Як недорого телефонувати в Україну?

Телефонні комунікації, транспорт, пошта, кордони
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Як недорого телефонувати в Україну?

Повідомлення natalotschka »

Може хто знає, як недорого телефонувати в Україну? Поділіться досвідом!!!
OlegP
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 12 лютого 2007, 13:15
Звідки: Київ, Grandvaux

Повідомлення OlegP »

Я користуюсь yallo, 39 сантимів за хвилину. Раніше пробував різноманітні картки, але якість була дуже незадовільна.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Я звоню батькам з Німеччині в Україну через код, коштує 9 євроцентів за хвилину. Якість дуже гарна.

Ще в кого в Україні є інтернет, то можна безкоштовно телефонувати по skype. Це така програма, можна загрузити в інтернеті, треба да неї наушники і мікрофон, якщо є webcam то можна один одного і бачити. Я так телефоную з моїми подругами з Києва і тут по Німеччині. Ну і той кому ви звоните, теж повинен установити скайп і тоді можна телефонувати безкоштовно.

Цю програму можна загрузити ось тут на англійській мові http://www.skype.com

Ось на російській мові http://www.skype.com/intl/ru/helloagain.html
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Таня, треба додати, що в кого в Україні є швидкісний інтернет і бажано безлімітний. Лімітний також піде, але треба порахувати чи вигідно. У моїх швидкісний, але лімітований, то ми вже краще фотографії пересилаємо.

А дзвоню я з мобільного за 6 раппен за хвилину + 39 раппен за годину (це залежить від мого абонементу в Санрайз). А 6 раппен - то бере фірма, через яку я дзвоню. Набираю номер 0435269987р00380код міста і номер. Р - пауза.
Якість дуже хороша.
Lenchik
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 11 лютого 2007, 15:20

Повідомлення Lenchik »

Вы говорили, что дешево, но так! 9 центов - это же 54 копейки!
А сколько будет 6 этих раппен?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

6 раппен - це 4 Євроценти. Та кажу ж тобі - можна дозволити собі подзвонити. Як будеш ще когось мати зі Швейцарії - посилай до нас, розкажемо йому як телефонувати.
Гадаю, викладемо інформацію і для іншомовних. Дослідження дешевих дзвінків вже проводиться. Потрібно лише все у послідовний текст викласти.
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Повідомлення Valentyna »

Я користуюся інтернет телефонією - дзвоню з домашнього комп"ютера на міський український телефон. Доречі, якщо у українського абонента прямий мобільний номер, то ціна дзвінка буде така сама, як на наземний телефон. Перепробувала багато різних програм, зараз користуюсь Voipstunt, 0,065 евроцент/хв (з податками), але час від часу заглядаю на сайти: http://www.voipbuster.com/en/index.html ta http://www.voipcheap.com/en/rates.html, якщо дешевше - переходжу на одну з них. Цей вид телефонії досить зручний і економічний, особливо якщо взяти до уваги, що треба дзвонити не тільки у Україну, а ще і в Великобританію та США на наземні телефони (доречі ці дзвінки взагалі безкоштовні, дзвінки по Швейцарії, як правило безкоштовні теж, але час від часу акції закінчуються і приходиться дзвонити за шалені гроші - 1 рап./хв.) Ці програми дуже полегшують відправку SMS-ок (друкувати на комп"ютері значно приємніше ніж "натикувати" щось по мобілці).
Щоб користуватися цим видом зв"язку потрібно мати: інтернет, комп"ютер з мікрофоном, безкоштовну програмку інтернет-телефонії (та для платних напрямків трохи грошей на рахунку).
Якщо в комп"ютер не вмонтовано мікрофон, прийдеться докупити наушники з мікрофоном (18 - 25 франків в "Інтердискаунті")
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Повідомлення Valentyna »

Світлано підкажіть, будь-ласка, назву фірми (а краще її сайт), яка вам дає змогу з мобілки телефонувати по 4 євроценти.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Як і обіцяла, викладаю всю інформацію про дешеві дзвінки, що маю:
http://www.10787.ch/mobilerates.php - тут мої дзвінки з мобільного за 6 раппен за хвилину.
http://www.10881.ch/rates.php - цих використовуємо для дзвінків з домашнього телефона (надзвичайно рідко, можна сказати - ніколи)
http://www.teltarif.ch/db/res.html?kurz ... ugang%3Dff - тут можна порівняти у якого провайдера на даний момент найдешевші тарифи.

Валентино, я лише прочитала про ваші дзвінки по інтернету, як мені відразу подзвонив швагро додому. Аж перелякав! Думала - може щось трапилося, що аж дзвонить. Як правило ми лише скайпом та мессенджерами А виявляється він теж добрався до цієї послуги (войп-діскаунт казав). Я відверто кажучи була вражена якістю. Дуже добре чути, безкоштовно (для них) і зручно (для мене). :2thumbs: Супер одним словом. Також дуже рекомендую.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Намагалася разів з 20 - не можу я додзвонитися :cry: !!!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ти зареєструвалася у них попередньо? Усе як на сайті пише? Підтвердження отримала?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ну і найголовніше - чим ти користувалася з наведеного вище?
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Вже нормально! Додзвонилася! Правда, зв"язок поганий, але поговорила. Я дзвонила без реєстрації з "Raptel" по 20 Rp. + 10 Rp. за з"єднання. Я ж дзвоню на мобільний, стаціонарного мої не мають.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Хм, ну не так вже і дешево, але дешевше, ніж раніше.
Ти спробуй і інших також. Бо ти за це нічого не платиш, коли через них не дзвониш. А зареєструватися варто - щоб було для таких випадків. У мене поганого зв"язку ще, напевно, не було... Але вірю, що буває.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Щойно зареєструвався та протестував новий сервіс IP телефонії з дуже привабливими цінами. Називається JustVoIP:
http://www.justvoip.com

Вони пропонують на цей час найнижчі тарифи: на стаціонарний телефон в Україні - 2(два!) євроценти за хвилину, на мобільний - 5 (п"ять!) євроцентів за хвилину. Плати за з"єднання - немає.

