботи, особливості поведінки при пошуку роботи та, навіть, астрологічні консультації. Окрім того - навчальні можливості (мовні школи, курси перекваліфікації тощо).
Аватар користувача
FruhlingFrau
Турист
Повідомлень: 6
З нами з: 20 жовтня 2008, 11:58

Re: Шукаю роботу - процес і методи

Повідомлення FruhlingFrau »

кто ищет, тот всегда найдет. главное- раньше времени не опускать руки
Відповісти

Повернутись до “Робота і підвищення кваліфікації. Загальна інформація”