Шукаю житло в Лозанні з 16.08.2022

Тонкощі пошуку житла, переїзду, сміттєва система і все довкола житла
OKresin
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 25 липня 2022, 18:42

Шукаю житло в Лозанні з 16.08.2022

Повідомлення OKresin »

Доброго вечора, шановні українці! Я Олексій Кресін, професор з Києва, їду на рік виконувати науковий проект в Університеті Лозанни. Певний, що знадоблюся і в українському громадському житті Швейцарії. Університет мене підвів, вони обіцяли квартиру з пільговою орендною платою, а зрештою запропонували дуже дороге житло. Хотів би просити поради і, можливо, допомоги у пошуці квартири в Лозанні починаючи з 16 серпня. Дякую. З повагою, Олексій Кресін.
Info
Site Admin
Повідомлень: 539
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Re: Пропозиції допомоги

Повідомлення Info »

Ви знаєте, те, що у вас є житло - це вже багато. Реальність така, що тут квартировинаймач обирає собі жильців і іноземці дуже часто залишаються ні з чим навіть при хорошій зарплатні. Подумайте ще раз, порівняйте ціни, якщо вам не вистачає на проживання - зверніться до соціальної служби про надання субсидії на житло (якщо у вас статус захисту).

Щоб зменшити кошти за житло, можливо, ви спробуєте пошукати когось разом жити. Житло зараз найнагальніша проблема для українців, думаю, що проблем не буде з цим. Французькою це колокасьйон називається, німецькою WG (веґе).
Аватар користувача
Irynaa27

Re: Шукаю житло в Лозанні з 31.01.2023

Повідомлення Irynaa27 »

Ищу с сестрой семью или квартиру у кого можно было бы пожить ненадолго !!!
Сестре 19 , мне 27
Если найдём спонсоров будем очень рады
Спасибо
Пишите ватсап +380990861762
Відповісти

Повернутись до “Житло у Швейцарії”