Потрібна порада! Чоловік в процесі розлучення

Все про документи стосово легального перебування у країні
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Потрібна порада! Чоловік в процесі розлучення

Повідомлення nataliya »

Я маю знайомого швейцарця, у нас досить непогані відносини, але ці відносини як і будь-які між чоловіком і жінкою повині мати або продовження, або..... Але у нас особливий випадок, справа в тому, що він ще нерозлучений, хоча з жіною не живе приблизно 1,8 роки. Наскільки цей процесс розлучення може затягнутися? Він спочатку говорив про одну дату, тепер про іншу, далі можливо буде ще інша....
Чи є інші варіанти, крім візи нареченої, коли я зможу переїхати до нього? Дякую!
ira
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 33
З нами з: 17 березня 2007, 17:34
Звідки: Ukraina/Aargau

Повідомлення ira »

Hаталія,у мене була схожа ситуація. Все залежить від того, як вони будуть розлучатися т.б. як поділять майно,дітей,гроші. Якщо у всьому є згода,то процес розлучення триває бл. 6 8 міс. Так у нас було. Взагалі різні випадки бувають,може тривати і довше. Удачі і терпіння!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Там ще є тренунг якийсь. Якщо він все ще іде, то це, здається, ще не означає початку процесу розлучення. Це щось як ніби "випробувальний термін".
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Повідомлення nataliya »

Дякую за інформацію. Проблема лише з терпінням та вичікуванням. Якби було 20 років, можна було б чекати та чекати, а так мабудь разом проведемо пенсію:))) Але обставини покажуть.... Ще одне запитання. Не з меркантильності, а так щоб знати, чого чекати. Скільки років і яку суму потрібно виплачувати дружині після розлучення? Він залишив ій будинок, у них є дитина 7 років.
ira
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 33
З нами з: 17 березня 2007, 17:34
Звідки: Ukraina/Aargau

Повідомлення ira »

Скільки років і яку суму потрібно виплачувати дружині після ро
злучення? Він залишив ій будинок, у них є дитина 7 років.[/quote]
Це все вирішується індивідуально.У кожного порізному. Знаю тільки,що на дитину щомісячно виплачується 750 фр. це стандарт. Взагалі, я б радила Вашій половині трошки поборотися,щоби потім не було гірко жити. Розлучені жінки тут мають досить непогані привілеї,вони майже повністю матеріально забезпечуються колишніми чоловіками
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

ira писав:Скільки років і яку суму потрібно виплачувати дружині після ро
злучення? Він залишив ій будинок, у них є дитина 7 років.

Це все вирішується індивідуально.У кожного порізному. Знаю тільки,що на дитину щомісячно виплачується 750 фр. це стандарт. Взагалі, я б радила Вашій половині трошки поборотися,щоби потім не було гірко жити. Розлучені жінки тут мають досить непогані привілеї,вони майже повністю матеріально забезпечуються колишніми чоловіками
Здається, жінки тут, як і деінде, мають непогані привілеї, якщо вміють за них поборотися. Є ж і тут багато випадків, коли батько ані копійки на дитину не платить, не кажучи вже про колишню дружину. Ну а є, звичайно, жінки такі, що і все розділить, включно його пенсію майбутню, та ще й чоловік щомісяця добру частину від зарплати платить навіть і у випадку без дітей.
ira
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 33
З нами з: 17 березня 2007, 17:34
Звідки: Ukraina/Aargau

Повідомлення ira »

О це точно. Знаю одну швейцарку її колишній чоловік, із родини мільйонерів, після розлучення втік до Бразилії тільки б їй не платити гроші,навіть дітям. Вона вже скоро виходить на пенсію,а він ще до цих пір там живе. Діти і батько зараз мають дуже хороші відносини :shock: ,вони вже дорослі 31 і 27. Ну це вже друга тема :)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Діти в батька видно пішли. :? Дійсно, навіть якщо таточко від них втік, а мати на ноги поставила, то чого б їм зараз і не бути у добрих відносинах з ним. Вони ж вже виросли і від мами більше нічого не потрібно.
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Повідомлення nataliya »

