Стоматологи і "зубне" страхування

Медичне страхування і все, що стосується системи охорони здоровʼя.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Стоматологи і "зубне" страхування

Повідомлення Svitlana »

tanyushka писав:
Stephan писав:ewa
Дитина народжена в Швейцарії - вже місцева!!!
Ніяка вона не місцева. :(
Так, Stephan. Дитина нарождена в Швейцарії від іноземців, іноземець. Не місцева. І тоді ніяких пільг в стоматолога.
А що там за пільги в стоматолога? Ну розкажіть...

Я щойно звідти. То відразу за слово і зачепилася. Але недавно якраз обговорювали цю тему в реалі. У мене вже рік мого перебування тут підходить до кінця, а я ще не сподобилася оформити страхування стоматологічної допомоги. Без висновків місцевого стоматолога її ж ніхто автоматом не відкриває.

А сьогодні мені стоматолог порадила не брати "зубне" страхування. Сказала, що оскільки зуби добрі, то те страхування - просто викинуті гроші на вітер. Але тут ще є інша сторона - а якщо потім не приймуть? Чи вона стане дуже дорогою (через вік)?

Ще ми недавно з подружкою говорили за таке. Я казала, що то дуже потрібна штука. Особливо для мене з латаними-перелатаними зубами. А сьогодні виявляється, що у мене зуби таки добрі і страхування те не є актуальним (ще). У нас, здається, 25 франків на місяць виходитиме. На рік 260. Якщо ще врахувати франшизу - то таки викинуті гроші.

Цікаво чи у всіх є Дента-страхування чи таки якраз далеко не у всіх? Чи комбінуєте з Україною лікування зубів? Які є думки? Брати те страхування про всяк випадок чи ще почекати рік-другий?
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Про пільги почитай уважно в попередній темі, з якої ти цю тему створила, ewa про це писала.

А по темі, 260 франків на рік - то не гроші. Я плачу в Німеччині кожен місяць 23 Євро за стоматологічну приватну страховку, і то це зижений тариж для студентів :roll: . Але з наступного місяця перехожу в державне страхування, то все по новому буде. Для порівняння можу сказати, наприклад, поставити три коронки коштує десь 2 000 Євро в Німеччині. То можете уявити скільки будуть коштувати нові зуби, в молодому віці це не актуально, але краще потурбуватись зазделегідь. В Німеччині стомотолог і Pflegeversicherung входить до стандарної медичної страховки, то таких питань не виникає.

А в Україну лікувати зуби я не їзжу. Я краще той дорогоцінний час в Україні потрачу на спілкування з близькими і друзями.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Так питання якраз і полягає в тому чи брати зараз це страхування, чи ще почекати рік-два?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

http://www.dentist.spb.ru/

Прикольна книж(еч)ка від стоматолога про зуби. Написана "для чайників", багато цікавих речей пояснено, як наприклад: плюси і мінуси імплантантів та для чого потрібні молочні зуби, як знайти доброго стоматолога, що робити, коли болить зуб тощо. Ну і варто відзначити стиль - оптимістично-гумористичний. Відкрила навмання один розділ і дочитала до самого кінця. :D


Як виявилося - то було ще не до кінця, тому міняю ланку на першоджерело, де вже точно до кінця.
Відповісти

Повернутись до “Медицина і страхування”