Нужна помощь в Черниговском детском доме

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Iriada
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 07 листопада 2007, 15:15

Нужна помощь в Черниговском детском доме

Повідомлення Iriada »

Люди, простите, что я не говорю по-украински, но я сама не из Украины.
Просто очень нужна помощь в Черниговском детском доме для детей-инвалидов, село Калиновка. Там очень тяжелая ситуация, ежегодно умирает 10% детей от болезней, плохого ухода и недоедания.

За этот детский дом уже взялись волонтеры из Запорожского благотворительного общества "Счастливый ребенок". Но им нужна помощь, в основном финансовая.

Вот я и подумала, может быть, удастся создать здесь команду поддержки. Думаю, найдется же на этом форуме кто-то неравнодушный, кто мог бы поддержать хотя бы немного, хоть 20$ в месяц, на дополнительное питание и зарплату людям, которые скоро начнут там работать. Если кому-то интересно, чем и как можно помочь, почитайте вот эти статьи на сайте общества:

http://deti.zp.ua/show_article.php?a_id=1353
http://deti.zp.ua/show_article.php?a_id=1428

А это самая первая их поездка по детским домам Запорожской области:
http://deti.zp.ua/show_article.php?a_id=1295


Вот что пишет Альберт Павлов, волонтер из Запорожья (цитирую email):

"...Насчёт Калиновки. В субботу я, Аня Геращенко из Голландии, Марьяна с 1+1 и другие волонтёры были в Калиновке, определились в первых шагах по помощи этим детям. Документально проект реальной помощи Калиновке мы опубликуем на нашем сайте, но вкратце могу сказать уже сейчас:

1. Мы собираем пожертвования на зарплату как миниму 2 сотрудникам - массажист/специалист ЛФК и волонтёр-воспитатель-затейник (заодно - помошник няням по уходу за детьми). Ориентировочная зарплата
массажиста - не менее 1500 грн ($300) + 500 грн различных расходов
(проезд, жильё). За меньшую зарплату нечего даже думать о том, чтобы затянуть толкового специалиста в такую дыру. В будущем, возможно с января, есть вероятность что в детдоме добавят ещё 1-2 ставки, тогда наш фонд будет лишь доплачивать -700 грн (ставка) + 800 грн (наша доплата) Зарплата воспитателя-волонтёра ориентировочно будет ниже чем массажиста (1000-1200 грн).

2. Будем собирать деньги на закупку реабилитационного оборудования (сухой бассейн, пуфики, лестницы и т.д. см. сайт http://www.almako.com.ua

3. Докормка детей с гипотрофией (истощением) специальным питанием - пептамен фирмы Нестле. У Марьяны в Нестле - большие скидки (до 70%). Тем не менее, на одного ребёнка в программе докормки уйдёт не менее $100/планируем сначала включить в программу 2-4 детей с наиболее тяжёлой степенью гипотрофии.
не скрою, что для нас в первую очередь наиболее важны постоянные
спонсоры на зарплату двум сотрудникам - ведь без присутствия наших
людей в Калиновке любые вложения туда практически лишены смысла."


Если есть здесь люди, которым не все равно, что там творится, пишите, ведь нельзя же просто так пройти мимо всего этого.
Iriada
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 07 листопада 2007, 15:15

Повідомлення Iriada »

Хочу добавить:
если кто-то не доверяет людям, там работающим, чтоб давать деньги на зарплату, то можно помочь с закупкой реабилитационного оборудовния и питания для детей. Может, кому-то такой вариант будет более приемлемым, чем помощь на зарплату. Ведь в случае таких нужд с отчётностью дела полегче.
А вообще, на сайте общества можно найти подробные отчеты о всей поступающей помощи за каждый месяц, и средства идут именно туда, куда указывает посылающий.

Но если кто-то вообще не доверяет тому, что там написано, то можете позвонить в онкогемотологическое отделение детской областной больницы Запорожья, которому волонтеры уже давно помогают (я в свое время так и сделала), можно позвонить родителям любого из детей, которые там лечатся или лечились (все телефоны на сайте), можно позвонить в любой детский дом, который они поддерживают, и я не думаю, что кто-то отзовется плохо об этой организации.

