Врятовано біженців з України

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
Stephan
Дозвіл B
Повідомлень: 170
З нами з: 19 квітня 2007, 00:48

Повідомлення Stephan »

Я дзвонив до Цюріху.

1. Вони відмовляються давати яку небудь інформацію відносно неї.
2. Також вона не має бажання контактувати с Посольством України, бо вона має бажання отримати статус політичного біженця уШвейцарії.
3. Я не знаю, як її можно знайти, щоб хтось підтримав її, або надав благодійну допомогу.

Так ось, шановні українці, цей досвід говоритть про те, що не треба буди наївними відно як цієї жінки, так і контактів з нею.
Якось буде!
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Повідомлення сянка »

Я досить часто їжджу в Україну і спілкуюсь з різними людьми. Так от: всі хто там ще живе і нікуди не виїхав живуть нормально. Хто краще, хто гірше, але ніхто не каже що ненза і розпач. Так, важко, так грошей хотілось би більших, а цін нижчих. Але всі при роботах, купують машини, хто нові, а хто користувані, хто в кредит, а хто за всю суму і відразу. А дехто навіть їздить на відпочинок до Швейцарії на лижі. Я не кажу, що все так добре. Проблем ще достатньо. Але й стверджувати що ситуація погана теж не варто.

Ви згадали стан наших інтернатів. Так це не найбагатші установи. Але вони є повністю на державному утриманні. А держава що може, те й робить.

А от те, що ви говорите, що зарплата в 1000-1500 грн. це не гроші - ви лукавите, бо самі визнали, що люди тримаються за зарплатню в 600-700 грн.

Я не казала, що за 300грн на дитину можна розкошувати, але прохарчуватись можна. Звичайно, якщо не купувати якісь там делікатеси.

І ще дещо для інформації. До Львова щодня на роботу зїжджається 200 тис. людей. Цікаво і що вони там роблять?
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Повідомлення сянка »

Степане, отакої. Ми тут дискутуємо про економічну ситуацію в Україні, а тут виявляється зовсім інша "пара кальош". :!:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

KOlenka писав:

За даними Держкомстату, у цілому по Україні рівень зарплат за 2007 рік виріс на третину, склавши 1675 гривень, пише газета "Дело".

При цьому торік заробітки українців росли швидше, ніж у позаминулому. Але цей позитив повністю нівелювала інфляція, що досягла 17%.
Per saldo рівень доходів (не впевнена чи можу написати добробуту) українців в середньому зріс на 30-17= 13%.
Все-таки остання фраза не зовсім правильна. Позитив інфляція нівелює, звичайно, але ж не повністю!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

З недавньої розмови на тему:

Д (21:13:30 1/02/2008)
бізенці нерозумні!
Д (21:16:18 1/02/2008)
то вони спеціално в гори пішли - шоб привернути увагу
Д (21:18:21 1/02/2008)
біліа Чіассо кордон пішки переіти мозна і ніхто на тебе навіт не подивитсіа!!!
Д (21:19:32 1/02/2008)
а шоб бізенціами бути то треба діісно себе в зертву принести!


Особливо мені сподобалася думка про "пішли в гори, щоб привернути увагу" :grin: :???: :cry:
Аватар користувача
milady
Турист
Повідомлень: 8
З нами з: 12 серпня 2007, 17:45

Повідомлення milady »

сянка писав:Я досить часто їжджу в Україну і спілкуюсь з різними людьми. Так от: всі хто там ще живе і нікуди не виїхав живуть нормально. Хто краще, хто гірше, але ніхто не каже що ненза і розпач. Так, важко, так грошей хотілось би більших, а цін нижчих. Але всі при роботах, купують машини, хто нові, а хто користувані, хто в кредит, а хто за всю суму і відразу. А дехто навіть їздить на відпочинок до Швейцарії на лижі. Я не кажу, що все так добре. Проблем ще достатньо. Але й стверджувати що ситуація погана теж не варто.




І ще дещо для інформації. До Львова щодня на роботу зїжджається 200 тис. людей. Цікаво і що вони там роблять?
Работа, машины... :shocked: Вы сейчас дискутируете о жизни людей в больших украинских городах или в провинции? Я вот общаюсь с представителями сел, так там работу днем с огнем не сыскать, а вот про покупку машины и говорить не приходится! В маленьких городах чтобы устроиться на работу нада еще и деньгу заплатить и не малую, это ведь не секрет не для кого. Девченки наши всеми правдами-неправдами пытаються чухнуть за кордон, чтобы хоть как-то обеспечить себе достойное будущее да и родителям помочь. Или Вы хотите сказать, что все, кто живет в Швейцарии-Германии, случайно сюда приехали? Родина там, где зад в тепле, пардон.
А вот кто не смог вырваться за границу, тому дорога в Киев-Львов.
Всех я люблю так, как Господь велит нам любить своих ближних, - христианской любовью; но ненавижу я от всей души только некоторых. (А. Дюма)
Аватар користувача
Stephan
Дозвіл B
Повідомлень: 170
З нами з: 19 квітня 2007, 00:48

