Рідне та близьке

Куди вибратися, що побачити, що почути
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Рідне та близьке

Повідомлення Oceanic »

Дударик Назавжди

Download клікнувши по назві пісні, play та насолоджуйтесь ... :wink:

Пісня про галичанку (mp3, 128kbps, 44KHz, 3.73MB)
Дударик Назавжди (або старий кінь не бороздить), 2001.

Тихо над річкою (mp3, 128kbps, 44KHz, 3.3MB)
Дударик Назавжди (або старий кінь не бороздить), 2001.

Лелеко (mp3, 128kbps, 44KHz, 3.59MB)
Дударик Назавжди, Мамине Серце, 2005.

Ніч яка місячна (mp3, 128kbps, 44KHz, 3.33MB)
Дударик Назавжди, Мамине Серце, 2005.

Рідна мати моя (mp3, 128kbps, 44KHz, 3.59MB)
Дударик Назавжди, Мамине Серце, 2005.

Хай живе Дударик! Дударик Forever

P.S. На якісному HiFi звучить особливо суперово! :wink:
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Повідомлення Oceanic »

Ще трошки хорошої музики для приємного вечора...

С.В. Рахманінов "Елегія" (mp3, 128kbps, 44KHz, 3.72MB)
У виконанні самого Сергія Васильовича. Шуми підчищені цифровою обробкою.

П.І. Чайковський "Лускунчик" (mp3, 128kbps, 44KHz, 5.63MB)
Andante Maestoso в обробці М. Плетньова. У виконанні Н. Паремски.

А. Г. Рубінштейн "Баркарола" (mp3, 128kbps, 44KHz, 4.48MB)
У виконанні Сергія Васильовича Рахманінова. Шуми підчищені цифровою обробкою.

:wink:
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

отак от ви підтримуєте українських виконавців?? краще було б диск купити...
Україно, вперед!
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Oceanic , дякую за чудову музику! Зображення
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

oleh_k писав:отак от ви підтримуєте українських виконавців?? краще було б диск купити...
Зараз, побіжу на Bahnhofstrasse диски купувати :flucht:
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Повідомлення Oceanic »

oleh_k писав:отак от ви підтримуєте українських виконавців?? краще було б диск купити...
Якщо Ви маєте на увазі "Дударик Назавжди", то не думаю, що їм бракує підтримки. Це не є комерційно направлений гурт, це хлопці, котрі проспівали понад 25 років в Хоровій Капелі "Дударик" і записал ці диски не заради заробітку чи слави, а для себе, для своїх дітей, рідних та близьких.

А я виставив ці вибрані пісні тому, що вважаю їх прекрасними у плані виконання, плюс рідними та близькими за змістом. На мою думку, вони не повинні обмежуватися тільки колом слухачів приближеним до Дударика.

Щодо фортепіанної класики, то ні композиторів, ні виконавців не можна назвати абсолютно українськими, але музика вселенно чудова. Я довгий час шукав певні твори, на приклад, "Елегію" Рахманінова, ще й у виконанні його самого, тому подумав, що можливо хтось теж буде радий мати цей запис.

:wink:
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Повідомлення Oceanic »

tanyushka писав:Oceanic , дякую за чудову музику! Зображення
Прошу! :)

Котра саме Вам музика сподобалась?
Можу виставити ще.

:wink:
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

Olenka писав: Зараз, побіжу на Bahnhofstrasse диски купувати :flucht:
хороша ідея!

а якщо не на вокзал, то можна і тут (напр.): http://www.umka.com.ua

просто ми не задумуємося, а постійно говоримо: в україні культура занепадає, одна попса (та й то з Росії), і т.д. а як же йому розвиватися, коли всі піратськими копіями користуються? тут на МTV часом іде така гарна реклама: муз. група грає, поступово зникають інструменти, в музикантів одяг, поки й вони не зникнуть...

те саме відбуваються з укр. музикою (і кіно): всі хочуть якісної укр, музики, а підтримують не музикантіів, а піратські цехи; кричать про те, що потрібен дубляж фільмів укр. мовою, а потім не купують тих DVD з дубляжем...

