Готуємося до Дня Європи?

Лише віртуальні знайомства та пошук друзів і однодумців (оголошення мають свій підрозділ)
Аватар користувача
Stephan
Дозвіл B
Повідомлень: 170
З нами з: 19 квітня 2007, 00:48

Готуємося до Дня Європи?

Повідомлення Stephan »

Я пропоную українцям відмічати День Європи як символ єдності України та Європи, бо Україна і є Європа.
Але як відмічати?
Я пропоную всім бажаючим приєднатися до Міжнародного швейцарсько-українського проету "Європа-Україна".

Для цього треба не дуже багато.
Кожен з нас має свою школу, або школу в тому місці де ми народилися, вчилися...

Проект - відіслати картки на адресу шкіл, які Ви памятаєте.
У мене це декалька шкіл в Україні, а точніше 10. Тобто я вкладаю в цей проект близько 10 франків. Купую картки пишу текст -привітання з Днем Європи та гарні бажання вчителям, учням, батькам школи .

Для чого це треба?
По-перше це поштовх вчителям та учням до розуміння, що Європа це і вони.
По друге , нагадати вчителям, що важливо дати дітя європейське бачення свого майбутнього.

До речі:

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
№ 1/9-322 від 10.05.06
Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь світи і науки обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій
Ректорам (директорам) вищих навчальних закладів

Про відзначення
Дня Європи в Україні

На виконання Указу Президента України від 19.04.2003 р. № 339/2003 „Про День Європи”, доручення Кабінету Міністрів України від 25.04.2006 р. № 8978/9/1-06 до листа Міністерства закордонних справ України від 12.04.2006 р. № 311/13-840-408 та відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.05.2003 р. № 280 просимо забезпечити належне виконання Плану заходів щодо святкування Дня Європи в Україні, зокрема:

1. Організувати підготовку та проведення протягом травня цього року у навчальних закладах тематичних уроків, лекцій, бесід, „круглих столів”, брейн-рингів, дебатів та інших заходів, присвячених висвітленню сутності та ролі Європейського Союзу у сучасному світі; конкурсів, вікторин серед студентів та учнів на краще знання реалій сучасної Європи та надбань України на її шляху до Європейського Союзу, у тому числі:
- вищі навчальні заклади, професійно-технічні училища та старші класи загальноосвітніх навчальних закладів – лекції, уроки, семінари, „круглі столи”;
- молодші класи – бесіди, конкурси дитячого малюнку, вікторини, тощо.

2. Забезпечити проведення з широким висвітленням у засобах масової інформації науково-практичних конференцій, семінарів, „круглих столів”, диспутів, присвячених обговоренню актуальних питань євроінтеграційної політики України, у тому числі:
- міжнародного студентського форуму „Інтеграція молоді Європи в єдиний науковий простір” на базі Волинського інституту економіки та менеджменту;
- міжнародної студентської науково-практичної конференції „Актуальні проблеми співробітництва України з ЄС” на базі Львівського національного університету імені Івана Франка;
- Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції „Україна і Європейський Союз: правові, економічні, міжнародні аспекти” на базі Закарпатського державного університету.

3. Провести урочисті засідання „Євроклубів”, клубів ЮНЕСКО та дитячої дипломатії, присвячені відзначенню Дня Європи.
Просимо до 1 червня 2006 року надіслати інформацію про здійснені заходи щодо святкування Дня Європи у поточному році та пропозиції щодо організаційних та інших аспектів відзначення Дня Європи в Україні на наступний 2007 рік.

Перший заступник Міністра Б.М. Жебровський


Бажано роспочати цей проект, тобто вислати картки у квітні 2008 року.
Про початок я нагадаю.
Якось буде!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Готуємося до Дня Європи?

Повідомлення Svitlana »

Мені подобається ідея проекту, котрий би якимось чином сприяв зміні свідомості наших співвітчизників у напрямку цивілізованішого поводження і вищої самосвідомості. От тільки я ніяк не збагну зв"язку у даному випадку ЄС-Швейцарія. Європа-Швейцарія у сенсі ніби-то розвиненіших і цивілізованіших країн - так, а саме ЄС-Швейцарія - не дуже. Окрім того, не вважаю формування ЄС чимось дуже добрим. Набагато охочіше би взяла участь у проекті, що допоміг би формуванню прямої демократії (відповідної свідомості і дисципліни в тому числі) в Україні.
Відповісти

Повернутись до “Українська громада у Швейцарії”