Вчуся на авто

Телефонні комунікації, транспорт, пошта, кордони
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Вчуся на авто

Повідомлення ewa »

Віднесла цю тему до навчання.
Бо для мене це робота : "в поте лица".
Ізжу я вже з чоловіком десь місяць біля стадіону.
Кожного разу якусь помилку роблю.
Кричить мій чоловік...( ну як ото в кіно італійці). Я думаю всі бачили??
Каже нема таланту в тебе.
А я собі думаю, брехня... Є в мене ТАЛАНТ!!!!!!
Сьогодні я таки доказала свій талант, аж чоловік в кінці Браво сказав.
А від нього це слово почути, ох треба довго ждать.. :sex:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ох, шкода, що чоловіка не можна замінити на час навчання :lol:
Автоїзда не додає романтики до почуттів.

Але і іншого боку, добре, що тут можна без автошколи вчитися.
На якому ти зараз рівні? На які дороги пускають вже, на які ще кажуть не доросла?
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Ewa, вітаю з першими успіхами! Так тримати!

Я довго вчилася їздити на машині. І чоловік теж кричав. Ми з ним взагалі ніколи не сперечаємося і лайок не було, а як я з їм вчилася їздити на машині, то все йому не так, то я раніше переключилась на іншу швидкість то пізно то ще щось. :roll: Він мене потім в автошколу віправив. Вчитель в автошколі добре все розясняв і ніколи не кричав.

Але добре і впевнено я навчилася їздити, коли я отримала права, чоловік мені подарував машину і я почала сама їздити.
Востаннє редагувалось 15 лютого 2007, 13:31 користувачем tanyushka, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

А в Німеччині не можна вчитися без автошколи. Мені можна було тільки тому, що вже у мене були українські права і протягом шести місяців мені треба було тут здати теоретичний і практичний екзамен.
Теоретичний екзамен можна було здавати на російській мові.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Класно. У мене в Голландії було також пів-року. Але я відкаталася, а екзамен так і не здавала. Потім ходила в автошколу. Бо у нас там з першого разу менше 40% здають. А мені за додатковий екзамен (230 Євро) переплачувати не хотілося (урок 35 Євро за 45 хв.)

Навіть знала Канадку зі стажем 25 років за кермом і їй потрібно було взяти 5 уроків місцевих. :shock:

Але не шкодую, що пішла, бо і з першого разу здала і ще щось підівчила (паркуватися, інші маневри).
До речі паркуватися "у лінію" (знаєте так вздовж між машинами) я на уроках робила на 5. Навіть переробляти не було смислу. А після екзамену, здається, так ні разу і не вдалося на 5. Ну не знаю я в чому тут фокус.
Але тут у Швейцарії все одно потрібно було деяких знань піднабратися - як вгору і згори, і по горах. Не даремно швейцарці жартують про голландські номерні знаки NL - never learned - не вміють по горах їздити.
Але і це вже пройшла! :lol:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

tanyushka писав:Ewa, вітаю з першими успіхами! Так тримати!

Я довго вчилася їздити на машині. І чоловік теж кричав. Ми з ним взагалі ніколи не сперечаємося і лайок не було, а як я з їм вчилася їздити на машині, то все йому не так, то я раніше переключилась на іншу швидкість то пізно то ще щось. :roll: Він мене потім в автошколу віправив. Вчитель в автошколі добре все розясняв і ніколи не кричав.
Дякую за підтримку!!!!
Я думала що тільки я довго вчусь, а від крику то зовсі неначе тупієш. А ще ж страх перебороти??
:erschreckt: Тепер ні шагу назад!!!
Може й мій мені машину подаруЄ :lol:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Як страх перебороти?
Думай, що всі колись так вчились як і ти. То і ти навчишся.
Думай, що всі так які ти не хочуть аварій на дорозі і стараються їздить обережно.
До початківців за рулем тут в Європі відносяться толерантно. Можуть пропустити, якщо ти і не маєш переваги іхати першою по правилам. Чи щось там з переляку не по правилам зробиш, то нічого страшного, якщо ніхто не постраждав. Ну і інколи, хтось може посігналити , якщо заснем на світлофорі і вже зелений горить.