треба підтримувати розвиток свого і робити це як не ногами (бо кінотеатрів тут українських нема), то принаймні якимись мінімальними грошами! думаю, кожен із нас може собі дозволити хоча б раз на місяць купити укр. ліцензійний диск (навіть із поштовим збором ця "розкіш" не перевалює за 15 євро).

напр., той же Дударик Назавжди у майже раритетному випуску 2001 року коштує на УМЦІ для осіб не з України 9,92 USD плюс поштовий збір у Європу 6,00 USD = 15,92 USD або 11,88 EUR або 19,6 CHF.

інші диски - дешевші:

Океан Ельзи ("Міра"), ТНМК, Бумбокс, С.К.А.Й., Друга Ріка, НеДіля, Нумер 482, Таліта Кум і багато-багато інших по 6,92 долл. (вибірка суто випадкова і за моїм смаком)...

не хочете платити стільки за пересилку - купуйте разом з другом зразу кілька дисків! але ж КУПУЙТЕ!!!

я маю дурну звичку до всього докулупуватися, і коли запитую у різних продавців на вулиці та власників от таких-от інтернет магазинчиків, чому у них в продажу немає певних речей, відповідь завжди одна: бо не беруть!

себто - ніяких там ідеологічних підвохів, проста як дошка економічна реальність!

і разом з тим дійсно з'явилися цікаві і якісні українські речі: аудіокниги (для дітей і не тільки), відео і DVD (хтось завдав собі мороки купити і подивитися "Orange Love"??? фільм ТАКИЙ неймовірний, що важко повірити, що зроблений в Україні молодим режисером Бадоєвим, а не десь у Франції чи США якимсь метром кіно), нові музичні гурти, класика, експериментальні речі...

я вже навіть не кажу про українську книгу, яка - Боже, який сором! - виходить тиражем у 3000 примірників і до регіонів навіть не доходить!!!

знаю, легше клікнути на лінк і скачати, а відкласти кілька франків завжди важче. але задумайтеся над тим, що я написав...
Україно, вперед!
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Повідомлення Oceanic »

oleh_k писав: знаю, легше клікнути на лінк і скачати, а відкласти кілька франків завжди важче. але задумайтеся над тим, що я написав...
Ок, обов'язково задумаємось! Фільм "Orange Love" виставляти? :lol:

Якщо серйозно, то є твори, котрі відомі вузькому колу шанувальників, і якщо певна людина не знає про існування певних виконавців, творів чи фільмів, то, логічно, що вона й не піде купувати те чого не знає.

В даному випадку йдеться не про піратство (заробляння грошей чи завдання шкоди), а про можливість поділитися тим, чого хтось не знає, а був би радий знати та мати.

:wink:
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

Oceanic писав:
Ок, обов'язково задумаємось! Фільм "Orange Love" виставляти? :lol:
якби ти виставив трейлер, то було б класно!
Oceanic писав: В даному випадку йдеться не про піратство (заробляння грошей чи завдання шкоди), а про можливість поділитися тим, чого хтось не знає, а був би радий знати та мати.

:wink:
це, можливо, те, що ти собі думаєш. але проблема в тому, що хочеш ти цього чи ні, але виставляючи тут лінки до безкоштовного даунлоаду, ти не підтримуєш виконавців і композиторів: тобто, вони не заробляють цих грошей.

а не заробляючи грошей, які б дозволили музикантам розвиватися і творити без огляду на фінансові проблеми, вони змушені займатися іншими речами - чим завгодно, але не музикою! таким чином, це - той творчий потенціал, який не іде на користь українській музиці, кіно, книговиданню, тобто всьому тому, що зазвичай називають високопарним словом "КУЛЬТУРА"...

я розумію твоє (мимовільне) намагання звести все це на жарт, але насправді скоро просто не буде над чим жартувати, бо те "близьке і рідне" скоро стане не таким близьким і зовсім не рідним, бо його просто не буде...
Україно, вперед!
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Повідомлення Oceanic »

oleh_k писав: це, можливо, те, що ти собі думаєш. але проблема в тому, що хочеш ти цього чи ні, але виставляючи тут лінки до безкоштовного даунлоаду, ти не підтримуєш виконавців і композиторів: тобто, вони не заробляють цих грошей.

