Подорожуєте в Україну на авто: зайці потрібні?

Телефонні комунікації, транспорт, пошта, кордони
Аватар користувача
Kotyhorox
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 19 березня 2008, 16:16
Звідки: с. Виноград, Черкаської обл., Лисянського р-н
Контактна інформація:

Подорожуєте в Україну на авто: зайці потрібні?

Повідомлення Kotyhorox »

Привіт любі форумчани,

вже давно задумувався на тим, як звести тих, хто подорожує на авто до України і був би радий - не задарма - взяти 1-2 земляків на борт свого 4-колісного і цих же 1-2 земляків, які б охоче приєдналися до подорожі, бо воно і цікаво й дещо дешевше. Думаю, що такі подорожі дуже об'єднують людей.

Тож сподіваюся, що на цьому підфорумі земляки, що володіють відповідною інформацією та можливостями зустрінуть тих, для кого останні так необхідні. Тобто ті, що подорожують на авто до Неньки-України, залишають тут повідомлення разом з деталями подорожі (час, кількість вільних місць, ціль призначення) та контактний телефон чи емайл.
І навпаки, ті хто планує подопожувати на Батьківщину, але при цьому не може або не хоче летіти літаком чи тиснутися в автобусі, ці друзі просто залишають коротеньке, але вичерпне повідомлення про те, куди і коли вони прямують.

Якщо ця тема виявиться актуальною для моїх співвітчизиків, то можна було б на окремій інтернетсторінці зробити щось на зразок невеличкої бази данних, такого собі інтерактивного списку, який постійно можна було б поповнювати та обновлювати (майже одне й теж :grin: ).

Підбадьорую всіх: заходити, залишати повідомлення, ділитися інформацією, розповідати знайомим, висловлювати свої думки та поради з цього приводу. Як казав один мій знайомий: "Під лежичий камінь вода не тече". Нам і ні до чого лежати, коли надворі так гарно.

Скористаюся з нагоди і розміщу перший запит :teasing:

***
Я з моєю дівчиною (див. наше фото) цього літа плануємо їхати до України (м. Київ). Було б добре стартувати в липні-серпні (в часі ми досить гнучкі), - все залежить від пропозицій та можливостей. Будемо дуже раді, коли хто матиме можливіть доправити нас до України. Можливий також варіант, що поїде лише моя подруга.
Прошу звоніть 077 434 35 17 чи залишайте повідомлення на smartalex(at)ukr.net

Нехай щастить!!!

Повернутись до “Транспорт і комунікації”