Провожающие в аэропорту

Телефонні комунікації, транспорт, пошта, кордони
Viktoriya
Турист
Повідомлень: 8
З нами з: 16 грудня 2007, 18:56
Звідки: Kiev

Провожающие в аэропорту

Повідомлення Viktoriya »

Я бы хотела задать вопрос по поводу провожающих в аэропорту.
Ко мне в первый раз приехала мама, до этого она ни разу не была в международном аэропорту и с латинским алфавитом у нее очень плохо (по прилету в швейцарский аэропорт она «шла за людьми»).
К тому же она после операции, долго не может ходить сама и искать непонятные для нее знаки.

Не подскажите, разрешают ли провожать родственников, хотя бы до какой-то точки, чтобы была возможность показать, как ориентироваться.
Насколько я помню, чтобы сесть на самолет в Киев, путь там до «ворот» не короткий.

Буду очень благодарна за любую инфо! :smile:

Виктория
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Провожающие в аэропорту

Повідомлення dima_ternopil »

На мій погляд - це лише до митниці.

Там перевіряють паспорт і квиток.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Провожающие в аэропорту

Повідомлення Svitlana »

Діма, то не митниця, а паспортний контроль. Митниця лише багажем займається.

Вікторія, насправді, без квитка вас ніхто не пропустить. Швидше запропонують скористатися сервісом VIP: людину повністю супроводжуватимуть аж до посадки в літак, включаючи напої в залі очікування (також віп-ложа) і різні подібні приємності. В Україні таке коштувало колись 300 гривень. Тут не знаю скільки коштує. Вид квитка ніякої ролі не грає - то лише послуга аеропорту до посадки в літак (або зустріч після прильоту).
Я ж робила так: писала мамі на листку паперу на різних мовах речення "Будьте ласкаві, допоможіть мені пройти до ...... (термінал і ворота). Щиро вдячна, вибачте за завдані клопоти". Коло паспортного контролю можна показати попередній напрям куди йти - там скляна стіна - а потім нехай вона показує продавцям численних магазинів і вони їй допоможуть. До речі, серед них є немало російськомовних :wink: Та і нашого народу подорожуючих там немало також, тому не переживайте. Хоча знаю, що то тільки так легко сказати.
Viktoriya
Турист
Повідомлень: 8
З нами з: 16 грудня 2007, 18:56
Звідки: Kiev

Re: Провожающие в аэропорту

Повідомлення Viktoriya »

Svitlana, большое спасибо! Попробуем с такстом.... Я проверила, здесь ВИП сервис стоит 100 Франков :brovy:
Inna
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 28 травня 2007, 16:39

Re: Провожающие в аэропорту

Повідомлення Inna »

Насправді супроводжувати когось хто неволодіє мовою до вихаду можна, принаймі так в аеропорті Женеви; і без VIP сервісу. Про це варто повідомити агенту check-in при реєстрації. Вам необхідно мати з собою паспорт. Вам видадуть спеціальний бланк з яким ви зможете пройти паспортний контроль.
Якщо ваша мама після операції - можна попросити ще про один сервіс - assistance (WCHR). Тобто спец персонал аеропорту доводить пасажира до літака. Це безплатно, хоча варто замовити заздалегідь.
Viktoriya
Турист
Повідомлень: 8
З нами з: 16 грудня 2007, 18:56
Звідки: Kiev

Re: Провожающие в аэропорту

Повідомлення Viktoriya »

Народ, с удовольствием делюсь информацией:
В аэропорту во время регистрации я сообщила, что моя мама не говорит ни на одном языке, кроме русского, латинских букв совсем не понимает, и спросила, можно ли будет мне ее проводить.
Естественно, мне сказали, что провожать нельзя, но что они могут организовать для нее ассистента, который проведет ее до самых ворот и «сдаст прямо в руки».
А так как она шла с палочкой (у нее была операция несколько месяцев назад по замене сустава), пару раз даже настояли на инвалидном кресле, но ей не нужно…
Довели до ворот, сдали прямо в руки, и еще самую первую проводили в самолет (но это «благодаря» операции)

В общем, я осталась очень довольна услугами аэропорта Цюриха, а то терзали смутные сомнения..

всем огромное спасибо!

:bravo: :bravo: :smile:
Відповісти

Повернутись до “Транспорт і комунікації”