Всі тарифи - тут:
http://www.justvoip.com/en/rates.html

На багато напрямків - безкоштовно (наприклад, в Росію на стаціонарний телефон). Зв"язок встановлюється з комп"ютера. Можна говорити через мобільний чи стаціонарний телефон (callback), або через комп"ютер (навушники з мікрофоном та безкоштовна программа, що зкачується з сайту - я так і зробив).

Я телефонував на кілька номерів, враження такі: на мобільні - якість чудова, дуже непогана - на номери на цифрові АТС, посередня та поганувата - на аналогові АТС. Втім, цього і слід було очикувати.

Приємного вам спілкування!
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Повідомлення Valentyna »

Щось ніяк justvoip не хоче перезвонювати на мобільний, а без цієї процедури не можна поповнити рахунок. Віталій у тебе таких проблем не виникало? (На ти можна?)
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Valentyna писав:Щось ніяк justvoip не хоче перезвонювати на мобільний, а без цієї процедури не можна поповнити рахунок. Віталій у тебе таких проблем не виникало? (На ти можна?)
На ти - можна, і навіть - "нужно" ;)

Валентино, я дзвоню лише з комп"ютера. Проблем не було. Тарифи справді найнижчі, причому в інші європейські країни на мобільні коштує >5 центів. Тобто, в Україну дуже дешево! Нажаль, про callback нічого сказати не можу - не користуюся. Рахунок поповнював карткою. Після того, як введеш дані картки, рахунок поповнюється миттєво. Передзвонювати нікуди не просили.
adriano
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 09 вересня 2007, 21:44
Звідки: Kharkiv

Як найдешевше телефонувати в Україну

Повідомлення adriano »

Купіть в Україні металеві радянські карбованці зразку 1961 року та телефонуйте донесхочу з автоматів Свіскому. Тариф - 1 грн - 9 хвилин з Україною.Не знаю чому, але монети 5 франків та 1 карбованець СРСР однакові зо вагою та розміром...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

1 гривня - 9 хвилин. Виходить приблизно 0,25 раппен 9 хвилин. Тобто, виходить, десь 2,7 раппен за хвилину + добратися до автомата + наявність рублів.
Для туристів та подорожуючих з України - суперовий варіант, визнаю. Дуже і дуже вдячна за інфо. Головне, щоб металевих рублів достатньо залишилося. :wink:

Але для тих, хто має вдома комп"ютер (живе тут) і поговорити з рідними хочеться у затишній обстановці, варіант Вітала кращий.
Всі тарифи - тут:
http://www.justvoip.com/en/rates.html
Ну це якщо лінь шукати операторів, щоб відразу з телефона дзвонити за такими ж тарифами. Бо буває по 2 раппен і з мобільного можна і з домашнього (раніше я вже десь писала своїх операторів).
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Повідомлення Valentyna »

Щось JustVoip псується прямо на очах, ще дві неділі назад тариф був 2 євроцента, а зараз виклали об"яву Super Deal!!!і підняли ціну до 4,5 євроцентів.
Якщо хтось знайшов дешевого оператора інтернет-телефонії, не тримайте в секреті - діліться з масами.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Не знаю, чи це нова інформація, я вже якийсь час телефоную через номер
0900 55 66 49. І ще один 0840 744 744.
Один 7 рп, а інший 4 рп. Але який скільки - не пам"ятаю.
Аватар користувача
KOlenka
Дозвіл L
Повідомлень: 79
З нами з: 08 жовтня 2007, 16:00
Звідки: Thalwil-Lviv

Cheap phone costs to UA

Повідомлення KOlenka »

Davno korustyjys Raptel, koschtyje 4 rap za xv, dyze dobruj zvazok

os link
http://www.raptel.ch/index2.php
"... Я в серці маю те, що не вмирає"

- Леся Українка
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

О! То я ним теж користуюсь - той самий номер 0840 744 744. Значить це він чотири рапи. І додаткових 10 не потрібно платити теж.
Аватар користувача
KOlenka
Дозвіл L
Повідомлень: 79
З нами з: 08 жовтня 2007, 16:00
Звідки: Thalwil-Lviv

Повідомлення KOlenka »

same 4 rapu za 1 xv, ja znajy teleswiss, raptel ta helvatel tam zavzdu zminyjytsa nomeru ta cinu, tomy varto slidkyvatu za zminatu :)
"... Я в серці маю те, що не вмирає"

- Леся Українка
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Хороша новина!

Мені тут персонально на мобільний прислали повідомлення, що відтепер можна телефонувати в Україну за 1 раппен за хвилину
0840556609
http://www.budgettarife.ch

P.S. Дуже цікаво звідки така поінформованість про мою зацікавленість в дзвінках в Україну, а точніше, зв"язок між номером мого мобільного і мого домашнього. Дзвоню я ж з домашнього, а смс надіслали на мобільний. :roll:
Відповісти

Повернутись до “Транспорт і комунікації”