День захисника Вітчизни і Міжнародний жіночий день

Сімейні стосунки, дружба, швейцарці зі своїми тарганами, емігрантська доля. Драми і комедії.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

День захисника Вітчизни і Міжнародний жіночий день

Повідомлення tanyushka »

Чи святкуєте ви тут в своїх сімях 23 лютого День захисника Вітчизни та 8 березня Міжнародний жіночий день?
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Звичайно 23 лютого, то бувший день Радянської армії (ну зараз росіяни переробили його в день захисника Вітчизни і відмічають з розмахом, навіть вихідний зробили!), а в Україні в деяких сім"ях просто збереглася традиція в цей день поздоровляти чоловіків, та багато людей вже забувають про це свято. Як би там не було, а це відголосок минулого. А тут то взагалі не свято, я особисто його таким не рахую на відміну від 8 березня. Жіночий день відмічають не тільки в країнах бувшого СРСР. Отож, чому б і нам не зробити собі свято?
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Напишу, чого я питаю. Ми були з чоловіком в російському магазині і там всюди висять таблички на німецькій мові "23 Februar Männertag". То я йому сказала, це не його свято, він же в радянській армії не служив. Повивішували ці таблички, щоб росіяни тут більше скуповувалися і горілки не забули купити. :wink:

А 8 Березня я буду святкувати! :party: Хоч в Німеччині його і не святкують.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ми також будемо святкувати 8 березня (подаруночками для мене) :angel:
А про 23-тє мій, здається, навіть і не знає. Але якщо у них є День захисника Вітчизни-Швейцарії, то я з великою радістю його також привітаю. Повністю заслужив, хоч ще не до кінця і відслужив в армії.

ми тут колись жартували у підвалі-бункері. Кажу на випадок війни будемо тут з тобою сидіти і при такій нагоді порядки наводити (бо так щось не можемо часу знайти). А він каже - ти тут будеш сидіти (і прибирати), а я піду на війну. :cry:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Re: День захисника Вітчизни і Міжнародний жіночий день

Повідомлення ewa »

tanyushka писав:Чи святкуєте ви тут в своїх сімях 23 лютого День захисника Вітчизни та 8 березня Міжнародний жіночий день?
Добрий вечір усім!!!!
Я особисто святкую :lol:
На італ. базарі мені чоловік накупував подарунків :laola: :laola:
Я мовчу не кажу, що це його свято.
А нащо йому про це знать????
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Svitlana писав:
ми тут колись жартували у підвалі-бункері. Кажу на випадок війни будемо тут з тобою сидіти і при такій нагоді порядки наводити (бо так щось не можемо часу знайти). А він каже - ти тут будеш сидіти (і прибирати), а я піду на війну. :cry:
Світлан, я чула, що в Швейцарії всі солдати мають право тримати свою зброю дома, в шкафчику або де хочеш. Це правда? То ви як з зброєю дома живете? А як діти до зброї доберуться? :roll:

