Покрокова інструкція як шукати роботу на підприємствах

Оголошення про роботу в розділі "Оголошення". Тут лише загальні запитання про можливості і документи
Info
Site Admin
Повідомлень: 539
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Покрокова інструкція як шукати роботу на підприємствах

Повідомлення Info »

Інструкція як знайти роботу на фабриці

Шановні українці!
Помічаю, що багато хто з нас новоприбулих бажає знайти роботу але не знає або не розуміє як, або не знає з чого почати.
Хочу написати коротку інструкцію як шукати і знайти роботу на виробництві на фабриці.
Я в Швейцарії 5 років - не багато, але деяким досвідом можу поділитися.
Плюси роботи на фабриці:
- не треба високий рівень знання мови, але мінімальний треба хоча б А1/ А2.
- не треба високої кваліфікації.
- фабрик багато, на них працюють в основному іноземці і іноземців охоче беруть.
- ставка в основному 100% тобто повна ставка.
- зарплата приблизно 22-26 фр на годину в денну зміну. В дві або три зміни може бути 25-30 фр на годину - це стандартні тарифи у рекрутингових агенств, які співпрацюють з фабриками як посередники. Або від 4000 фр на місяць якщо договір прямий з фабрикою без посередників.

Як шукати:
1. На сайтах пошуку роботи, а їх багато, наприклад ch.indeed.com в полі “Jobtitel” пишете „Produktionsmitarbeiter“ (так зазвичай називається вакансія простого робітника на фабриці на виробництві, рідше „Betriebsmitarbeiter“)
2. В полі «Ort, Kanton oder Postleitzahl“ пишете місце вашого фактичного проживання на сьогодні або ваш почтовий індекс, а де є значок “Entfernung” (авто) тобто віддаленість - ставете 5-10-15 кілометрів, не більше. Проблема в тому - чим ближче ви вже фактично живете до роботи - більше шансів. Виключення - якщо у вас є машина. Бо багато фабрик працюють у зміни і перша зміна часто починаються о 6 і навіть о 5 ранку і ви не встигнете громадським транспортом, якщо робота буде далеко то аргументи «я потім знайду інше житло поближче або я здам на права і куплю машину» - дуже малодієві, бо це тут дуже не просто і не швидко і роботодавець на ці обіцянки не погодиться наперед, вас навіть не запросять на співбесіду, а одразу ввічливо відмовлять.
3. Обираєте вакансію, уважно читаєте і перекладаєте в гугл. Там одразу всіх деталей і величини зп ніколи не буде. Тут так працюють, така традиція, пишуть тільки загальну інформацію і так завжди, не дивуйтесь. В оголошенні дивитесь локацію „Ort“ і в гугл-мапі перевіряєте як далеко від вас, скільки кілометрів, чим можна доїхати (додаток SBB)
4. Якщо вам за загальною характеристикою вакансія інтересна і ви хочете дізнатися деталі (тобто яка фабрика, як називається, де знаходиться, адреса, що там виробляють, який графік, яка зарплата) то ви подаєте заявку на вакансію. Зазвичай в кінці оголошення пишуть яким чином можна подати документи: е-мейло, чи заповнити онлайн-формуляр, чи по телефону.
5. Наприклад електронною поштою треба відправити ваше Резюме, мотиваційний лист(тут таке дуже люблять), рекомендації, якщо є. Звичайно німецькою, чи іншою державною в залежності від кантону. В самому мейлі треба написати що ви знайшли оголошення і вас цікавить конкретна вакансія. І прикріпити ваші документи у пдф-форматі.
6. Вже коли вам позвонять або запросять на співбесіду - зможете запитати деталі і вирішити чи вам підходить.

Це простий і швидкий спосіб знайти роботу. Бажаю всім успіху.

Також пишіть у коментарі поштовий індекс місця проживання у Швейцаріі і яку б ви хотіли знайти роботу, щось пошукаю😉
І ще маю приклади документів: резюме, мотиваційний лист, шаблон е-мейлу німецькою.

Інформація Anna Gjorgjiev звідси:
4F73D81B-9B87-4FB3-9FF6-52799FC2BBB9.jpeg
mykolaN
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 02 квітня 2023, 21:22

Re: Покрокова інструкція як шукати роботу на підприємствах

Повідомлення mykolaN »

Доброго дня !
На даний час легально проживаю і працюю в Італії на постійних документах. Володію італійською мовою.
Але мені постійно подобалася Швейцарія.
Інструкція як шукати роботу виявилась для мене корисною.
Буду дуже вдячний отримати більше інформації , якщо можна.
Дякую. !
Микола
Info
Site Admin
Повідомлень: 539
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Re: Покрокова інструкція як шукати роботу на підприємствах

Повідомлення Info »

Питайте, що ще вас цікавить, спробуємо допомогти, чим зможемо. :seeya:
Info
Site Admin
Повідомлень: 539
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Робочий час, вихідні, перерви - закон

Повідомлення Info »

Тут важлива інформація щодо законів і врегулювання трудового процесу. Все про тривалість робочого дня, зміни, перерви, переробки тощо.

https://www.seco.admin.ch/seco/de/home/ ... eiten.html


Закон про робочі відносини в спрощеній формі німецькою
Das Arbeitsgesetz Die wichtigsten Arbeits- und Ruhezeitbestimmungen in Kürze.pdf
(217.4 Кіб) Ще не завантажувалось
Відповісти

Повернутись до “Робота і підвищення кваліфікації. Загальна інформація”