а не заробляючи грошей, які б дозволили музикантам розвиватися і творити без огляду на фінансові проблеми, вони змушені займатися іншими речами - чим завгодно, але не музикою! таким чином, це - той творчий потенціал, який не іде на користь українській музиці, кіно, книговиданню, тобто всьому тому, що зазвичай називають високопарним словом "КУЛЬТУРА"...

я розумію твоє (мимовільне) намагання звести все це на жарт, але насправді скоро просто не буде над чим жартувати, бо те "близьке і рідне" скоро стане не таким близьким і зовсім не рідним, бо його просто не буде...
На мою думку, ця дискусія не закінчиться нічим іншим як "переливанням з пустого в порожнє". Свою точку зору я висказав вище, а доводити, переконувати чи повчати в даному випадку, боюсь, буде марною справою.

Щодо зведень на жарт, то хоч, покищо, я нічого ще не зводив на жарт в даній темі, дозволю собі зауважити, що Українці - це весела нація, і порядні, щирі жарти їм досить притаманні. А постійним бурчанням та недовольством українській культурі чи економіці не допоможеш.

:wink:

P.S. Сподіваюсь аргентинці на мене не образятся

Astor Piazzolla "Libertango" (mp3, 128kbps, 44KHz, 3.59MB)
The rough guide to Astor Piazzolla

La vita e bella :wink:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Oceanic писав:
tanyushka писав:Oceanic , дякую за чудову музику! Зображення
Прошу! :)

Котра саме Вам музика сподобалась?
Можу виставити ще.

:wink:
Особливо сподобалась класична музика :wink: .




С.В. Рахманінов "Елегія"

П.І. Чайковський "Лускунчик"

А. Г. Рубінштейн "Баркарола"
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

Oceanic писав:А постійним бурчанням та недовольством українській культурі чи економіці не допоможеш.
ні, цим справді не допоможеш, а от відмовою від піратської, неліцензованої і, до речі, нелегальної продукції - таки допоможеш. а якщо зробиш це сам і ще переконаєш трьох друзів, то це вже буде великою допомогою...
Україно, вперед!
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Повідомлення Oceanic »

tanyushka писав: Особливо сподобалась класична музика :wink: .
С. В. Рахманінов "Рапсодія на тему Паганіні" (mp3, 128kbps, 44KHz, 21.4MB)
У виконанні М. Луганського.

П.І. Чайковський "Лускунчик" (mp3, 128kbps, 44KHz, 3.53MB)
Intermezzo в обробці та виконанні М. Плетньова.

Ф. Шуберт "Фантазія f-moll для фортепіано в 4 руки" (mp3, 128kbps, 44KHz, 17.7MB)
У виконанні М. Перайя та Р. Лупу.

:wink:
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

І я, Oceanic , дуже дякую за класичну музику!!!
Я Аргентиське танго - це як мій сьогоднішній настрій :lol:
В доброму розумінні того
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Повідомлення Oceanic »

Olenka писав:І я, Oceanic , дуже дякую за класичну музику!!!
Я Аргентиське танго - це як мій сьогоднішній настрій :lol:
В доброму розумінні того
Дуже прошу. :)

A. Henselt "Were I a Bird" (mp3, 128kbps, 44KHz, 1.66MB)
У виконанні С.В. Рахманінова.

Gluck-Sgambati "Melodie" (mp3, 128kbps, 44KHz, 3.31MB)
У виконанні С.В. Рахманінова.

С.В. Рахманінов "Здесь хорошо" (mp3, 128kbps, 44KHz, 2.23MB)
У виконанні Анни Нетребко.

:wink:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Може хтось поділиться піснями Софії Ротару з нового компакт диску Туман?

На http://www.umka.com.ua його поки не можна купити.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Моє прохання про пісні Софії Ротару більш не актуальне. Пісні вже отримала через приватне повідомлення. Зображення
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Повідомлення Oceanic »

Для гарного настрою на вікенд...