Як чоловік мій кричав, коли вчив мене на машині їздити, кажу йому: "Слухай, я що когось переїхала, що ти кричиш? Всі живі- здорові :roll: ".
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

tanyushka писав:Як страх перебороти?

Як чоловік мій кричав, коли вчив мене на машині їздити, кажу йому: "Слухай, я що когось переїхала, що ти кричиш? Всі живі- здорові :roll: ".
Я думаю, що це просто такий чоловічий інстинкт - жінка за кермом - кричи!!! Я також через подібне пройшла... але кричали не через мою їзду.
Купив мій перший чоловік машину (ще в Україні). Ну, буде мене вчити їздити. Добре. Приїхали до університету (пусто, доріжок між корпусами багато). Розказав він мені теорію - як і що робити, куди натискати і як... Я уважно слухала, намотувала на мозкові звилини... Ну, перейшли до практики. Я все зробила, що він казав і поїхала. Туди, сюди... Все на 2 передачі, питаю чи на третю вже треба переключатися чи ще ні. Він нічого не каже. Я через деякий час і зупинилася.
У нього був просто шок. Я горда з себе!!! А він..... звинуватив, що обманювала, що перший раз за кермом і сказав - більше ти вчитися не будеш. Отак! Далі я вчилася в автошколі вже без нього (після нього).
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

А я здала на права в Україні, але з їздою "труба діло". Один раз чоловік дав мені кермо в безлюдному, звичайно, місці, то швидкість машинине перевищувала 10 км/год (середня мабуть була 5), і то це для мене вже було швидко(чоловік чуть не заснув :muede: ). Їзда для мене - це суцільний стрес і панічний страх. Якби ще не було інших автомобілів, і тим паче пішоходів... от тоді б я поїздила :D ! А так... І взагалі не розумію як однією рукою можна тримати руль, а іншою переключати передачі при цьому дивлячись на дорогу. Автомобілистем треба родитися або мати до цього хист. Може колись я себе переборю, але не зараз.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Вже їду!!!
Машин не боюся, людей теж. :lol:
Їду 30км. чоловік каже що повільно :roll:

Сів за руль показав як треба :gott:
Так крутнув, шо собака наша(завжди ззаду сидить),
стала бідна з переляку на 2 задні лапи, ну точно як людина :explodieren: :lachtot:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ой, мені б 30 їздити. До того як я здала на права, мене запитав один друг - як ти думаєш - ти перевищувати швидкість будеш?
Я не знала що відповісти, але кажу - не буду. Як не наївся, то вже і не на лижешся. Що тих пару км дадуть? (хоча взагалі я люблю швидкість відчувати)
А коли сіла за руль .... ну не можу я менше 80 їхати. Пару штрафів вже маю за невеличке перевищення. і тепер дивуюся як люди буває десятки років їздять і ніяких штрафів.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Я теж по місту, де можна їхати максимально 50, жену 70. Але штрафів поки не було. Я знаю де ці штуки, що фотографують, стоять. А переносні у нас в місті рідко бувають.

Мене ще подобається що в Німеччині не обмежена швидкість на автобанах. А то в Швейцарії можна заснути, коли 120 їдеш. :ka: А штрафи у Швейцарії набагато вищі чим в Німеччині. :roll:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ага, 100% у Німеччину просто поїздити можна їхати. Я завжди гнала скільки машина могла. Поки що особистий рекорд - 170. А на мотоциклі (ззаду сиділа) - 230 здається.

Ти також, Тань, швидкість любиш? :2thumbs:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Я теж люблю швидко їздити. Максимально їхала сама за кермом десь теж 170-180.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Тань! Я знайшла місце, де від швидкості 5 км на год отримуєш таааакееее задоволення! :irre2:
Навіть не знаю чи казати де це. Бо якщо не вийде сюрпризом, то повного задоволення не отримаєш. А якщо нічого не підозрюючи... мммммм :^^: райська насолода для екстремалів.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Та кажи вже! :applaus: Може десь в горах? :roll:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

tanyushka писав:Та кажи вже! :applaus: Може десь в горах? :roll:
Мабуть у 17 кілометровому тунелі, як машин нема :lol:
Мій чоловік сьогодні як єкстримал гнав, а я насолоджувалась :rollsmile:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Я дуже люблю іздити на машині! Особливо сама! Включаю на всю нашу українську музику і жену! :2thumbs:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

