Re: помощь инвалиду и детям сиротам

Благодійність, обмін думками на актуальні теми
luydmila
Транзит

Re: помощь инвалиду и детям сиротам

Повідомлення luydmila » 14 лютого 2020, 09:58

Любі друзі! Хочу знову звернутися до вас про допомогу. Можливо вже хтось знае мою історію . Допомоги прошу моєму синові інваліду з важкою травмою хребта. Син
паралізований і вимагає постійного догляду. Для такого інваліда необхідно багато дорогих засобів для нормальноЇ
життєдіяльності - ліжко. візок . гігієнічні засоби. протівопролежневі матрац і подушка. ліки. мазі і багато іншого. Особливе значення для сина є оздоровлення в літній період в спеціалізованому санаторії. де він проходить різні лікувальні процедури і може протягом місяця постійно бути на повітрі. Проблемма ще в тому .що ми живемо в будинку без ліфта на, 4 поверсі Сина доводиться виносити на вулицю на руках. Таким чином, цілий рік практично він знаходиться в квартирі. Крім путівки в санаторій синові .я оплачую і своє проживання. так як він вимагає постійного догляду. Я вже забронювала на липень місяць путівку і кімнату в санаторії "Куяльник" м. Одеси і буду оплачувати путівку і проживання.
Крім проблем з сином, я ще виховую двох дітей сиріт .дівчат 12 і 16 років. Мій молодший син з дружиною загинули. Багато турбот. багато труднощів, багато потреб. але, з Божою
допомогою і допомогою добрих людей, я тримаюся. Тому я змушена знову звернутися до вас з проханням допомогти зібрати кошти на лікування сина. Всі документи . фото я додаю. Також у сина є індивідуальний медичний фонд збору пожертвовань. який створив мій добрий друг з Канади Alex Lutsenko .https://tinyurl.com/wxw9gvm… та система система PayPal .
alxlabs@hotmail.com Моя картка ПриватБанку номер 5168 7551 0559 8623
на ім’я ГОЛОВАТЮК ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА
З повагою Людмила