Au Pair у Швейцарії

Школи, вузи, курси, наука, все довкола освітньої галузі. Курси водіїв - в темі про странспорт, фахові курси та підтвердження дипломів - тема про роботу.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Au Pair у Швейцарії

Повідомлення Снігурка »

підкажіть, хто знає, до якого віку можна бути в швейцарії Au-Pair і FSJ і які умови

може, хто має лінки, де можна знайти таку роботу?

наперед дякую
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Правила досить жорсткі.
Ось це - про Цюріх:
http://www.arbeitsbewilligungen.zh.ch/i ... ir_en.html
Au pairs у Швейцарії допускаються лише з країн-членів Європейського Союзу, США, Канади, Австралії та Нової Зеландії.
Au pairs можуть бути особи, що не розмовляють німецькою, а сім"я, що приймає користується у щоденному побуті німецькою.
Господиня чи господар не повинні мати ту ж рідну мову, що і au pair.
Діти у сім"ї повинні бути молодші 16 років.
Господар чи господиня повинні бути присутні принаймні при половині робочих годин о-пер.
Au pairs повинні мати від 17 до 30 років.
Сім"ї та особи без дітей не можуть наймати au pairs.
Дозволи на роботу для au pairs з-за кордону видаються на основі квот. Існують обмеження на кількість осіб з певних країн.
sweety
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 06 червня 2007, 10:59
Звідки: Україна

Повідомлення sweety »

Доброго ранку усім!
Чесно кажучи, була дуже здивована, натрапивши на інформацію про те, що програми au pair існують і у Швейцарії. В Україні пропонують лише до Німеччини, Франції та США. Підкажіть, будь ласка, наскільки реально отримати цю програму, якщо я вже відвідувала Швейцапію?
Дуже дякую за допомогу!
Величезний привіт з Києва! З наступаючими святами!!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Svitlana писав: Au pairs у Швейцарії допускаються лише з країн-членів Європейського Союзу, США, Канади, Австралії та Нової Зеландії.
Може тому не пропонують для українців оперство у Швейцарії? :roll:

Вам теж вітання з наступаючими святами!
Аватар користувача
Kotyhorox
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 19 березня 2008, 16:16
Звідки: с. Виноград, Черкаської обл., Лисянського р-н
Контактна інформація:

Re: Au Pair у Швейцарії

Повідомлення Kotyhorox »

Привіт любі земляки і землячки, радий що надибав на наших :bravo:

Самому довелося шукати для нареченої можливість для вивчення мови і догляду за дітлахами. Отож і натрапив на вашу дискусію.
Думаю, що можу дечим підсобити :good:
Отак тиняючись по сітці в пошуках есенційної інформації, як то кажуть, щоб зїв і наївся :wink: ось на що я натрапив:

http://www.perfectway.ch/aupair.htm
Кількома словами:
- до 24 років
- 30 год/тиж. виховної чи прибиральницької праці
- від 700 фр. заробітку
- житло і утримання за рахунок родини, що приймає
- і 50% оплати курсу ін. мови

є ще якісь деталі.

Радий був допомогти.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Au Pair у Швейцарії

Повідомлення _vital_ »

Kotyhorox писав:Привіт любі земляки і землячки, радий що надибав на наших :bravo:

Самому довелося шукати для нареченої можливість для вивчення мови і догляду за дітлахами. Отож і натрапив на вашу дискусію.
Думаю, що можу дечим підсобити :good:
Отак тиняючись по сітці в пошуках есенційної інформації, як то кажуть, щоб зїв і наївся :wink: ось на що я натрапив:

http://www.perfectway.ch/aupair.htm
Кількома словами:
- до 24 років
- 30 год/тиж. виховної чи прибиральницької праці
- від 700 фр. заробітку
- житло і утримання за рахунок родини, що приймає
- і 50% оплати курсу ін. мови

є ще якісь деталі.

Радий був допомогти.
Світлана ж написала вище, що з України - не беруть взагалі.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Au Pair у Швейцарії

Повідомлення Снігурка »

значить треба їхати в німеччину на швейцарський кордон, напр констанц
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Au Pair у Швейцарії

Повідомлення Svitlana »

Kotyhorox писав:Привіт любі земляки і землячки, радий що надибав на наших :bravo:

Самому довелося шукати для нареченої можливість для вивчення мови і догляду за дітлахами. Отож і натрапив на вашу дискусію.
Думаю, що можу дечим підсобити :good:
Отак тиняючись по сітці в пошуках есенційної інформації, як то кажуть, щоб зїв і наївся :wink: ось на що я натрапив:

http://www.perfectway.ch/aupair.htm
Кількома словами:
- до 24 років
- 30 год/тиж. виховної чи прибиральницької праці
- від 700 фр. заробітку
- житло і утримання за рахунок родини, що приймає
- і 50% оплати курсу ін. мови

є ще якісь деталі.

Радий був допомогти.
Думаю, що це придасться тому, хто вже тут жив, має дозвіл на проживання, але через різні сімейні обставини шукає інше житло і, звичайно, заробіток.
Аватар користувача
Наташа

Re: Au Pair у Швейцарії

Повідомлення Наташа »

теперь и украицы могут ехать в Швейцарию по опер!!!!и все реально!!!!!
natalja
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 21 квітня 2009, 15:36

Re: Au Pair у Швейцарії

Повідомлення natalja »

Підкажіть будь ласка, яким чином можна поїхати по опер до Швейцарії? Якщо я знайшла сімю по інтернеті. Ця сімя має вислати контракт та запрошення, з якими я маю їхати в посольство?!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re:

Повідомлення Svitlana »

