Versicherung ( Страхування )

Банки, податки, страхування, перекази
ilyajazz
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 02 вересня 2015, 15:07

Versicherung ( Страхування )

Повідомлення ilyajazz »

Доброго дня!
Я шукав страхування але я не знайшов нічого дешевше ніж 377 франків. Чи знає хтось дешевший варіант?
І можливо було б зробити страхування в іншій країні Європи (наприклад в Австрії) чи навіть в Україні? І чи є якісь пропозиції для студентів?
Буду вдячний за будь-яку інформацію!!!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Versicherung ( Страхування )

Повідомлення Svitlana »

Для порівняння цін подивіться тут - https://en.comparis.ch/krankenkassen/default.aspx
Вам треба буде заповнити свої дані, щоб дізнатися про ціну саме для вас і порівняти серед різних страхових. Для студентів є знижки.
Думаю, що точно можна за менше, ніж 377 фр. знайти. Я так розумію, що вас цікавить найдешевший з найдешевших варіантів, незважаючи на те, що включено (тобто, щоб і не звертатися до лікарів).

Ще ніколи не чула, щоб обов'язкове страхування брали в інших країнах. Можете спробувати уточнити в вашій сільраді за місцем проживання. Вони мають знати чи так можна, але страхова має покривати певний список послуг, встановлених на федеральному рівні, тому навряд чи це доцільно робити.

Якщо ви працюватимете більше 8 год на тиждень, тоді страхівку від нещасних випадків брати не треба. Якщо ні - треба.

Врахуйте, що різні моделі страхування впливають на ціну. Наприклад, вільний вибір лікарів - дорожче, якщо завжди ходити до одного домашнього лікаря за всім - дешевше. Якщо високу франшизу брати - тоді щомісячні премії дешевші.
Відповісти

Повернутись до “Фінанси”