Бій Кличка з Остіном

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Бій Кличка з Остіном

Повідомлення natalotschka »

Володимир Кличко сьогодні зустрінеться на рингу з Реєм Остіном

Чемпіон світу з боксу за версіями IBF і IBO українець Володимир Кличко сьогодні проведе двобій проти претендента на ці чемпіонські титули амерканца Рея Остіна.

Володимир Кличко торік не програв жодного двобою, виграв пояси IBF і IBO, перемігши Кріса Берда, захистив свої титули у двобої проти Келвіна Брока. Загалом українець провів на професійному рингу 50 боїв, здобувши в них 47 перемог і програвши 3. Рей Остін (провів 31 бій, 24 перемоги, 3 поразки, 4 нічиї), у своїй вазі його вважають одним з найсильніших боксерів світу.

Як передає "Інтерфакс-Україна", бій відбудеться в Мангеймі на головній спортивній арені "SAP-Arena". Зважування було в п'ятницю: Р.Остін - 112 кг, В.Кличко - 111,8 кг.


Як думаєте, хто виграє?
Робіть ставки, панове!
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Мусить виграти!!!
Тут всі чоловіки за нього говорили.
А я чесно кажучи сьогодні буду перший раз дивитись :lol:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Кличко!!! Звичайно! Без варіантів. :laola:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Клички прославляють нашу Україну по всьму світу. Тільки знайомлюсь з іноземцями і кажу, що я з України, зразу питають, це звідти Клички? :lol: А одна дівчина-німка сказала після бою, де Кличко виграв, що наш український гімн гарний. :cooler:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Руслана співала перем матчем :up: :up:
Кличко за 3 секунди положив на бік цього кабанчика :2thumbs:
А скільки німецьких жінок Кличка цілували!!:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Молодець!!!!! :applaus:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ура!!!! Клич-ко! Клич-ко! Клич-ко! Так тримати! :cooler:
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Кличко хоче битися з Валуєвим

Чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі за версіями IBF і IBO Володимир Кличко після захисту свого титулу у двобої з американцем Реєм Остіном, який відбувся в суботу в німецькому Мангаймі, заявив, що тепер хоче зустрітися із чемпіоном світу за версією WBA Миколою Валуєвим, і стати абсолютним чемпіоном світу.

"Тепер я хочу провести двобій за об’єднання поясів чемпіонів світу. Не має жодного значення, хто буде моїм наступним суперником. Головне, щоб він володів титулом чемпіона свтіу. Але, я хочу двобою проти Миколи Валуєва. І він також хоче двобою із мною. Але ви просто не можете собі уявити, наскільки складно зробити цей двобій реальним, оскільки з Доном Кінгом (промоутер боксера) дуже важко мати справу", - цитує В.Кличко сайт братів Кличків в неділю.

Як передає "Інтерфакс-Україна", у свою чергу тренер українського боксера Емануель Стюарт висловив переконання, що бій його підопічного з М.Валуєвим відбудеться.

"Ми будемо рухатися у бік двобою проти М.Валуєва. Тепер бажанню Володимира провести двобій за об’єднання поясів чемпіонів світу ніхто не має права відмовити", -наголосив він.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Казав тут один:ну що ж це таке, люди по 2тис. білети купували, а Кличко за 2 хв. раз і виграв......
Я кажу, у нас на Україні всі такі швидкі.... :lol: :lol: :lol:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

А в Німеччині Клички зірки, знімаються в рекламі по телевізору. Може і у вас в Швейцарії іх в рекламі показують? Зараз вони рекламують Milchschnitte. Дуже вкусна штука! Зображення
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

У Кличків є власна тогрова марка спортивного спорядження. У Голландії я отримувала буклети з рекламою (і Кличками на фото). Маю вдома. Колись відсканую.
А по телебаченню йшла реклама хусточок "Темро" з ними. Таке враження, що вони просто розважаються знімаючись в рекламі.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

Boxen: Nun ist es perfekt: IBF-Weltmeister Wladimir Klitschko (Ukraine) verteidigt am 7. Juli in Köln seinen Schwergewichtstitel gegen Lamon Brewster (USA). Es ist die Revanche für das erste Duell im April 2004, das Brewster in Las Vegas durch K. o. in der fünften Runde gewann. RTL übertragt live.

джерело

http://www.abendblatt.de/daten/2007/04/17/725031.html
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

чи не молодець наш парубок?

з надломаною рукою побив супостата 8)
Аватар користувача
Олексійович
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 39
З нами з: 01 липня 2007, 06:30

Новини, політика, спорт

Повідомлення Олексійович »

Дівчата!
Приємно, що українські дівчата вболівають і слідкують за життям спорту, тим паче цікавляться за подіями що розгортаються в боксерскому житті. Я вражений! Приємно!
Перепутали трохи тільки, а може дати застаріли. Але не те головне.
Володимир переміг 7 липня Лемона Брюстера у Келні.
Переміг заслуженно. В сьомому раунді тренерский куток Лемона викинув білий колір. Капітуляція!
Я сам ввідав 12 років цьому виду спорту, зараз теж займаюсь, правда не так інтенсивно як в молоді роки, але вважаю себе за спеціаліста в цій області. Так от, на мою думку Кличку потрібен справжній опонент, а не спаррінг-партнер. Володя не показав ні одного правого прямого ( який досяг цілі) і ні одного лівого хуку теж. Виграв бій лівим джебом. То все. Будем надіятись, що Маскаєв або Чагаєв проведуть обєднанний бій, і стануть справжніми суперниками Кличка у ринзі.
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”