І співаєш на повне горло? Я це дуже люблю. :indy: Я так їхала з Голландії в Швейцарію (і навпаки). Поки доїжджала - злегка починала похрипувати. :lol:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:І співаєш на повне горло? Я це дуже люблю. :indy: Я так їхала з Голландії в Швейцарію (і навпаки). Поки доїжджала - злегка починала похрипувати. :lol:
А ми в Тесін і додому повертались, то я співала а чол. підсвистував і підмугикував, а в кінці каже, деяка музика тут італійська :lol: :lol: :lol:
Це та класика яку Наталочка переписала мені на диск.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Ой, а я як люблю співати! Правда, не в машині, а краще з друзями якусь застільну завести. Щось типу "А мій милий чорнобривий вареничків хоче..."!
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

А я можу співати "Ой у вишневому садку там соловейко щебетав...", це єдина українська народна пісня, слова якої я ще й зараз напамять знаю.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Розкажу, як мене поліція на машині в Німеччині зупиняла.

Зробила я права в Україні на початку березня, їздити вже трохи вміла, вчилась на машині брата і брала додаткові заняття в автошколі. І в кінці березня переїхала в Німеччину на ПМЖ. Чоловік і каже, давай покажеш, як ти їздиш. Посадив мене у свою велику машину і поїхали в місто. Ну я їду так поганенько, але їду. Він мене на автобан направив. А в Україні я ж на цих автобанах не їздила! Їду я по цьому автобану "з горем пополом" з переляку, не константно, то 150 то 80. Обігнати когось проблема, газу не можу дати. Чоловік мій уже почав нервувати, каже, у нас на хвості уже ПОЛІЦІЯ! Дивлюсь у зеркало, точно поліція. :shock: То у мене ще більший шок і переляк. Через пару хвилин вони нам включили червоний сигнал STOP. Зупинились ми. Вони мені кажуть таким добрим голосом:"Знаєте чого ми вас зупинили? Ви невпевнено їдете. Показуйте ваші документи". :datz: Вони півгодини читали мої українські права. Потім сказали, що хоч і права в мене українські є і дійсні пів року тут, але краще мені ще десь потренуватися на площадці і на автобан поки не їздити. І відпустили нас, навіть штрафу не виписали. А чоловік мій вже сам далі їхав за кермом.

Але більш після того мене поліція не зупиняла! :mg:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ох і історійка. Хоча чого вони мали вас штрафувати? Що їздити не вмієш? Таких по дорогах сила-силенна :mg:
У нас подібне було в Україні. Друга чи третя година ночі, голландська машина, мирний спальний район Києва. 500 метрів від дому. Я за кермом (щойно після автошколи, ще без прав - до прав залишилися лічені дні). Це типу я показувала як їду. І тут - міліцейський патруль і на світлофорі мені з переляку глохне мотор. Перший раз напевно у житті, а тому почала метушитися, виключати-включати запалювання. Ну і за світлофором хлопці нас і зупиняють. А чого б і не зупинити голландців? і так нема ніяких розваг вже півночі. Довелося сказати, що права забула вдома і назвати прізвище подруги (в якої є права). Вони тут же по чомусь і перевірили чи дійсно є така дама з правами. Після штрафу вони нас ескортували додому, але на щастя права вже не просили показати. Ото було страху повні штани.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А в Голландії є така передача "Задоволений, що рулюю" в перекладі. Там постійно показують порушників. Їдуть за кимось і знімають на камеру. Машина не міліцейська, лише на лобовому (чи задньому) склі засвічується "Поліція. Зупинитися", коли вони вирішують когось з дороги зняти. Потім показують відео і штрафують.
Так от мене колись також зняли за те, що по телефону "з руками" говорила. Хоча я лише підняла трубку, сказала, щоб пізніше передзвонили і все. Але крім мого телефона, вони ще звинуватили мене у тому, що я заповільно їхала :lol: 80 км на год, при максимальній 120!!! Вони не побачили, що я за фурою їхала! (а телефон побачили :twisted: ) Це не завадило їм виписати штрафчик. На самого Дня Валентина!!!
А ще питаю їх - це ви з передачі? Ті посміялися - ні, кажуть. Якби були з передачі, то ти би помітила відразу.
Відповісти

Повернутись до “Транспорт і комунікації”