Прививки у Швейцарії!

Медичне страхування і все, що стосується системи охорони здоровʼя.
irysja
Дозвіл L
Повідомлень: 95
З нами з: 13 квітня 2015, 23:46

Прививки у Швейцарії!

Повідомлення irysja »

Хто має діток народжених у Швейцарії, або привезених до Шв. в маленькому віці???
Цікаво як виглядає система проведення вакцинації у Швейцарії???
Чи є якісь обов'язкові прививки? Чи є ускаладнення? який відсоток ( бо вони є завжди)
Чи можна відмовлятись від прививок, або навпаки просити їх зробити???
Аватар користувача
Ija
Дозвіл L
Повідомлень: 75
З нами з: 23 листопада 2007, 16:48
Звідки: Україна

Re: Прививки у Швейцарії!

Повідомлення Ija »

і кожен фініш -це по суті старт
і наперед не треба ворожити
і за минулим плакати не варт
Аватар користувача
Ija
Дозвіл L
Повідомлень: 75
З нами з: 23 листопада 2007, 16:48
Звідки: Україна

Re: Прививки у Швейцарії!

Повідомлення Ija »

відмовитися щеплень можна- ніхто тут ні за ким не біГає і не переконує. якщо ви готові нести відповідальність за наслідки для здоровя і життя вашої дитини і здоровя інших дітей яких ваша хвора дитина можливо заразить.

процент ускладнення від шепленнь- як і всюди. Вакцина думаю якісніша ніж в Україні.
я зробила своїй всі щеплення за планом- про випадки захворювання полімеліолітом чули ? писалося останнім часом в ґазетах та в Інтернеті.
була пристала до ношоґо дитячого лікаря, чи варто тробити бзґж- ну в нас в Україні всім поґоловно роблять- а раптом хтос`на мою дитину накшляє в маґазині( біженець? бомж?)чи в Україні? вона сказала, шо не знає, але порадиться з іншими лікарями. Вердикт: не варто, процент захисту від туберкульозу занизький порівнянно з випадками ускладнень / побічної дії.
Вам вирішувати. Якщо за: то слідкуйте просто щоб дитина не була хвора, простуджена чи перевтомлена на час прививки. можна скласти індивідуальний план прививок, чи пересунути на пізніше : чим і ми скористалися-вперше після року робили.
і кожен фініш -це по суті старт
і наперед не треба ворожити
і за минулим плакати не варт
irysja
Дозвіл L
Повідомлень: 95
З нами з: 13 квітня 2015, 23:46

Re: Прививки у Швейцарії!

Повідомлення irysja »

Дякую. Власний досвід!
Так, на жаль ускладнення є скрізь, але у нас в Україні всі педіатри (переважно) заперечують можливість ускладнень ...
Tiny
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 02 лютого 2014, 12:48

Re: Прививки у Швейцарії!

Повідомлення Tiny »

Мне показалось, что прививок тут в графике намного больше, чем в Украине. Из того, что есть в Украине, здесь не делают только БЦЖ, это понятно, потому что в развитых странах туберкулез давно побежден. Зато в график обязательных входят прививки от пневмококка, менингококка - их делают несколько раз в первый год жизни, а КПК (корь, паротит, краснуха) в первые годы жизни делают не один раз, как в Украине, а дважды - первый раз в год (для ясельных детей рекомендуют в 9 мес) и потом еще раз, где-то в 1.5-2 года (моему сыну еще не делали вторую, так что точный возраст сказать не могу, но до двух лет точно сделают), так как здесь очень боятся кори. Охотно делают прививку от ветрянки, если попросить, но не настаивают (кажется, в графике она в 12 лет стоит, если ребенок до тех пор не заболеет).

Моя дочка приехала в Швейцарию в 2 года, впервые мы попали к врачу в 2.5, ей сделали повторную КПК и по одной от менингококка и пневмококка. К прививкам здесь отношение очень расслабленное, осматривают перед прививками только грудничков. Более старших детей, если прививка не совпадает с плановым осмотром, не осматривают - просто приходишь к медсестре и она делает. После прививки сидеть полчаса в клинике не предлагают даже грудничкам. Сопли, кашель и небольшое повышение температуры (по местным меркам небольшое - это от 38 до 38.5 градусов, а до 38 это вообще здоровый ребенок) противопоказанием не является. Вакцины спокойно комбинируют, дочке хотели как-то 9 компонентов сразу сделать (Инфанрикс-гекса + КПК), но я не дала, сказала, что приду через две недели. Если нужно сделать два укола, то врач и медсестра колют одновременно двумя шприцами в две ножки, чтобы ребенок один раз поплакал. После прививки и анализа крови дают ребенку выбрать небольшой подарок из коробки.
Аватар користувача
Ija
Дозвіл L
Повідомлень: 75
З нами з: 23 листопада 2007, 16:48
Звідки: Україна

Re: Прививки у Швейцарії!

