20 травня, Берн, День сусідів

Info
Site Admin
Повідомлень: 543
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

20 травня, Берн, День сусідів

Повідомлення Info »

УВАГА! ПІДГОТОВКА ПОДІЇ ДО 20 ТРАВНЯ 2022!

Українська хвиля серця пропонує українським переселенцям, об’єднанням української діаспори, групам активних українців у Швейцарії, українським, українсько-швейцарським родинам вже зараз - у квітні, розпочати підготовку до важливого свята, яке відбувається у різних містах Швейцарії, зокрема у Берні. Інформація про свято у Берні тут: https://www.bern.ch/themen/freizeit-und ... hbarschaft
Можливо подібні заходи відбуваються в інших кантонах та містах Швейцарії.

Інформація з сайту:
«Сусідство може принести радість, підтримку та розширення прав та можливостей. Саме тому 20 травня у багатьох містах відзначають День сусідства. Святкуйте разом із нами!
День сусідства: 20 травня 2022 р.
День сусідства 2022 року обіцяє стати великим святом. А точніше: У День Сусідства по всьому місту має відбуватися якнайбільше маленьких та великих фестивалів.
Запросіть сусідів: на бранч, аперитив, чай, каву з тістечками, шашлик, прогулянку. Одним словом, зібратися та відсвяткувати.
Ми підтримуємо вас:
з безкоштовним фестивальним набором.
з конкурсом.
з грою «місто-село» (PDF, 225,7 КБ)
з бінго по сусідству (PDF, 198,0 КБ).
з порадами (PDF, 94,9 КБ) та рекомендаціями (Швейцарський день сусідства).
Якщо у вас є якісь питання, ви можете зв'язатися з нами за телефоном 031 321 63 11 .
Корисно знати: якщо ви відзначите фестиваль свого району 20 травня на державній землі та подасте заявку на дозвіл, витрати не стягуватимуться.
Приєднуйся до нас!»
А також інформація про свято День сусудів є тут: http://www.tagdernachbarn.ch/tipps-und-tricks

Українці, готуймося! Ми можемо показати те, що ми гарні, цікаві, сердечні, гостинні сусіди!
Українська хвиля серця проводить 7 квітня 2022 року зустріч у Центрі Bürenpark, Bern, на якій також буде обговорюватися питання участі у Дні сусідства, а також інші інтеграційні, творчі, професійні тощо проекти.
Info
Site Admin
Повідомлень: 543
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Re: 20 травня, Берн, День сусідів

Повідомлення Info »

«Українська хвиля серця» – це проект, який організують самі переселенці разом зі швейцарцями, швейцарцями українського походження, українською діаспорою у Швейцарії, з метою інтеграції у швейцарське суспільство.
Цей проект відрізняється від проектів переселенців та біженців з інших країн – Сирії, Афганістану, Шрі-Ланка, Турції, Ерітреї, країн Азії, Африки тощо.
Це проект самоорганізації з розумінням та використанням тих ресурсів, які є у місці проживання.
Цей проект мотивує всіх переселенців як можливо швидше увійти в фазу інтеграції, находячись ще у фазі нестабільності після переселення у Швейцарію.
Девіз цього проекту: «Не гаяти часу! Створювати своє соціальне коло! Бути корисним для людей! Використовувати ресурси для розвитку свої соціальної, професійної компетенції!»
Особливість українських переселенців у тім, що у своїй більшості це жінки які мають життєвий досвід, мають різні професійні здібності та мають високий рівень соціальної компетенції у своєму середовищі.
Проблема українських переселенці у тім, що немає масового оволодіння мовою країни, деяке нерозуміння культурного, політичного та соціального профілю Швейцарії тощо.
Розуміючи свої особисті обмеження, але маючи сильну мотивацію українські переселенці мають можливість спокійно, але цілеспрямовано влитись в швейцарське суспільства з допомогою проекту «Українська хвиля серце».
Хвиля це прояв енергії та сили. Але це хвиля добра бо йде від серця та не має у собі злої мотивації, розуміючи, що інтегроване життя у Швейцарію, це також підтримка чоловіків воїнів, які зараз боронять Україну.
Ті українці, які першими зроблять кроки у рамках цього проекту зможуть придбати неймовірний життєвий, соціальний та організаційний досвід.
Info
Site Admin
Повідомлень: 543
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Re: 20 травня, Берн, День сусідів

Повідомлення Info »

ЗАПРОШЕННЯ НА ЗУСТРІЧ!