Повідомлення Stephan »

milady
Я вот общаюсь с представителями сел, так там работу днем с огнем не сыскать,
В Швейцарії ТАКОЖ!
Девченки наши
Таких не існує! Не існує "наших дєвчьонок ". Є дорослі жінки, які самі вирушують свою долю, а не міфічні "наши дєвочки".
всеми правдами-неправдами пытаються чухнуть за кордон
,
Давайте признаємо - правдами -це вийти заміж, найти роботу, неправдами -це проституція.
Коли так, то , вибачте, ці два слова "правдами-неправдами" не можливо ставити в один рядок.
Или Вы хотите сказать, что все, кто живет в Швейцарии-Германии, случайно сюда приехали?
Я хочу сказати, що кожна людина сама вирушиє питання свого життя. Але також треба бути готовим до того, що питання моралі це не тема для табу.
Родина там, где зад в тепле, пардон.
Це дійсно так. Швейцарці вирішили зробити для себе таку країну, де їх дупа у теплі. І вони це зробили. Що заважає це зробити українцям у свой державі - Ви думали над цим питанням?
А вот кто не смог вырваться за границу, тому дорога в Киев-Львов.
Нема того, хто вказував кому і куди шлях. Кожен вирішує це питання самостійно. невже з цим Ви не погодитесь??
Якось буде!
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Повідомлення сянка »

В швейцарії теж були часи, (якщо ви хоч трошки читали історію країни теплого заду), коли з гірських сільських районів люди втікали у великі міста. Бо робота була важка і життя "тоска зеленая". Тому там влада швидко схаменулася і почала розбуловувати гірськолижні курорти. Зараз в Україні відбувається те саме. Маю на увазі гірські райони, придатні для лиж.

А чим гірший Львів чи Київ для можливості себе реалізувати? Чи ви думаєте, що вибір тут у вас величезний? Особливо, якщо виїхати неправдами...
Аватар користувача
milady
Турист
Повідомлень: 8
З нами з: 12 серпня 2007, 17:45

Повідомлення milady »

Stephan писав:milady
Я вот общаюсь с представителями сел, так там работу днем с огнем не сыскать,
В Швейцарії ТАКОЖ!
Девченки наши
Таких не існує! Не існує "наших дєвчьонок ". Є дорослі жінки, які самі вирушують свою долю, а не міфічні "наши дєвочки".
всеми правдами-неправдами пытаються чухнуть за кордон
,
Давайте признаємо - правдами -це вийти заміж, найти роботу, неправдами -це проституція.
Коли так, то , вибачте, ці два слова "правдами-неправдами" не можливо ставити в один рядок.
Или Вы хотите сказать, что все, кто живет в Швейцарии-Германии, случайно сюда приехали?
Я хочу сказати, що кожна людина сама вирушиє питання свого життя. Але також треба бути готовим до того, що питання моралі це не тема для табу.
Родина там, где зад в тепле, пардон.
Це дійсно так. Швейцарці вирішили зробити для себе таку країну, де їх дупа у теплі. І вони це зробили. Що заважає це зробити українцям у свой державі - Ви думали над цим питанням?
А вот кто не смог вырваться за границу, тому дорога в Киев-Львов.
Нема того, хто вказував кому і куди шлях. Кожен вирішує це питання самостійно. невже з цим Ви не погодитесь??
Ну как Вы все классно разложили по полочкам! Спасибо большое!
Извините, может мой ум и не так уж развит как Ваш, я просто пыталась высказать свою мысль. А о проституции даже в мыслях не было! Но Вы че-то там раскопали, нашли. Понимайте, как хотите, Ваше право!
А вот на на вопрос:"Що заважае украинцям жыты добре в себе у Вкрайини" я отвечу. Скорее всего ни "что", а "кто" - сами же украинцы. Пока мы будем жить по старинному принцыпу - моя хата скраю - никогда у нас ничего хорошего не выйдет!
Всех я люблю так, как Господь велит нам любить своих ближних, - христианской любовью; но ненавижу я от всей души только некоторых. (А. Дюма)
Аватар користувача
Stephan
Дозвіл B
Повідомлень: 170
З нами з: 19 квітня 2007, 00:48

