Українство. Пісня Україна Юля

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
Stephan
Дозвіл B
Повідомлень: 170
З нами з: 19 квітня 2007, 00:48

Українство. Пісня Україна Юля

Повідомлення Stephan »

http://de.youtube.com/watch?v=2RJWpKRtE ... re=related

УКРАЇНА ЮЛЯ

Ми йдемо за тими, хто силою слова вперед нас усіх веде,
Вона об`єднала нас невипадково, ми з нею здолаємо все,
Бо наша країна красива і вільна, як жінка серед панів,
Моя Батьківщина тендітна і сильна, тут щастя своє зустрів.

Якщо втомився від слів і не можеш іти
Ми допоможемо тобі вірний вихід знайти,
Тому не гайте часу - з Юлею разом будемо ми!
Не забувай Україна то наша земля,
і ми не можемо ділити ліса і поля,
Тому що в нас вона одна - УКРАЇНА ЮЛЯ!

На золотім листі слова перемоги ця осінь нам принесе,
Зійдуться шляхи і зійдуться дороги, щоб разом з’єднати все,
Єдину країну з красивим обличчям, блакитним небом в очах.
Вона об`єднала нас - Україна, ти в наших червоних серцях.

Якщо втомився від слів і не можеш іти
Ми допоможемо тобі вірний вихід знайти,
Тому не гайте часу - з Юлею разом будемо ми!
Не забувай, Україна, то наша земля,
І ми не можемо ділити ліса і поля,
Тому що в нас вона одна - УКРАЇНА ЮЛЯ!

(Програш)

Якщо втомився від слів і не можеш іти
ми допоможемо тобі вірний вихід знайти,
тому не гайте часу - з Юлею разом будемо ми!
Не забувай, Україна, то наша земля,
І ми не можемо ділити ліса і поля,
Тому що в нас вона одна - УКРАЇНА ЮЛЯ!
Якось буде!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Як можна ще далі вірити Юлі, якщо вона вже он скільки днів на посту, а нічого на краще ще не змінилося? :lol: Це новий жарт такий.
Але якщо серйозно - поясніть мені чим Юля унікальна? І якщо можна, то без супротиставлення іншим діючим політикам.
Аватар користувача
Stephan
Дозвіл B
Повідомлень: 170
З нами з: 19 квітня 2007, 00:48

Повідомлення Stephan »

Svitlana писав:Як можна ще далі вірити Юлі, якщо вона вже он скільки днів на посту, а нічого на краще ще не змінилося? :lol: Це новий жарт такий.
Але якщо серйозно - поясніть мені чим Юля унікальна? І якщо можна, то без супротиставлення іншим діючим політикам.
Я не підтримую персоніфікацію (уособлення?) політики.
Люба політична ідея має носіїв. Це так.
І питання просте - що є субєктом - сама політичная ідея (має прояв у гаслах, програмі тощо), чи та людина, яка презентує цю саму політичну ідею?
По мені - політична ідея це субєкт.
Я оцінюю ту чи іншу політичну партію, ту чи іншу особу, опираючись не на ОСОБИСТІСТЬ, а аналізуючи саму ПОЛІТИЧНУ ІДЕЮ.

Говорячи про пані Юлю, про ЩО йде розмова? Про неї, чи про політичну ідею, яку вона презентує суспільству?
Я не маю бажання буди знайомим з пані Юлею. Мені більше цікавіше будет Вашим знайомим, чим з нею. :)

Коли йде мова про "супротиставлення іншим діючим політикам", то мова йде про іх особистий характер, колір волосся, білизну зубів, одяг тощо, чи щось про інше?
Ось коли про все це йде мова, тоді ми і будемо обговорювати політиків, іх поведінку, манери тощо (жовта, або бульварна преса тут рулює).
Але коли мова йде про політичну ідею, ось тут зовсім інша справа. В такому разі справа йде про прийняті рішення, політичне бачення, програму діяльності, механізми реалізації програми, а не про те, що сказав тот чи інший політик, в якому одязі він був, який був настрій, які "бушизми" він сказав тощо.

Хочу звернути Вашу увагу на пісню.
В цій пісні є звязок пані Юля і політичне бачення, політичний напрямок, політична ідея. Це один з прийомів поєднати особу с політичною ідеєю.
Але що головне?
Головне це:
"Не забувай, Україна, то наша земля,
І ми не можемо ділити ліса і поля,
Тому що в нас вона одна - УКРАЇНА! "

Це і є вираз політичної ідеї. Так, цю ідею реперезентує суспільству пані Юля.
Але, мене не цікавить пані Юля. Мене цікавить саме ця політичная ідея:
Не забувай, Україна, то наша земля,
І ми не можемо ділити ліса і поля,
Тому що в нас вона одна - УКРАЇНА!


І обговорення політичної ідеї, усвідомлюючи, що її реперзентує пані Юля, це і є саме головне для мене.
Якось буде!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Якщо ідею, то я за. А як за Юлю-політичну особистість - то ні. Бо в неї слова з ділом розходяться буває. Говорити вона вміє, але краще було б якби показувала якісь інші результати, ніж безпричинне подорожчання. Але може бути таке, що я просто не розумію що до чого зі своєї низенької дзвіниці. ... або не є з того типу людей, що сприймають вухами.
Nastiia
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 23
З нами з: 12 лютого 2007, 13:40
Звідки: Ukraine/Luzern
Контактна інформація:

Re:

Повідомлення Nastiia »

Svitlana писав: Але якщо серйозно - поясніть мені чим Юля унікальна? І якщо можна, то без супротиставлення іншим діючим політикам.
- по перше,
без супротеставлення іншим політикам не вдасться, тому що вибирається завжди з того що є, так би мовити, навколо....а навколо..., якщо подивитися, то на мою думку, нікого достойнішого, енергійнішого, талантовитішого в викладанні своїх думок і ідей до їх реалізації ,немає..