Повідомлення Ija »

ну подарунок з коробки дають нам щоразу після відвідування лікаря. а шодо температури: зараз і в Україні вважається температура 37,5 як нормальна - тільки казати треба шо міряли у вусі центральну або ж ректалним способом, а не на периферії під паxвою дідівським термометром. 37,6- до 38.0 це субфібрильна тобто - підвищена температура. Температуру ( від 38.1 до 38.5 не рекомендують збивати- це нормальна реакція імунної системи. Годуєте дитину параZетамолом (панадолом) і ібупрофеном- отже пригнічуєте іммунну систему. В Україні паралельно з панадолом напихають дітей , навіть новонароджених, іммуностимуляторами. Вони мають завдання стимулювати Імунку. І вони стимулюють, аж до винекнення раку ( нікому не в голові , що рак це по суті хвороба іммунної системи яка не здатна боротися з раковими клітинами).
і кожен фініш -це по суті старт
і наперед не треба ворожити
і за минулим плакати не варт
irysja
Дозвіл L
Повідомлень: 95
З нами з: 13 квітня 2015, 23:46

Re: Прививки у Швейцарії!

Повідомлення irysja »

Tiny Дякую за таку детальну відповідь. Цікаво дуже. Тому що Франція і німці ніби вже відмовляються від отаких комплексних вакцинацій - 4 зразу,
а тут - 9 :wow4: це справді багато.Пневмококова і менінгококова інфекції викликають дуже серйозні захворювання,хоча, думаю що у Швейцарії ними менше хворіють як в Україні,пошукаю статистику , як матиму час.
А поліомієліт? від нього вакцинують? І цікаво що з температурою до 38 прививки вводять. Тому що імунній с-мі і так важко , а тут ще й додаткове навантаження.
А якісь документи дають підписати, типу, що ви ознайомленні з можливими ускладненнями? чи це прописано в мед.страховці?
Tiny
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 02 лютого 2014, 12:48

Re: Прививки у Швейцарії!

Повідомлення Tiny »

irysja писав:Tiny Дякую за таку детальну відповідь. Цікаво дуже. Тому що Франція і німці ніби вже відмовляються від отаких комплексних вакцинацій - 4 зразу,
а тут - 9 :wow4: це справді багато.Пневмококова і менінгококова інфекції викликають дуже серйозні захворювання,хоча, думаю що у Швейцарії ними менше хворіють як в Україні,пошукаю статистику , як матиму час.
А поліомієліт? від нього вакцинують? І цікаво що з температурою до 38 прививки вводять. Тому що імунній с-мі і так важко , а тут ще й додаткове навантаження.
А якісь документи дають підписати, типу, що ви ознайомленні з можливими ускладненнями? чи це прописано в мед.страховці?
Насколько я знаю, неживые вакцины можно комбинировать как угодно. Нельзя комбинировать живые вакцины, но их не так много.

Полиомиелит, конечно, прививают 4 раза в первые годы жизни. Он входит в комплексную вакцину Инфанрикс-гекса из 6 компонентов, вместе с АКДС, гепатитом и гемофильной инфекцией. Живую вакцину от полиомиелита (перорально в каплях) тут не дают (в Украине, если я не ошибаюсь, рекомендуется третью вакцинацию проводить живой вакциной, но я, например, дочке и в Украине делала Инфанрикс-гекса в платной клинике).

Температура до 38 здесь не считается температурой вообще. Если ребенок ходит в ясли, то маме даже не позвонят при такой температуре. От 38 должны уведомить родителя, могут дать жаропонижающее, от 38.5 нужно забрать ребенка домой.

Я не помню, чтобы я подписывала какие-то документы на прививки. Может быть, нужно подписывать, если отказываешься, я ни от каких прививок не отказывалась.

Кстати, в роддоме прививок здесь не делают.
Tiny
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 02 лютого 2014, 12:48

Re: Прививки у Швейцарії!

Повідомлення Tiny »

Ija писав:дідівським термометром
Давайте будем объективными. "Дедовский" ртутный термометр дает самый точный результат, никакой современный термометр со ртутным по точности сравниться не может. Другое дело, что для получения точного результата нужно держать термометр долго и такой термометр не безопасен. У меня ртутных термометров в доме нет с рождения первого ребенка, и уж тем более я не брала его в Швейцарию, не понимаю людей, которые так делают.