А ще служба в армії дивна. Один швейцарец, колега мого чоловіка, ходить десь так пару місяців в рік в армію. Йому зараз 29 років. Каже, десь до 40 років треба буде йому туди ходити.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ага, правда, Таня, правда... маємо пістолета і патрони до нього. Тримаємо де доведеться. До вчора тримали в коробці з одягом. :lol:
Патрони до нього у такій консервній банці закриті і запломбовані. Немає чіткого напису, так, не знаючи, не можна і зрозуміти що це. Я і сама щоразу думаю на хвильку - що це таке? Якщо відкрити їх без наказу (військового), то при наступній перевірці можуть навіть посадити в тюрму і буде багато-багато неприємностей.
Щойно пишу тут і питаю коханого: а чи знаєш ти де твоя табельна зброя... Він сміється, каже, я знаю, що надійно захована. Злодії не знайдуть точно. Кажу: звідки знаєш, що не знайдуть? Бо, каже, як я її не можу знайти, то і злодії не зможуть. Дітей поки що немає, але і від них будемо ховати.
Насправді він розряджений і, в принципі, безпечний. А патрони за інструкцією потрібно зберігати в зовсім іншому місці, ніж зброю.
Але якщо дуже чесно, то перший раз було страшнувати тримати в руках зброю. Важка, холодна, чорна.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А-а-а... Щось я погано збираюся з думками сьогодні.
Про службу саму. До армії йдуть всі без винятку. Хто за станом здоров"я не може на "нормальну" йдуть на якусь спеціальну, де з них готують санітарів, працівників тилу. Але кажуть, там хоч і легше, але здається довше чи що? Не знаю точно.
А по-нормальному йдуть перший раз на 19-21 тиждень. Це навчання типу. Можна самому вирішити коли йти перший раз.
А потім кожного року на 3-4 тижні. Цей час оплачується як робочий, хоча це залежить від роботодавця. На суботу-неділю можна йти додому: в суботу після підйому, а в неділю треба бути до відбою.
Можна і ввечері виходити в місто погуляти.
Дідовщина також є :lol: :lol: :lol: . Але не в повному смислі цього слова, а образному. Є така собі посв"ята гамбургерів (духів по-нашому). То минулого разу гамбургери повинні були натягнути палатку на схилі гори "під дощем" (дощ влаштували напором води зі шланга).
Гарна армія, але люксу немає.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

МИ в горах з чол. ночували, то бачили цих хлопців.
Це зовсім не зрівнять з нашою армією. Казарми в них як санаторій,
а туалетна кімната просто СУППЕР. Ну для порівняння, хто був на укр-польському кордоні. То чистіше і краще на багато.
Я питаю, а хто ж прибирає???
Чол. каже, шо майже ніхто.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

От мені дуже цікаво, як ти в туалет до них потрапила. Бо по ідеї туди нікого не пускають.
Я також мушу признатися була в казармі (увечері, коли не було начальства, привозила терміновий документ своєму хлопцю).
Але люксу я там далеко не побачила - дерев"яні нари у 2 поверхи (подібні до тих, як в Освенцімі). В туалет я не ходила. В душ також. Але душ, кажуть, то такий як в термальних спа - де щохвилини кнопочку натискати потрібно і без стінок. Ну добре.... краще, ніж в Криму було. :roll:
Проте я потрапити у казарму змогла через те, що невеличку групу водіїв поселили у пристосованому приміщенні школи у селі. Начальство було за декілька кілометрів, проте не в той час. Хлопці порозходилися частково. А якби був у казармі - то навіть мови не було б, щоб пройти. Хоча кажуть одного разу умудрився хтось свою дівчину провести - впіймали, наказали всіх і у того парубка було багато проблем.
Туалети прибирають, звичайно. Але не солдати. Є для того персонал. Хоча це може і варіюватися, оскільки зараз почали дуже економити на армії.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Казарму я бачила тільки з зовні.
А туалет, коли на лижах катаєшся то для всіх відкритий ( мабуть не всі знають де він)
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А! Мені здається що просто деякі місця взимку не працюють як казарми. Хоча не знаю точно. Мій виключно влітку проходить службу. Брат його - не весні.

Що мені ще подобається тут - те що одного року вони військову підготовку проходять, а на другий рік - благодійністю займаються. Одного року вони табір для інвалідів обслуговували (возили на екскурсії, доглядали...). Минулого року, наприклад, оздоровлювали дітей війни з колишньої Югославії. Просто шпиталі обладнані найновішою технікою, забезпечені усіма необхідними матеріалами. Лікарі, звичайно ж, теж проходять службу в армії, то чому б і не оздоровити діток-інвалідів. Попри багато недопрацювань, думаю, діткам ця поїздка до Швейцарії була поїздкою у казку.
Були дітки яким робили найдешевші операції, які там їм зробити не змогли. Типу заячої губи. Або зуби полікували багатьом. Був один хлопчик - думали, що він глухо-німий. Ніхто його ніколи не обслідував. Виявилося - аутист. Проте не вроджений. Чи то під час якогось бомбардування (чи нападу, чи якогось насилля) просто онімів і перестав реагувати на довколишніх.
Крім інвалідів війни, були також дітки з неблагополучних сімей. Але також інваліди.
Їм також влаштовували екскурсії, барбекю, солдати гралися з дітьми в різні ігри, як вожаті. :lol: Військовий оркестр грав для них. Це виглядало трохи смішно. Але - ну і що? Ті тренуються, а дітки ніколи такого може і не бачили. Приємне з корисним.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

А! Мені здається що просто деякі місця взимку не працюють як казарми.