Повідомлення Stephan »

milady
Я поважаю Вашу думку і те, що я відрегаував на Ваше повідомлення підтверждує це.
Я вважаю, що якщо Ви змогли публічно представити свої думки, то це говорить про Ваш розум дуже позитивно.
Зрозуміло, що Ваші думки не такі як мої, але це не грає ніякої ролі. Мені цікава Ваша думка, тому я з великим задоволення прочитав Ваше повідомлення.
Пока мы будем жить по старинному принцыпу - моя хата скраю - никогда у нас ничего хорошего не выйдет!
Я погоджуюсь с Вами. І це говорить про те, що у нас є те, що обєднує.
Давайте спілкуватися без страху! Ми які б різні ми не були живі-здорові і слава Богові за це!
Якось буде!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Врятовано біженців з України

Повідомлення Svitlana »

Наших біженців перевели до Sitten. За два місяці перебування в Кіассо вони досить активно інтегрувалися у місцеву громаду, налагодили нові контакти, почали вчити італійську. Хоча таке рішення Бундесамт з міграції стало для них неприємним сюрпризом, вони без протестів переїхали на нове місце перебування.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Врятовано біженців з України

Повідомлення Svitlana »

http://www.nzz.ch/nachrichten/schweiz/t ... 59898.html

Останні новини про українських біженців. У двох словах: прохання про надання статусу біженців було відхилено і зараз їх чекає виселення на баттьківщину. Результат, в принципі, такий самий, як і всіх решту 21 заяв від українців, котрі надійшли за 2007 рік.
Одними з причин, названих жінкою, були переслідування за релігійними переконаннями (баптисти). Окрім того - поведінка чоловіка, з яким вона розлучилася 9 років тому, та хвороба молодших дітей змусили жінку податися шукати притулку за межами України, а саме - у Швейщарії. До того вона подавала вже 2 заяви на отримання статусу біженців і обидві були відхилені.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Врятовано біженців з України

Повідомлення dima_ternopil »

Svitlana писав:http://www.nzz.ch/nachrichten/schweiz/t ... 59898.html

Останні новини про українських біженців. У двох словах: прохання про надання статусу біженців було відхилено і зараз їх чекає виселення на баттьківщину. Результат, в принципі, такий самий, як і всіх решту 21 заяв від українців, котрі надійшли за 2007 рік.
Одними з причин, названих жінкою, були переслідування за релігійними переконаннями (баптисти). Окрім того - поведінка чоловіка, з яким вона розлучилася 9 років тому, та хвороба молодших дітей змусили жінку податися шукати притулку за межами України, а саме - у Швейщарії. До того вона подавала вже 2 заяви на отримання статусу біженців і обидві були відхилені.
Нарешті справа дійшла до завершення!

Вважаю що об'єктивно, по фактах, рішення правильне.

Дітей жалко...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Врятовано біженців з України

Повідомлення Svitlana »

Насправді, ще не зовсім. Вона ще подала оскарження, а нові швейцарські знайомі збирають підписи під проханням надати їй притуло. Так що поки ще три крапки...
Nataliia Fiebrig
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 06 травня 2008, 09:01

Re: Врятовано біженців з України

Повідомлення Nataliia Fiebrig »

А хто знає, де ці люди зараз? Яка їхня доля? Вони досі на території Швейцарії? Наталка, 1+1
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Врятовано біженців з України

Повідомлення Svitlana »

У статті, здається, згадувалося, що вони зараз у кантоні Валліс. Хоча я знаю, що наша форумчанка пробувала поспілкуватися з ними, коли вони були під Цюріхом і що вони досить категорично відмовлялися від зустрічей і будь-якого спілкування з земляками. :think: Тому з одного боку хочеться людям допомогти, а з іншого боку лишній раз і задумаєшся - чи вони дійсно її потребують?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Врятовано біженців з України

Повідомлення Svitlana »

:og: Українці успішно повторили перехід українців через кордон Швейцарія-Італія в Кіассо!!!
Справа була так...
В липні випадково заїхали ми у славне Кіассо, де наших українців пару разів завертали через нелегальний перехід кордону. І просто на власній шкірі ще раз впевнилася у своїй думці, що і цей кордон можна перейти абсолютно вільно, оминувши будь-які перевірки. Більше того - переходили ми кордон якраз тим самим поїздом, що і співвітчизники (Мілан-Лугано). Крім усього, ми зовсім вільно розмовляли українською мовою. І ніхто на нас не звернув ніякої уваги і не захотів перевірити документи (візи, як і квитка до Італії в нас не було - це вже окрема історія). :gigle:
І ще одне - поїзд не зупиняється ні на яких станціях між Міланом та Лугано, окрім екстренних випадків, коли висаджують нелегалів. Власне, саме настійливо попросивши нас висадити через відсутність візи і квитка до Мілана, ми домоглися висадки у Кіассо. І навіть коли ми вийшли у Кіассо, ніхто не слідкував чи ми дійсно вернемося на територію Швейцарії.... Після цієї пригоди я вже точно не перестану дивуватися землякам - як можна було в Кіассо непомітно не перейти кордону, а додуматися лізти через гори... :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”