Что касается иммуностимуляторов и прочих фуфломицином, то да, для меня это огромное облегчение, что ребенку в 99% случаев не выписывают ничего кроме жаропонижающих, капель в нос и электролитного раствора. Вообще, тут взгляды на детскую медицину очень сходны с теми, что пропагандирует Комаровский. Я очень этим фактом довольна.
irysja
Дозвіл L
Повідомлень: 95
З нами з: 13 квітня 2015, 23:46

Re: Прививки у Швейцарії!

Повідомлення irysja »

У Данії ртутний термометр можна купити у кожній аптеці. Згідна з тим що він найточніший.
Але вушний термометр раджу всім.
Чи підписуються якісь документи при вакцинації я мала на увазі , що кожна прививка може давати ускладнення, деколи дуже погані . Про це мали б повідомляти батьків лікарі.
В Україні дають підписувати маленький непонятний "паперчик", де пише що ви ознайомленні з можливими ускладненнями. Іншими словами - лікар і держава не відповідає за те , що дитина може стати інвалідом,а що таке "ускладнення" майже ніхто не знає.
Вище я запитувала, чи є ускладнення від вакцинацій у Шв. - звичайно є. При виникненні ускладнень хто лікує дитину? Держава?
І як я розумію про ускладнення ніхто не розказує у Шв. також?
Чи просто це мали б знати всі батьки? Чи якийсь такий пункт прописаний у мед. страховці?
Tiny
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 02 лютого 2014, 12:48

Re: Прививки у Швейцарії!

Повідомлення Tiny »

Я не вижу, чем осложнение от прививки отличается от любой другой болезни. Думаю, они лечатся по страховке, как и все остальное.

Мне кажется, врачи смотрят на то, насколько опытна мама. Это было хорошо заметно в роддоме - у меня только спрашивали, есть ли у меня вопросы и нужно ли мне что-нибудь, в то время как моей соседке, маме первого ребенка, читали целые лекции по уходу за ребенком, правильному прикладыванию и т.д. Я приехала с двухлетним ребенком с огромным списком уже сделанных прививок, думаю, несколько странно начать объяснять мне все сначала про прививки. Или со вторым ребенком, зная, что у меня уже есть пятилетка со всеми прививками. Пару раз предупреждали, что может повыситься температура, и говорили, до какого значения и до какого срока температура может быть реакцией на прививку, и просили обращаться к ним, если температура поднимется слишком высоко или будет долго держаться.

Наши врачи тут с удивлением реагируют на вопрос, можно ли мочить место укола и вообще купать ребенка в день прививки. Говорят, ну конечно можно, если не будет высокой температуры. Точно так же с удивлением воспринимают вопрос, можно ли ребенку гулять или идти в садик - если себя хорошо чувствует, то идти, если плохо, то не идти. Представляю, как бы они удивились, если бы я спросила про освобождение от физкультуры после болезни. Я решила их этим вопросом не травмировать. :) Помню, я шокировала работницу роддома, рассказав ей, что у нас мамы соблюдают диету, когда кормят ребенка грудью. У меня еще была мысль рассказать про питание печеным яблоком после кесарева, но решила промолчать, а то вдруг бы мне стали приносить печеные яблоки вместо филе миньон с чесночным соусом. :)

Из бумажек, которые я подписывала, помню, что во время беременности гинеколог мне дал документ, на котором на двух страницах мелким шрифтом подробно разъяснялось, что УЗИ не вредит здоровью плода, в конце которого требовалось поставить подпись, что я согласна с тем, что мне будут в течение беременности делать УЗИ по плану.
irysja
Дозвіл L
Повідомлень: 95
З нами з: 13 квітня 2015, 23:46

Re: Прививки у Швейцарії!

Повідомлення irysja »

Я народжувала в Римі, тому розумію про що йде мова. Коли в Україні родила моя сестра і я ходила до неї в пологовий, це був суцільний стрес....
А моя педіатр взагалі була в шоці , що я дитину купала під проточною водою :grin: (мене цього вчили в пологовому) , і приносили їсти апельсини і грушки в перший день після пологів і фрукти були щодня....
Ускладнення від прививок можуть бути дуже погані, тому в Україні дають підписувати документ( страшна маленька сіра бумажка) , що батьки ознайомленні з можливими ускладненнями і дають згоду на вакцинацію.Тим самим всю відповідальність спирають на батьків. Знаю маму, у якої так сталось і держава нічим не підтримує цю хвору дитину. Групу інвалідності дали, а все інше - ліки, засоби для пересування, реабілітація, соціальна адаптація.... все робить сім'я за свій кошт.На жаль.
Tiny
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 02 лютого 2014, 12:48

Re: Прививки у Швейцарії!