Можливо, бо ми весной бачили як в горах були тренування,
а зимою не бачили вже нікого.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

А хто святкує восьме? Намагаюся своєму чоловікові довести, що це велике свято. Він щось не дуже ведеться... :(
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

:lol: Мій повівся відразу, бо потрібно було мене ще завоювати. То відтоді вже і не може сказати - немає такого свята. А чого ж ти зі шкури пнувся першого разу, правда?
Але знаю, що один голландець вирішив своїх ресепшіоністок на роботі привітати (може залицявся до однієї чи що, що йому ідея сподобалася). Приніс їм по коробці цукерок "Мерсі". Ті не повірили йому, що є таке свято. Сказали - це тобі просто наш партнер сувенір зробив (а шоколад був дійсно від фірми з однойменною назвою їх партнера), а ти нам його подаєш, ніби від себе. Посоромився б!
Ну, а коли він довів пошуком в інтернеті, що то не сувенір від партнера по бізнесу і що свято таке дійсно є - були, звичайно, на сьомому небі від задоволення і засоромлені, що не повірили у таке чудове свято. Це дало йому змогу потім ще пару разів зіграти на їх довір"ї до нього і підло розіграти.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав::lol: Мій повівся відразу, бо потрібно було мене ще завоювати. .
Мій наче вже мене завоював :lol:
Каже, що тут це як Mutertag,
але я не здаюсь, кажу що в моїй країні готують подарунки і для Муттер і для коханої.
Якщо я в тебе ще (Кохана).
Так і ставлю: "вопрос ребром" :roll:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ева, не катить тута. Є для "мами" (ти 100% на це свято претендуєш, на відміну від деяких), є для "коханої" (День Валентина). А у нас для "жінки". Спробуй пояснити - а це звідки взялося? Все логічно, але шкода ще одне свято втрачати, особливо, якщо з ним виросли та ще й вихідні отримували за нього на рівні Різдва і Нового року.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Ну подивимось, може хоч квітку яку принесуть :shock:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Дорогі жінки-форумчани!
З святом вас! Всього самого найкращого! Залишайтеся завжди чарівними і жіночними (на зло швейцаркам)! І хай ця весна кожній з вас принесе радість, щастя і шалене кохання!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ой! Спасибі величезне!!! :liebhab:

І я також всіх вас вітаю зі святом! Квітів, посмішок, кохання!



ЗІ: Уявляєте?! Забула сьогодні з самого ранку! Читала анекдоти, а що саме сьогодні 8-ме - забула!
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Вітаю всіх з Жіночим днем 8 Березня! Бажаю шаленого кохання і успіхів в усіх починаннях!
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Пииєднуюсь до привітаннь.
Квітів вам весняних,
успіхів в усьому, ну і звичайно жіночого ЩАСТЯ

Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Мій чоловік тільки що прийшов додому з квіткового магазину з квіточками для мене. Каже, магазин повен росіян, всі скуповують квіти. Черга, а продавець не розуміє, що воно за свято. :lol:

Ми йдем святкувати.
І вам бажаю весело відсвяткувати!
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

А мені вчора були квіточки, а сьогодні ж теж хочеться ...
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Любка
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 06 березня 2007, 16:50
Звідки: Ukr.

Повідомлення Любка »

Желаю счастья и любви,
они дороже всех подарков
и пусть все сбудится мечты в прекрассный день 8 Марта!
Відповісти

Повернутись до “За життя”