Так, щоб "Відірватись від землі" (mp3, 320kbps, 44KHz, 9.91MB)

:wink:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

oleh_k писав:
Oceanic писав:А постійним бурчанням та недовольством українській культурі чи економіці не допоможеш.
ні, цим справді не допоможеш, а от відмовою від піратської, неліцензованої і, до речі, нелегальної продукції - таки допоможеш. а якщо зробиш це сам і ще переконаєш трьох друзів, то це вже буде великою допомогою...
Знаєш, Олег, таке життя. Я коли приїздила раніше, то шукала і просила по магазинах - таке є? А таке? А такий диск? та й то більшість таки піратську пропонують. Буває і з марками. :lol: (на Музейній у тому магазинчику, де раніше сувеніри продавали).
Потім таки перейняла досвід земляків і шукаю все, що треба, на ослі. Швидко і зручно. Підтримувати матеріально я не заперечую, але додаткових проблем собі теж не шукаю.
я б користувалася легальними версіями виконавців, але для доступними і зручними у користуванні не через півроку, а зараз, з миттєвою оплатою, як у Скайпа.
Крім того, дисків я не люблю колекціонувати. Якісна версія у форматі МР3 або 4 мене цілком влаштовує. така се ля ві: технології не стоять на місці і з ними потрібно рухатися і іншим. Так само як і з цифровими відеоносіями відпадає потреба у стосах фотоальбомів і кипі фотокарток, котрі ще треба посортувати, а також численних фоторамках, не кажу вже про плівки. Тепер зручно мати шматочок пластмаси 2Х3 см. І можна не переконувати мене, що сімейні фотоальбоми - то добре. Мені особисто це непотрібно. Це купа макулатури, що займає місце і з часом втрачає якість.
Те ж саме і тут. Мені не потрібні диски з акцизною маркою. Котрі я все одно копіюю, щоб слухати у машині, бо шкода зіпсувати єдину куплену версію, а оригінали тримаю, бо ж не викидати їх за такі гроші.
А ще як подумати за що я гроші плачу, коли альбом купую? За 1-2 хіти, ради котрих я мушу купувати нашкрябану на альбом купку інших пісень. Буває по-іншому, але як то таки рідко буває.
Гадаю, якби можна було у тих же виконавців напряму (з їх сайтів) купувати їхні ж пісні по одній (або альбомом), методом скачування, то я б лише так і робила. Було б і ще краще, якби була єдина база даних як І-tunes, але котрі б можна було копіювати собі для власного користування. Бо купувати 3 рази одну і ту ж пісню теж безглуздя.
А ще якщо подумати про пошук чогось, що тобі треба до події якоїсь чи озвучку для фільма... наприклад, потрібна пісня про "золоту осінь". Закачала сотню пісень, переслухала і вибрала одну-дві, що підходить. Готова за них заплатити. Куди, кому? Чи платити за всі інші теж, котрі я переслухала і витерла?
Чи платити за всі альбоми, до котрих усі ті пісні входять?

А так.... звичайно, купуємо оригінальні альбоми. Ті, що слухатимеш і слухатимеш. Ті, що "повинні бути вдома". Ті, що дійсно мають більше за інформаційне значення. Але не тому, щоб виконавці краще жили. А все ж ради якості. Такі вже правила гри на ринку попиту і пропозиції.
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

Світлано, я тебе прекрасно розумію - однак, ти думаєш дуже вузько і суто споживчо орієнтовано. звісно, у Західній Європі саме так все і функціонує: а для того, щоб все так функціонувало, відповідно розвинута інфраструктура, яка тобі для спонтанної покупки все надає.

не збираюся нікого переконувати новими аргументами (їх я навів досить вище - і якщо старі не переконали, то навряд чи це зроблять нові). мені просто здається, що ви просто не розумієте, що ідеться не про "покращення життя" музикантів, а про їх існування і виробництво якісної музики. якщо музиканти не будуть заробляти саме виробництвом музики собі на життя (не обов'язково супер розкішне), то вони цього просто не робитимуть - так само як мало хто із вас буде працювати без зарплатні (на це ще поки здатні наші батьки в Україні, бо більше нічого не залишається).