Якщо ви читали цю ж тему від початку, то певно бачили мій пост. З нього видно, що шансів на опер у Швейцарції нема. Що треба робити сім'ї, якщо шанси були б (напр. у вас паспорт ЄС, США, Канади, Австралії або Нової Зеландії), ви можете знайти за ланкою поданою у тому ж пості. Цитую його ще раз спеціально для вас. Я сподіваюся, що ви приймете мою відповідь тут на форумі і мені не потрібно окремо відповідати те саме вам на е-мейл. Тому що іншої відповіді я для вас, чесно, просто не маю.
Svitlana писав:Правила досить жорсткі.
Ось це - про Цюріх:
http://www.arbeitsbewilligungen.zh.ch/i ... ir_en.html
Au pairs у Швейцарії допускаються лише з країн-членів Європейського Союзу, США, Канади, Австралії та Нової Зеландії.
Au pairs можуть бути особи, що не розмовляють німецькою, а сім"я, що приймає користується у щоденному побуті німецькою.
Господиня чи господар не повинні мати ту ж рідну мову, що і au pair.
Діти у сім"ї повинні бути молодші 16 років.
Господар чи господиня повинні бути присутні принаймні при половині робочих годин о-пер.
Au pairs повинні мати від 17 до 30 років.
Сім"ї та особи без дітей не можуть наймати au pairs.
Дозволи на роботу для au pairs з-за кордону видаються на основі квот. Існують обмеження на кількість осіб з певних країн.
Аватар користувача
Natella
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 31 травня 2009, 22:51

Re: Au Pair у Швейцарії

Повідомлення Natella »

А навіщо вам у Швейцарію? По моєму в Німеччині або австрії можна без проблем влаштуватися і мова там нормальнa :smile: ...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Au Pair у Швейцарії

Повідомлення Svitlana »

natalja писав:Підкажіть будь ласка, яким чином можна поїхати по опер до Швейцарії? Якщо я знайшла сімю по інтернеті. Ця сімя має вислати контракт та запрошення, з якими я маю їхати в посольство?!
Ось випадково натрапила на цей сайт: http://www.international-aupair.com/ind ... 11&lang=en
Пропонують роботу о-пер всім, хоча... не знаю наскільки це реально, оскільки деякі дані суперечать даним з офіційного джерела, зате там є, що повинна зробити сім'я :goodluck:
Аватар користувача
Ната

Re: Au Pair у Швейцарії

Повідомлення Ната »

По программе Aupair из Украины нужно оформляться через официально зарегистрированное о-пер агентство в Швейцарии. Просто семья должна заключить с агентством и вами трехсторонний трудовой контракт. После чего Агентство само посылает аппликационные материалы в МИД Швейцарии, кантональные офисы. А вы только ждете разрешения на работу на основании которого открывается рабочая виза.
я Семью нашла сама, но оформлялись мы через агентство wind connections http://www.aupairlink.ch/index.html
Аватар користувача
Гість

Re: Au Pair у Швейцарії

Повідомлення Гість »

Перепрошую, але там жодного слова про українців....
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Au Pair у Швейцарії

Повідомлення Снігурка »

на оцій ланці зверху великими літерами стоїть:

Are you a Canadian or Australian seeking
an Au Pair job in Switzerland or Liechtenstein?


перекладаю: ви канадець або австралієць і шукаєте роботу о-пер у швейцарії або ліхтенштейні? :tak2:
Аватар користувача
Гість

Re: Au Pair у Швейцарії

Повідомлення Гість »

Ну, а я не австралієць і не канадієць - я українка! Тому програма о-пер для мене так само не досяжна, як вуха без дзеркала)))) Так???
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Au Pair у Швейцарії

Повідомлення Снігурка »

виходить, що у швейцарії так

як вуха без дзеркала.

але на ній світ клином не зійшовся. можна як я пропонувала поїхати в німеччину чи в австрію і обрати місто, котре знаходиться на швейцарському кордоні типу констанц, і жити майже в швейцарії

чим не вихід із становища? :pardon:
Аватар користувача
Гість

Re: Au Pair у Швейцарії

Повідомлення Гість »

Так, ви маєте рацію, що це є вихід для молодих студентів (_ок), котрі підходять по параметрам до цієї програми (вік, стан і т.д.) А що можете запропонувати трішки старшичким жіночкам, де їм шукати роботу? І все ж таки як наші опиняються у Швейцарії????
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Au Pair у Швейцарії

Повідомлення Снігурка »

я в швейцарії не живу. але якщо людина не підпадає ні під жодну програму, то я б пропонувала пошукати країну, де громадянин україни може працювати легально. нелегальний статус нікому не раджу. особливо у "підтоптаному" віці. за моїми даними, у швейцарію можна потрапити лише у двох випадках: або одружитися, або бути таким спеціалістом, без якого швейцарський роботодавець збанкрутує, перестане платити податки або йому загрожують ще якісь негаразди, якщо він негайно не візьме цього кваліфікованого українця на роботу. крім того, бажано, щоб той неперевершений фахівець володів котроюсь європейською несловянською мовою.

місцеві можуть підтвердити або спростувати цю інформацію
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Au Pair у Швейцарії

Повідомлення Svitlana »

Снігурка писав: крім того, бажано, щоб той неперевершений фахівець володів котроюсь європейською несловянською мовою.
місцеві можуть підтвердити або спростувати цю інформацію
І бажано не однією. Англійська - це вже сприймається як "читати і писати" + місцева мова (нім, фр., іт)
Ляля200
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 16 травня 2011, 08:54

Re: Au Pair у Швейцарії

Повідомлення Ляля200 »

От е-па....Ну тоді лишається одне - або забути за Швейцарію, або йти ще раз заміж)))))))) :lol:
Тільки де того швейцарця знайти, може хто підкаже рибні місця????
Відповісти

Повернутись до “Освіта, діти”