Отримання статусу S з тимчасовою резиденцією в іншій країні

Все про документи стосово легального перебування у країні
Piamx
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 01 серпня 2022, 10:38

Отримання статусу S з тимчасовою резиденцією в іншій країні

Повідомлення Piamx »

Здравствуйте 😊

Ищу тех, кто может ответить на некоторые вопросы о виде на жительство S в Швейцарии.

Я покинула страну незадолго до войны и получил вид на жительство + рабочую визу в этой стране. Если срок действия вида на жительство истекает/заканчивается в другой стране (страна ЕС), можно ли получить виде на жительство S в Швейцарии?

Я понимаю, что с таким вопросом лучше писать в миграционную службу. Однако, если у кого-то есть какие-то советы, буду рада услышать😊.

———————————

Hi

Looking for people who can answer some questions about S permit for Ukrainians😊

I left the country shortly before the war and got a residence permit + work visa in that country. If the residence permit expires/terminates in another country (EU country), is it possible to get S permit in Switzerland?

I understand that it is better to write to the migration office with such a question. However, if anyone has any tips, I would be glad to hear😊
Info
Site Admin
Повідомлень: 543
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Re: Отримання статусу S з тимчасовою резиденцією в іншій країні

Повідомлення Info »

Будуть питання, чому ви не залишилися в тій країні ЄС. Оскільки у вас там була робота (і є дуже хороший шанс отримати іншу), то кейс у вас виходить слабкий. Якщо ви володієте однією з мов Швейцарії і можете знайти роботу тут - шукайте і подавайтеся на робочу візу. Більше шансів, ніж на ес в даному випадку. Звісно, можете пробувати і на ес, якщо не шкода часу, грошей і спокійно сприймете відмову.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”