Молода талановита українська художниця шукає друзів,професійні зв'язки та замовлення...

Пошук персоналу - в розділі "Робота"
Аватар користувача
AlyonAArtist
Відрядження
Повідомлень: 13
З нами з: 06 червня 2015, 01:30
Звідки: ( з Харкова) Unterägery, Kanton Zug
Контактна інформація:

Молода талановита українська художниця шукає друзів,професійні зв'язки та замовлення...

Повідомлення AlyonAArtist »

Дорогі друзі, я зовсім новенька в цій мальовничій країні-Швейцарії-тільки півтора року! За фахом я художник - професійний художник , можу майже все( пейзажі, натюрморти, портрети, портрети на замовлення, композиціі...люблю експериментувати...)Сама по собі я дуже товариська та позитивна людина. Дуже рада буду знайомству!!! Живу я в Unterägeri (Унтерагері) у кентоні Zug (Цуг). Дуже хочу знайти друзів та професійні зв'язки для співпраці( галереї, художники), а може й просто замовлення на картини, бо починати все з нуля не так просто. Якщо моє повідомлення вас трішечки зацікавило,то ласкаво просимо завітати на мій сайт-картинну галерею http://www.olena-vavourakis-art.com тут ви можете знайти інформацію про мене та подивитись моє мистецтво ...(вибачте,сайт поки що тільки англійською,але скоро з'явиться україномовна версія)... Дуже чекаю на повідомлення....
http://www.olena-vavourakis-art.com
Аватар користувача
Гість

Re: Молода талановита українська художниця шукає друзів,професійні зв'язки та замовлення...

Повідомлення Гість »

Молодець, Олена, дуже гарні картини! Я сама родом із Хмельницького і вже давно живу в Швейцарії. Я працюю в Цугі і знаю добре Ваше містечко.

Я скину свої контактні дані Вам на приватний email, можна буде зустрітися, якщо є бажання.
З повагою, Інна
Аватар користувача
AlyonAArtist
Відрядження
Повідомлень: 13
З нами з: 06 червня 2015, 01:30
Звідки: ( з Харкова) Unterägery, Kanton Zug
Контактна інформація:

Re: Молода талановита українська художниця шукає друзів,професійні зв'язки та замовлення...

Повідомлення AlyonAArtist »

Добрий день Інна,дуже приємно з вами познайомитися та дякую за позитивний відгук з приводу моєї творчьості! Я буду дуже рада побачитись та поспілкуватись... Пишіть нa email,я чекатиму ...
Відповісти

Повернутись до “Шукаю, потрібно”