тому дилемка виходить дуже проста: усі ми хочемо мати конкурентноспроможну музичну індустрію в Україні і виконавців, чиї речі (альбоми, пісні, кліпи) не соромно було б показати друзям із Зах. Європи чи Америки. а тепер подивимося, скільки таких виконавців і речей в Україні? а тоді запитаймося в себе, що їм допомогло випустити такі якісні речі - безкоштовне скачування чи куплені по всій Україні (а набагато більше - в Росії і за кордоном діаспорою, яка дійсно послідовно купує) диски і т.п. ???

тривіальна проблема полягає в тому, що - на жаль - Маямська студія звукозапису (де на осінній альбом писалася Руслана) не бере бубликів за свої послуги, а хоче таки "долярів". і чим же іще Руслані їх заробити, якщо вона не зможе їх заробити музикою?

добре ще, у Руслани є великий міжнародний фанклуб, а що робити менш успішним музикантам, які пишуть негіршу (а то і кращу) музику? от вони і ідуть на телебачення ведучими, на всякі там радіо, у різні шоу танцювальниками, а не використовують дорогоцінний час на творчий процес.

так, дуже просто від усього абстрагуватися і діяти просто у власних інтересах - проблема лише в тому, що скоро не буде чого качати, а це не надто хороші ліки від і без того надмірних комплексів неповноцінності українців.

себе і свою ідентичність треба захищати на всіх рівнях - принаймні на тих, які доступні кожному із нас.
Україно, вперед!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

oleh_k писав:Світлано, я тебе прекрасно розумію - однак, ти думаєш дуже вузько і суто споживчо орієнтовано.

, що їм допомогло випустити такі якісні речі - безкоштовне скачування чи куплені по всій Україні (а набагато більше - в Росії і за кордоном діаспорою, яка дійсно послідовно купує) диски і т.п. ???

тривіальна проблема полягає в тому, що - на жаль - Маямська студія звукозапису (де на осінній альбом писалася Руслана) не бере бубликів за свої послуги, а хоче таки "долярів". і чим же іще Руслані їх заробити, якщо вона не зможе їх заробити музикою?

себе і свою ідентичність треба захищати на всіх рівнях - принаймні на тих, які доступні кожному із нас.
Ти мабуть мене не дуже зрозумів. Я не хочу безкоштовного скачування. Я хочу просто скачування, якісної, хорошої музики. Я не хочу дисків, я хочу музики і все. НЕбезкоштовно!
У Руслани є чудовий сайт. Чому б їй не викласти свою музику проти певної оплати для скачування? Оплата методом електронного гаманця. Бо так ніхто не робить? Завжди є шанс стати першим.
Існують же iTunes. Але на них укр. музики немає чомусь (не бачила ніколи).
Можна було б влаштувати того ж "Осла", де музиканти викладали б свої власні твори у найкращій якості. А оплату за кожне скачування отримували б безпосередньо на свій електронний гаманець через систему подібну до ПейПел, куди кожен, хто хоче завантажити, повинен перевести певну суму. Оплату кожного поцінувача музики можна було б організувати за принципом Скайпу. Купуєш собі наперед одиниці і використовуєш, доки твій особистий гаманець не стане пустим. В результаті - музики заробляють на розвиток власної музики і оплату студії звукозапису, ліниві слухачі як я (а таких таки багато) - швидкодоступну музику (небезкоштовно, наголошу ще раз, але швидко).

Чому лише диски і ніякої альтернативи?
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Повідомлення Oceanic »

Зображення

1. Гуцулка Ксеня(mp3, 128kbps, 44KHz, 3.37MB)

2. Дівчино Ромашко(mp3, 128kbps, 44KHz, 5.18MB)

3. Очі Волошкові(mp3, 128kbps, 44KHz, 3.90MB)
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Повідомлення Oceanic »

Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Вже третій день Гуцулка Ксеня твоя мені в голові сидить. Гарна пісня. Душевна така і виконання класне.
Може є ще "Смерека"? "Ой, смереко, розкажи мені смереко, чом ти так ростеш далеко, чарівна моя смереко".
У мене ті дві пісні у парі з першої моєї подорожі до Карпат тісно дружать.
Відповісти

Повернутись до “Дозвілля та подорожі”