Як моїй дружині возз`єднання з сім`єю і оформити ПМЖ?

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
ОлегО
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 28 грудня 2018, 12:12

Як моїй дружині возз`єднання з сім`єю і оформити ПМЖ?

Повідомлення ОлегО »

Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, хто робирається в темі. Я громадянин Румунії, а моя дружина громадянка України. Планую жити в Швейцарії і зробити дружині місцеве ВНЖ по возз'єднанню. Чи можна їй після закінчення терміну ВНЖ, оформити місцеве ПМЖ, а потім громадянство? Дружина поки працювати не планує.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Як моїй дружині возз`єднання з сім`єю і оформити ПМЖ?

Повідомлення Svitlana »

ВНЖ і ПМЖ....

ВНЖ - Вид на проживання? - видає швейцарський орган за місцем проживання у Шв.
ПМЖ - Постійне місце проживання - вид реєстрації в посольстві України, після процедури виписки на ПМЖ в Україні.

Коли їй дадуть національну візу на в'їзд на підставі возз'єднання з сім'єю, тоді в місцевих органах дадуть дозвіл на проживання. Може бути таке, що видадуть L - на півроку або на рік, але швидше за все, що видадуть В - на рік або на 5 (залежить від вашого дозволу і контракту на роботу). Після завершення дії - його подовжують, відповідно, знову ж, до ваших документів. Громадянство - після 10 років легального проживання в країні та певною кількістю років проживання в одному кантоні (залежить від кантону), знання німецької та інших критеріїв. Постійний дозвіл на проживання С також дається після багатьох років легального проживання. Зараз не знаю скільки, там міняли минулого року, ну більше 5 років точно.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”