EURO 2008 (віза)

Все про документи стосово легального перебування у країні
Lyudochka
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 05 травня 2008, 23:49

EURO 2008 (віза)

Повідомлення Lyudochka »

Доброго дня,
Мене приємно вразило існування Вашого сайту
Ми з друзями дуже хочемо попасти на футбол EURO2008 в Schweiz,через тиждень отримую польську-шенген візу на цілий місяць.І думаю,чи потрібно мені ще робити швейцарську? Кажуть,кордону на St.Gallen вже взагалі нема.Властиво, так каже моя коліжанка,котра вчиться в Німеччині.
А що скажете Ви? Чи зможу я з польською візою дивитися Swiss football live?
Добратися туди ми б хотіли власним авто.

Наперед вдячна,

Людмила (Lviv, Ukraine)
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: EURO 2008 (віза)

Повідомлення _vital_ »

Lyudochka писав:Доброго дня,
Мене приємно вразило існування Вашого сайту
Ми з друзями дуже хочемо попасти на футбол EURO2008 в Schweiz,через тиждень отримую польську-шенген візу на цілий місяць.І думаю,чи потрібно мені ще робити швейцарську? Кажуть,кордону на St.Gallen вже взагалі нема.Властиво, так каже моя коліжанка,котра вчиться в Німеччині.
А що скажете Ви? Чи зможу я з польською візою дивитися Swiss football live?
Добратися туди ми б хотіли власним авто.

Наперед вдячна,

Людмила (Lviv, Ukraine)
Ваша коліжанка, що вчиться в Німеччині, має німецький дозвіл на перебування, за яким можна абсолютно легально в"їжджати до Швейцарії. З шенгенської візою (польською та будь-якою іншою) не можна ще до листопада 2008. Більш того, під час таких крупних заходів, як чемпіонат Європи, завжди посилюється прикордонний контроль, а в шенгенських країнах призупиняється дія шенгенської угоди, так буде і з Австрією, де проходитеме половина чемпіонату. Призупинення означає відновлення прикордонного контролю країною-учасницею шенгенської угоди, в даному випадку - Австрією.

Тепер кілька порад для вас особисто.
1. Спеціальна віза для відвідання чемпіонату в Швейцарії та Австрії видається посольством Австрії і дійсна для цих двох країн саме для перегляду футбольних матчів. Про деталі дізнайтеся в посольстві Австрії, в тому числі я би радив вам запитати, що робити з вашою польською візою і чи дозволено буде в"їжджати з нею до Швейцарії на час чемпіонату.
2. З вашою польською візою ви все одно зможете відвідати Австрію під час чемпіонату, бо відновлення прикордонного контролю не означатиме припинення дії шенгенських віз. Просто на кордоні, наприклад, Чехія-Австрія або Словаччина-Австрія можуть (і це дуже ймовірно) перевірити ваш паспорт при в"їзді до Австрії.
3. Якщо ви нелегально перетинатимете кордон Швейцарії, то вас можуть оштрафувати і занести в шенгенську базу даних порушників, тому що саме зараз Швейцарія приєднується до цієї загальноєвропейської системи. А це означатиме великі проблеми в майбутньому, тобто про поїздки в тому числі і до Польщі можете забути.

Сподіваюся, що ви знайдете правильне рішення. Приємного вам вболівання! ;)
Lyudochka
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 05 травня 2008, 23:49

Re: EURO 2008 (віза)

Повідомлення Lyudochka »

Гарно дякую,Віталій. Mam nadzieje dam radu.Czesc! :)
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: EURO 2008 (віза)

Повідомлення _vital_ »

Lyudochka писав:Гарно дякую,Віталій. Mam nadzieje dam radu.Czesc! :)
Вимушений вас розчарувати. Офіційна інформація не дуже втішна:
http://www.bfm.admin.ch/bfm/en/home/the ... .html#simp


Simplified procedure during the UEFA EURO 2008
In order to facilitate travel between the two countries during the UEFA EURO 2008, the host countries have agreed to the following simplified procedure: a Schengen visa issued by Austria for the purpose of attending the tournament will, for a limited period, also allow its holder to enter Switzerland (and Liechtenstein). Visitors wishing to attend matches in both countries must submit their visa application to the Austrian authorities. However, a Schengen visa from Austria will only be recognised by Switzerland after Swiss authorities have conducted an inspection of their criminal, foreigner and asylum records. If there is no reason to deny the person entry into Switzerland, the Swiss authorities will authorise Austrian authorities to issue a Schengen EURO 08 visa. Only Schengen visas containing this designation will be valid for travel to Switzerland and Liechtenstein.

So there is no automatic acceptance of a Schengen visa.

EURO 2008 visa applications submitted to Swiss embassies and consulates cannot be processed by the embassies and consulates themselves, but will be forwarded for processing to the Austrian authorities. Swiss diplomatic missions cannot issue a EURO 2008 visa, but will still be able to issue a standard visa for Switzerland and Liechtenstein.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”