Повідомлення Tiny »

irysja писав:Я народжувала в Римі, тому розумію про що йде мова. Коли в Україні родила моя сестра і я ходила до неї в пологовий, це був суцільний стрес....
О, да. Эмалированное ведро с надписью "Чай" я никогда не забуду. Впрочем, в патологии новорожденных в детской больнице условия были в миллион раз хуже. После этого опыта мы, собственно, и решили уезжать из страны.
Tiny
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 02 лютого 2014, 12:48

Re: Прививки у Швейцарії!

Повідомлення Tiny »

irysja писав:Ускладнення від прививок можуть бути дуже погані, тому в Україні дають підписувати документ( страшна маленька сіра бумажка) , що батьки ознайомленні з можливими ускладненнями і дають згоду на вакцинацію.
Прививка в Украине - это целый квест. Сначала всякие анализы надо сдать. Помню, медсестра в частной поликлинике нас проводила в кабинет каким-то черным ходом, потому что в приемной сидел кашляющий ребенок. :) После прививки тебе отдают коробочку от вакцины, на всякий случай. Моя дочь умудрилась непосредственно перед прививкой КПК подхватить вирус, и на следующий день заболела. Так к нам педиатр из частной клиники прибежала бесплатно (а у них вызов на дом стоил какую-то нереальную сумму) с какой-то бумажкой на подпись, осмотрела ребенка, назначила лечение, и потом еще приходила чуть ли не каждый день тоже бесплатно (ну, я ей лично понемногу платила, конечно, мне неудобно было), потом звонила еще, когда ребенок выздоравливал уже. Целая эпопея была.

С младшим у меня была похожая картина с той же прививкой, только вирус проявился на 7 день, когда как раз реакция должна быть. Температура у годовалого ребенка около 41 была. Ничего, все нормально, никто на ушах не стоял, обычная болезнь. Поите, сбивайте, приходите, если станет хуже. :)
Аватар користувача
Таня

Re: Прививки у Швейцарії!

Повідомлення Таня »

Ija писав: 18 жовтня 2015, 22:32 ну подарунок з коробки дають нам щоразу після відвідування лікаря. а шодо температури: зараз і в Україні вважається температура 37,5 як нормальна - тільки казати треба шо міряли у вусі центральну або ж ректалним способом, а не на периферії під паxвою дідівським термометром. 37,6- до 38.0 це субфібрильна тобто - підвищена температура. Температуру ( від 38.1 до 38.5 не рекомендують збивати- це нормальна реакція імунної системи. Годуєте дитину параZетамолом (панадолом) і ібупрофеном- отже пригнічуєте іммунну систему. В Україні паралельно з панадолом напихають дітей , навіть новонароджених, іммуностимуляторами. Вони мають завдання стимулювати Імунку. І вони стимулюють, аж до винекнення раку ( нікому не в голові , що рак це по суті хвороба іммунної системи яка не здатна боротися з раковими клітинами).
Что за бред! Стимулируют иммунную до рака! Где статистика заболеваемости! Пост- одна баба сказал , без мед образования! Самое худшее в вашем случае не то , что вы верите в этот бред, а то что распространяете!
irysja
Дозвіл L
Повідомлень: 95
З нами з: 13 квітня 2015, 23:46

Re: Прививки у Швейцарії!

Повідомлення irysja »

Знову питання прививок !!!
Чи в садок/школу приймпють без прививок ?
Чи є можливість відмовитись від вакцинації ?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Прививки у Швейцарії!

Повідомлення Svitlana »

Наскільки мені відомо, то вакцинація не є обов'язковою. В Люцерні, наприклад, епідемія кору була (чи ще є), бо один з лікарів дуже проти вакцинації виступав. :-))) В будь-якому випадку - відмовитися можете хіба що від пропозиції вашого педіатра.
Але то Швейцарія - може десь хтось і вимагає у себе.
irysja
Дозвіл L
Повідомлень: 95
З нами з: 13 квітня 2015, 23:46

Re: Прививки у Швейцарії!

Повідомлення irysja »

Це точно :)
Дякую.
Відповісти

Повернутись до “Медицина і страхування”