- по друге,
коли стоїть питання так:"чім вона унікальна?" , то завідомо знаєш, що знайдеться купа доводів "чому ні", так що навіть розпочинати не вато..

- і останне,
симпатизую я ій просто, та і все :smile:

ПС
хотілось би бачити політків в Україні, кришталево чесними, ніде-ніразу-нівчому не зап`ятнанеми......та де ж такіх взяти? нема таких. як і ідеальних людей взагалі. :wink:
Nastiia
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 23
З нами з: 12 лютого 2007, 13:40
Звідки: Ukraine/Luzern
Контактна інформація:

Re: Українство. Пісня Україна Юля

Повідомлення Nastiia »

вибачаюсь за помилкі, я - російскомовна українка :smile: , але дуже люблю украіньску, сумую саме за нею, колі чуїш ії на вулиці, навкруги....пісня! :smile:
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Українство. Пісня Україна Юля

Повідомлення Снігурка »

таке враження, що лище в україні політиків божествлять. при всій симпатії чи антипатії до юлі не знаю, чи це привід писати пісні

ще в росії є пісня "такого как путін", але вона принаймі жартівлива.

ви уявляєте собі німців, котрі співають "ангела наша чудова"? :grin:
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Українство. Пісня Україна Юля

Повідомлення Снігурка »

http://www.youtube.com/watch?v=eICCAUezgnE

набагато кращий привід писати пісні

просто супер пісня!

Андрій Підлужинй, він же Нічлава, вчився зі мною в школі :bravo:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення Svitlana »

Nastiia писав: без супротеставлення іншим політикам не вдасться, тому що вибирається завжди з того що є, так би мовити, навколо....а навколо..., якщо подивитися, то на мою думку, нікого достойнішого, енергійнішого, талантовитішого в викладанні своїх думок і ідей до їх реалізації ,немає..
- і останне,
симпатизую я ій просто, та і все :smile:
Згідна, що раз-у-раз доводиться вибирати з того, що є. Сумно. Дуже сподіваюся через пару років прийде зміна. Хоч би тільки не довго кар"єрний ріст робили, щоб лишнього від досвідчених наших політиків не встигли навчитися. А то я надію маю на молодих, але молодим є і пан Довгий, а рильце вже в пушку.
Nastiia писав:вибачаюсь за помилкі, я - російскомовна українка :smile: , але дуже люблю украіньску, сумую саме за нею, колі чуїш ії на вулиці, навкруги....пісня! :smile:
Настя, тут в нас не урок української мови (хоча і таке можна буде організувати), оцінок нікому не ставлять. :wink: Навіть і до слів не дуже, ніби, чіпляється тут хтось. :glad: В кожного своя говірка і свій діалект - усе це мова. І суржик є, а куди від нього так швидко подітися? Так що, як тобі зручніше - так і спілкуйся. За російську тут теж не караємо - і на ній українці розмовляють ще поки що. А так, потихенько, між іншим, і вчимося попри розмову. :handshake:
Nastiia
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 23
З нами з: 12 лютого 2007, 13:40
Звідки: Ukraine/Luzern
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення Nastiia »

Svitlana писав: Настя, тут в нас не урок української мови (хоча і таке можна буде організувати), оцінок нікому не ставлять. :wink: Навіть і до слів не дуже, ніби, чіпляється тут хтось. :glad: В кожного своя говірка і свій діалект - усе це мова. І суржик є, а куди від нього так швидко подітися? Так що, як тобі зручніше - так і спілкуйся. За російську тут теж не караємо - і на ній українці розмовляють ще поки що. А так, потихенько, між іншим, і вчимося попри розмову. :handshake:

Спасибі :seeya:
Nastiia
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 23
З нами з: 12 лютого 2007, 13:40
Звідки: Ukraine/Luzern
Контактна інформація:

Re: Українство. Пісня Україна Юля

Повідомлення Nastiia »

Снігурка писав:таке враження, що лище в україні політиків божествлять. при всій симпатії чи антипатії до юлі не знаю, чи це привід писати пісні

ще в росії є пісня "такого как путін", але вона принаймі жартівлива.

ви уявляєте собі німців, котрі співають "ангела наша чудова"? :grin:
ой, згодна! пісню я навіть не слухала, мені, при всій сімпатії до Юлі, од такого , як пісні та вірші на честь когось, коробить....

... я не знаю звідкіля в нас таке: або біле - або чорне..., а спокійно сісти і подумати що до чого, не цікаво напевне...тільки з вихваляннями :no:
Nastiia
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 23
З нами з: 12 лютого 2007, 13:40
Звідки: Ukraine/Luzern
Контактна інформація:

Re: Українство. Пісня Україна Юля

Повідомлення Nastiia »

сходила послухала.... мда... ну, шо я можу сказать.... невже ті, хто випуськає таке в ефір, не розуміють, що це соромно, вульгарно!

а, цікаво, скільки років цьому "творінню"? а, то я, в чорнявій дівчіні, впізнала Настю Каменскіх, яка зараз співа дуетом з Потапом... і дуже популярна по всьому СНГ...

дуже талантовита молода співачка, тільки репертуарчик... мда ще раз :smile:
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”