Як організовуються зустрічі та посиденьки зокрема

Неформальні зустрічі, спортивні події, відпочинок на природі
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Як організовуються зустрічі та посиденьки зокрема

Повідомлення Svitlana »

Все частіше і частіше чую жалі, що в тому чи іншому куточку Швейцарії зовсім нема ніяких українців, або, особливо, якщо є, то чогось нічого не проводиться. Отож, розкажу вам великі секрети - чого в одних місцях щось організовується, а в інших - ні. :friends:
Значить, організація різних заходів залежить не від кількості проживаючих там українців, а від їх "якості", грубо кажучи. А делікатніше - від сміливості взяти на себе відповідальність за організацію якоїсь події. Звичайно, то купа нервів, якщо не знаєш, що, як, де, яким чином.... Плюс невпевненість - а може то нікому тут не потрібно? А може взагалі ніхто не прийде? Не буду переконувати - таке дійсно може бути. Але ...може і не бути. Ні вже маєте, а "так" ще можете отримати. Доки не зробиш, знати не будеш все одно.
Таким принципом керувалася і я, коли пробувала організувати Цюриські посиденьки. Перший раз очікування були - зустрітися зі старими знайомими (2 особи) і випити келих вина. Прийшло ще +8 осіб незнайомих, а тепер вже друзів. Наступна зустріч повторилася приблизно так само, тільки вже з зовсім іншими людьми. І так далі.
Отож, питання "чи варто?" відпадає - ВАРТО.
А тепер - як? А дуже все просто. Обираєте собі зручний день і час. Неділя - золотий час відпочинку і бездіяльності, котрий показав себе з найкращого боку, але субота чи вечірні години ближче до вихідних також було би непогано. Придумуєте на котру годину. Це дуже важливо. Лише маючи ці дані, ви можете оптимально вибрати місце.
Отож, визначившись з часом, берете свого гаманця з 5-ма франками і йдете шукати кафе саме в той день і час, котрі ви собі придумали. Отаким чином ви плюс-мінус зможете визначити якесь місце, де можна буде в запланований час знайти місце для невеличкої компанії. Попереджу відразу, що кафе місць не резервують. Це роблять лише ресторани, та кафе-їдальні, якщо буде замовлено обід. Але, при великому бажанні, можете спробувати і зарезервувати - хто його знає? Може в Цюріху не резервують, а в Хурі - так? :pardon: Звертайте увагу, щоб не було накурено або щоб було приміщення для некурців. Це я вам кажу з досвіду - панове українці у своїй переважній більшості (десь 95%) не палять. При чому чоловіча половина взагалі на 99% не палить, що особливо цікаво. :think:
Ну ось, коли ви вибрали місце (не забудьте взяти візитку чи записати адресу (є на чеку) або вебсторінку), намагайтеся звернути увагу де воно розташоване і яким чином його може знайти людина, що взагалі перший раз потрапить у ваше місто. Тобто різні крамниці, що кидаються в очі, пам"ятники, кількість поворотів чи мостів чи хоч і ліхтарних стовпів. :tak2:
Ну ось тепер у вас все є для того, щоб посиденьки українців у вашому місці успішно відбулися. Вдома відкриваєте у цьому розділі нову тему і записуєте всю корисну інформацію.
Ще такий момент - як вас впізнають? Добре, якщо будете вже з кимось і по мові можна буде почути, а якщо як я - одна-однісінька? Тоді важче. Пропоную просто встановити на стіл "впізнавальний знак". Наприклад ось такий, як на фото нижче. Якщо хочете, то я можу вислати вам його макет і ви собі просто роздрукуєте та складете. А хочете - напишіть поштову адресу і я вишлю вам вже готовий. Ну, напевно, оце і є вся складність організації. Якщо я якісь питання пропустила - питайте. Може як не я, то хтось інший би дав добру пораду. Удачі!
Вкладення
Feb 2008 003 Kopie.jpg

Повернутись до “Святкування, посиденьки, дозвілля разом”