Проект «Українська хвиля серця» запрошує!
Якщо Ви мешкаєте у Берні, або у регіоні Берн,
то Ваша участь у проекті це не тільки і не стільки цікава діяльність, а також це процес інтеграції та отримання різних ресурсів для Вас особисто та/або для Вашої родини. 31 березня 2022 відбулась перша зустріч.
Наступна зустріч 7 квітня 2022 о 14 годині.
Соціально-культурний Центр Бюренпарк. Адреса: Bernstrasse 8, 3007 Bern.
Якщо у Вас буде бажання, можливість та натхнення, то ласкаво просимо Вас!
Добиратися дуже легко.
Автобус 19 від вокзалу (зупинка поряд магазину Lоеb на вулиці Christoffelgasse Perron K «Bahnhof»), або трамвай 9 (зупинка поряд магазину Lоеb «Bahnhof») до зупинки «Sulgenau». (Встати, перейти дорогу та йти 3-5 хв. справа по вулиці Eigerstrasse у напрямку до Monbijoubrücke до приміщення Carglass Bern, та перед ним направо на вулицю Bürenstrasse 8.).
Автобус 28, 31 до зупинки Monbijoubrücke. Вернутись трохи назад до вулиці Bürenstrasse.
Там є вказівка на Bürenpark. Приміщення Центру справа. Піднятися на другий поверх.
Аватар користувача
Stephan
Дозвіл B
Повідомлень: 170
З нами з: 19 квітня 2007, 00:48

Re: 20 травня, Берн, День сусідів

Повідомлення Stephan »

АКТУАЛЬНО 08.04.2022
Шановні та чудові українки та українці!
7 квітня 2022 відбулася зустріч активних переселенців, які мешкають у Берні та регіоні, у Центрі Бюренпарк, Bürenstrasse 8, 3007 Bern.

Українська хвиля серця - це наш загальний проект. Ця назва відноситься до всього міграційного потоку біженців-переселенців з України до Швейцарії. На сьогодні 8 квітня 2022 у Швейцарії статус S отримало близько 24 000 українок та українців.

Зауважу.
Кожна людина проходить 7 етапів інтеграції .
Перший це питання реєстрації, тобто прийняття.
Другий етап - облаштування життя.
Третій етап - фізично-емоційне прийняття своєї ситуації.
Четвертий етап - матеріальний стан, накопичення речей.
П'ятий етап - побудова соціальних стосунків. Презентація кращих проявів. Створення свого соціального кола.
Шостий етап – суспільні проекти. Включення в соціальне життя, прояв свої дійсних здібностей та навичок.
Сьомий етап – пошук роботи та початок роботи у колективі. На цьому етапі інтеграція завершується.
У кожної людини ці етапи відбуваються по різному, але все відбувається саме так.

Я запропонував цей проект для того, чтоб той, хто розуміє як діють соціальні закони міг швидше та безболісно пройти всі етапи та досягти успіху в інтеграції.

Тобто, цей проект для вас. Всі ресурси, які є у межах Центру Бюренпарк для вас.

Ви можете придбати практичний досвід та робити теж саме у своїх гемайнде по місцю свого проживання. Тобто стати лідерами як проектів, так і відносно своєї життєвої ситуації.

Ви маєте право знати, що хвилі біженців-переселенців які були до вас, у більшості своїй, так і не інтегрувалися, або інтегрувалися частково.

Щоб цього не сталося з вами і є ця група і є орієнтири відносно процесу інтеграції.

Щоб ви розуміли я розповім трохи про себе. Я маю відношення до Швейцарії з 1995 року.
Я живу у Швейцарії вже 22 рік.
Сам я харків’янин та з 1986 по 1996 рік я працював у системі освіти у Харкові. З 1996 по 2001 рік я займався педагогічною та психологічною діяльністю по профілактиці соціально небезпечних явищ у підлітковому та юнацькому середовищі.
З 1996 року я займаюсь науково-дослідницькою діяльністю у сфері педагогіки та методики виховної роботи, я педагог–дослідник.
Крім цієї діяльності я працював у Швейцарії у різних галузях - сільськогосподарська сфера, у сфері роботи з металом та деревом, викладацька діяльність, у сфері міграції та біженства, у сфері підтримки людей з фізично-психічними вадами. Багато років я був у педагогічній команді по проведенню тематичних дитяче-сімейних таборів для міжнародних сімей у Швейцарії, також я є організатором та коучем програм для подружжя та людей, які мають бажання вступи в шлюб тощо.
На сьогодні я зосереджений на написані педагогічної праці про особливість виховної роботи у контексті нового теоретичного напряму психології і педагогіки життєтворчості, основоположником якої є український вчений, педагог, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України Івана Гнатовича Єрмакова (1949-2021).

Керівництво Центру Бюренпарк підтримало нашу ініціативу (дякую за неї Ларисі В.) провести 20 травня 2022 року на базі Центру Бюренпарк "Український вечір".
Планується приготування української їжі, виступ вокальної групи, яку ви можете створити та проводити репетиції, треба 9 пісень, PowerPoint презентація про Україну, про війну в Україні, виставка картин, та творчих виробів тощо. Можливо буде запрошення інших груп, наприклад груп української діаспори для допомоги у цьому проекті. Можливо запрошення представників Посольства України у Швейцарії.
Я дуже прошу вас всіх долучатися до цього проекту! Керівник проекту Лариса В. З мого боку вся підтримка та допомога.
Прошу вас контактувати з Ларисою В. у цій телеграм-групі "Українські_вечорниці_Берн"
Якось буде!
Відповісти

Повернутись до “Демонстрації, заходи, зустрічі - Demo's, events, meetings”