Еще очень нужна помощь по онкогематологии. Трехлетний мальчик умирает от очень редкой болезни, ему срочно нужна операция по пересадке костного мозга. Большую часть средств уже удалось собрать, но нужно еще довольно много:
http://deti.zp.ua/show_article.php?a_id=100018
http://deti.zp.ua/show_article.php?a_id=10005

Зображення
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ага, тут Аня нас теж в курсі подій тримає. Зараз коли приїде з України, то розкаже що їй вдалося зробити.
anewsja
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 23
З нами з: 09 серпня 2007, 14:49

так так я вже тут

Повідомлення anewsja »

Ось мій перший репортаж.
Марьяна після того, як його прочитала, сказала, що взяла б
мене до себе на телебачення для розробки сюжетів :lol:
якби не моя жахлива рідна українська мова, і чому я її в школі не вчила?
так, але к ділу.

http://deti.zp.ua/show_article.php?a_id=1465


Ще раз дякую всім за допомогу!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Аня, навчимо, допоможемо... Ти і так прогрес великий вже зробила за цих декілька місяців :wink:

Велике спасибі за репортаж. Пішла читати!
anewsja
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 23
З нами з: 09 серпня 2007, 14:49

та да

Повідомлення anewsja »

памъятаю як я тут в перші рази "блєяла".
зараз просто відчуття такого, як би це сказати, запалу і
"удальства". сподіваюсь, вистачить надовго.
:D
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Аня, дуже хороший репортаж. Радію, що місцева влада вас теж підтримала. То таки дуже важливо.
Найбільше мене вразили рої мух над лежачими дітьми. Невже не можна повісити захист на вікна (якісь сіточки чи шмат тюлі) і час від часу їх витруювати? Або хоча б закупити оті муховинищувачі, що у розетку вмикаються. В Україні був колись такий в Reid. Такі, як на комарі, лише рідина інша - спеціальна для мух. Зараз то вже не дуже актуально, звичайно, але на наступне літо хоча б. :roll:
anewsja
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 23
З нами з: 09 серпня 2007, 14:49

та там і ліпучки висять

Повідомлення anewsja »

але не допомогає.
а про ці, що в розетку, я теж чомусь не подумала.
ти знаєш, то було вже не літо, але мухи все одно летали.
може вони відчувають, що дитина слабкіша- не знаю.
вона лежить- і навіть відігнати їх не може!
під одіяльцями- вони ще нічого. і на них на всіх поодягали
пухнасті рожеві кофти- але як піднімеш одіяльце- ну святі мощі
лежать. я надійшлю фотки дітей, котрім давали додаткову їжу і котріх
правильно годували- там такі пухнастики- але це все робиться майже таємно, бо в міністерстве не хочуть про таке і чути.
Єдине чим Марьяна порадувала, те , що ця інфо дістала ВОЗ- і вони почнуть давити на міністерство. там навіть якась конференція буде скоро
з цього питання.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ага, давай фотки скидай.

Я тільки не зрозуміла, чого це міністерство проти? Тобто я взагалі цього не розумію. Я не розумію, чого міністерство проти додаткового харчування дітей. Чим міністерству від того гірше? :skeptisch:
anewsja
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 23
З нами з: 09 серпня 2007, 14:49

Світлана, хто ж їх знає

Повідомлення anewsja »

Ми з одним волонтером відвозили дитячі роботи( вишивку та бісер) з одного з тих інтернатів до Мін. труда, я там одного такого "крота" бачила, цей волонтер потім говорить, це один з тих, хто тормозить цей проект. Він навіть дзвонив дівчині, яка намагається цю програму додаткового харчування протовкнути, і так привітно каже їй " Ну що, гадюка. Де ти ще свій ніс всунула...".
Марьяна каже, що вони потім довго сміялись з цього привіду, але...
але... хто їх знає.
до речі цю проблему відкрив америк. лікар, котрий з зовсім іншого привіду приїхав до одного із інтернатів Західної України. І так подивився.
говорить, "Друзі, а в вас тут є проблемка..." До цього навіть ніхто не здогадувався що ці діти просто вмирають голодною смертю.
Світланко, там є діти- 8 років, які вісять 6-8 кг.
після цього догодовування вони за місяць набирають стільки, скільки за рік свого життя. Тобто там суттєво проблема правильного догляду цих дітей, а не тільки їх хвороби.
Отаке
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я от просто одного не можу зрозуміти - яким чином будь-якій нормальній людині може шкодити додаткове харчування дітей.
Тим більше, якщо та людина не повинна не те що щось для цього робити, а навіть не перейматися цим. Всього-навсього відійти на бік і дати іншим це робити, як вони того хочуть.
:wink: Пообіцяй хоча б оприлюднити його ім"я, якщо він раптом десь колись захоче кудись балотуватися. Бо таких "кротів", як ти сама написала, потрібно геть від влади гнати. Хоча б подальшої кар"єри. малої влади він вже он і так доскочив.
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”