Наскільки мені відомо, його дружина також в непоганому становищі. Вона отримає близько 40% його зарплатні, чи це на покритття банківського кредиту на будинок чи на пенсійне забезпечення... не знаю. Зовсім недавно вона почала працювати, лише 10% по суботам. Після того як я це почула, мені захотілось розказати історії багатоьх наших жінок, які остаються одні з дітьми іноді "на вулиці"... я думаю, ви це прекрасно розумієте. А що стосується повоювати, то не мені йому давати поради як розлучатися з дружиною, яка перша ініцюювала розлучення бажанням пожити власним життям.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ну ось якраз ті жінки, що ініціюють розлучення з якихось загадкових причин і отримують багато чого від чоловіків. Деякі причини - просто унікальні бувають.
Знаю одну даму, що зникла з хати під час чоловікової поїздки кудись з друзями (вона ж не могла поїхати через роботу). А потім йому сказала, що він "не достатньо духовний" для неї.
Інша подібна дама пішла на курси кабали чи якоїсь іншої навколомагічної науки і потім сказала, що з ним вона щасливою бути не може (чи ще буде нещасливою). Така карма чи що там у них. В обох стосунки були досить хорошими і чоловіки навіть думали, що у них щасливі сім"ї. Перший - то навіть мови нема, був у глибочезному шоці, що його дружина отак з хати зникла. А другий то таки бачив як його дружина міняється і пробував її вмовити ті курси кинути.
А один знайомий віддає 66% від своєї зарплатні колишній дружині з дітьми. Дітей він і сам би хотів відсудити, але казав, що то просто безнадійна справа, якщо жінка не неповносправна.
Але він російських дам по форумах якраз навпаки чути - які чоловіки сволочі зі своїми адвокатами і як їм не світить щось там у нього відсудити.
Все одно, нехай ваш коханий подумає і про майбутню сім"ю теж. А він що каже з розлученням? Довго ще буде? Він то більш-менш повинен орієнтуватися
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

nataliya писав:Ще одне запитання. Не з меркантильності, а так щоб знати, чого чекати. Скільки років і яку суму потрібно виплачувати дружині після розлучення? Він залишив ій будинок, у них є дитина 7 років.
(Тренунг) - це коли двоє живуть окремо в різних квартирах, але ще не розведені.
У кантоні Цюріх він триває 2 роки (мабуть і в других так само)
потім якщо погодили сумму аліментів розводять за 2-3 місяці.
Аліменти виплачують дитині до того часу як він сам почне заробляти.
А дружині мабуть все життя , якщо вона не працюватиме. :lol: :lol: :lol:
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Повідомлення nataliya »

[quote="Svitlana"]Все одно, нехай ваш коханий подумає і про майбутню сім"ю теж. А він що каже з розлученням? Довго ще буде? Він то більш-менш повинен орієнтуватися[/quote]
Взагалі, я так не почула від нього нічого конкретного про розлучення, спочатку був жовтень, потім грудень, а тепер прозвучав уже травень 2008 року. Але у кожного є свої плани і якщо вони не співпадають, то завжди є інший вихід. Ситуація з колишніми дружинами та дітьми, мене також не влаштовує. Подивимся.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Коли він називає оті дати "жовтень-грудень" - то має на увазі початок процесу чи вже його повне завершення? У другому випадку - багато чого залежить таки не від нього.
Але, зрештою, міг би і сам чітко, в деталях, на пальцях розказати що і до чого і які новини відбуваються, щоб ви були в курсі подій. Тоді і запитань мали б менше.
Аватар користувача
Гість

Re: Потрібна порада!

Повідомлення Гість »

Шукаю родичів з м.Лозанни?Підкажіть як це зробити?
Info
Site Admin
Повідомлень: 543
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Re: Потрібна порада!

Повідомлення Info »

В теперішні часи люди шукаються через фейсбук або LinkedIn та інші соцмережі.
Якщо родичі тут давно живуть, можливо, їхні контакти є у телефонній книзі. https://www.local.ch/en
Якщо родичі приїхали недавно, тоді важко сказати. Знову ж, окрім соцмереж, можете спробувати звернутися в муніципалітет Лозанни з таким запитанням. Вони, напевно, не мають права дати вам їхні контакти, але, можливо, погодяться передати ваш лист з контактами вашим родичам, яких ви шукаєте і ті вже будуть вирішувати відгукуватися чи ні.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”