Про вступ до вузу у Швейцарії

Школи, вузи, курси, наука, все довкола освітньої галузі. Курси водіїв - в темі про странспорт, фахові курси та підтвердження дипломів - тема про роботу.
Flash
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 22 травня 2007, 18:19
Звідки: Україна

Про вступ до вузу у Швейцарії

Повідомлення Flash »

Всім доброго дня!Я дуже здивований, що є такий форум!Це дуже чудово!Ось я хочу перебратися до Швейцарії, закінчу вищу освіту в Україні і переїду, принайні хочу переїхати до Швейцарії, і продовжити там навчання, та працювати...Тому, підскажіть будь-ласка, що мені потрібно, щоб переїхати до Швейцарії, куди краще(на вашу думку), як можна буде поступити до вуза, чи будуть проблеми з працею???Сам я закінчив технікум, на молодшого спеціаліста, працював 1 рік бухгалтером, зараз вчусь на кафедрі "Фінансовий менеджмент". На вашу думку, куди мене б могли взяти з такою характеристикою???І, як взагалі, там в Швейцарії???Краще, чим в Україні?Я про цінову політику.Так, ще, потрібно добре знати німецьку, чи можна буде переїхати, а вже потім вивчити???Дякую!
Аватар користувача
Stephan
Дозвіл B
Повідомлень: 170
З нами з: 19 квітня 2007, 00:48

Повідомлення Stephan »

Flash
Я не второпав чому здивовані, що є цей форум?

Питання освіти - це питання грошей. Великих грошей.
А також - мови. Німецькою, англійською, французською, італійською володієте (одною, або двоми з переліку)?
Якщо ні - то вчіть. А потім поговоримо.

Швейцарія дорога країна. Тобто, те, що коштує в Україні дорого - тут коштує так само. :D
Якось буде!
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Я теж згодна з Stephan, мову треба спочатку вивчити, тим паче, якщо ти ще і вчитися в Швейцарії плануєш.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Stephan писав:Flash
Швейцарія дорога країна. Тобто, те, що коштує в Україні дорого - тут коштує так само. :D
:rate10: Точно!! Тільки тут ще страхування обов"язкове, чого в Україні нема та проїзд і комунальні послуги значно вищі. Ну і залежно від житлових умов шановного в Україні, може і житло тут теж в рази буде вищим. Хоча швидше за все і краще.

А якщо чесно - як хочеться, то треба гарно попрацювати і нічого неможливого немає. Можна спробувати гранти отримати і вчитися тоді безкоштовно. Але мову потрібно знати однозначно. Спершу потрібно визначитися з місцем навчання. Наскільки я знаю, вагомі вузи є у французькій або німецькій частинах. Відповідно, одну з мов потрібно знати бездоганно.
Можна також після навчання пробувати тут на стажування десь втиснутися.

А питання - чому саме Швейцарія? Просто цікаво.
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Повідомлення Valentyna »

Однієї мову (тобто німецької, чи французької, чи італійської) - мало, треба ще мати досить хорошу англійську. За твоїм профілем можна спробувати повчитися у Лозанні в університеті (не плутати з Лозаннською бізнес-школою), чи у Женеві чи Ньошателі, на економічному факультеті (зробити мастера), на цьому факультеті є кілька спеціальностей де майже все викладають англійською і тільки кілька дисциплін французькою. Як правило це 2-х річний курс, передбачається, що слухач вже має вищу освіту (швейцарського бакалавра, чи іноземного мастера). Деталей я не знаю, тому заходь на сайт Лозаннського університету і вивчай деталі самотужки.
http://www.hec.unil.ch/hec/masters/msc/131 (мастер з економіки, мова: англійська)
http://www.hec.unil.ch/hec/masters/msc/127 (мастер з фінансів, мова: англійська)
http://www.hec.unil.ch/hec/masters/msc/128 (мастер з менежменту, мова: англійська та французька).
Грошей швейцарські університети просять значно менше ніж українські (500-700 франків в семестр), але життя у Швейцарії дуже дороге (житло, мед.страховка, їжа ...)
Взагалі то можна спробувати поступити у докторантуру (аналог нашої аспірантури), тоді вже не ти платиш, а тобі (бо крім того що маєш взяти певні курси та займатися безпосередньо своєю дисертацією ще маєш викладати щось студентам...) Зарплата докторанта не велика, але достатня щоб винайняти студію, щось їсти та інколи їздити додому.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Допоможіть парубку-українцю)))

Повідомлення _vital_ »

Flash писав:Всім доброго дня!Я дуже здивований, що є такий форум!Це дуже чудово!Ось я хочу перебратися до Швейцарії, закінчу вищу освіту в Україні і переїду, принайні хочу переїхати до Швейцарії, і продовжити там навчання, та працювати...Тому, підскажіть будь-ласка, що мені потрібно, щоб переїхати до Швейцарії, куди краще(на вашу думку), як можна буде поступити до вуза, чи будуть проблеми з працею???Сам я закінчив технікум, на молодшого спеціаліста, працював 1 рік бухгалтером, зараз вчусь на кафедрі "Фінансовий менеджмент". На вашу думку, куди мене б могли взяти з такою характеристикою???І, як взагалі, там в Швейцарії???Краще, чим в Україні?Я про цінову політику.Так, ще, потрібно добре знати німецьку, чи можна буде переїхати, а вже потім вивчити???Дякую!
Якщо хочеш працювати "по-дорослому" - на повну ставку у фірмі, то маєш бути фахівцем найвищого гатунку. Місцеві закони такі, що на роботу до Швейцарії не-громадянина можуть взяти в тому разі, якщо на це місце не знайшлося кращого претендента ні в самій Швейцарії, ні в ЄС. Найвищим попитом користуються професіонали у галузі IT, освіта та навички яких є легко конвертованими будь-де. Звичайно, що на будь-яку пристойну роботу відбирають за конкурсом. Як мінімум (для фахівців "конвертованих" спеціальностей) потрібна вільна усна та письмова англійська. Знання німецької, звичайно, життєво необхідне у німецькомовній частині (але тут розмовна швейцарська "німецька" - зовсім окрема мова, причому різна у кожному селі, і навіть німці її розуміють погано). Якщо хочеш вчитися в універі як студент (не аспірант) -треба знати літературну німецьку на дуже високому рівні (складати суворий іспит з мови). Такий рівень знання досягається за кілька років інтенсивного вивчення з носіями мови.

До того ж Швейцарія - країна багатомовна, є ще франко- та італомовні частини. І тут багато людей, що вільно володіють кількома європейськими мовами. Дуже ймовірно, що фахівцю, що претендує на роботу у фінансовій сфері в Швейцарії, знадобиться знання (крім німецької та англійської), ще й французької та/або італійської (звичайно, залежить від регіону та специфіки фірми). Іноді додатковим плюсом може бути знання російської, але після англійської та місцевих мов.

Такі справи. Так що міркуй сам, чи варте воно зусиль. Одного бажання переїхати сюди замало, тому що бажаючих дуже багато. До того ж переїхати сюди "просто так" неможливо - спочатку треба мати або підписаний контракт на роботу, або вступити до університету.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

в німеччину можна поїхати на програми добровільного соціального року (FSJ) та Au-Pair. якщо такого немає в швейцарії, поїдь в німецьке місто на цю програму, яке знаходиться якнайближче до швейцарії. за рік вивчиш мову як мінімум німецьку, підназбираєш грошей та розберешся, що і де тобі робити. паралельно можеш заочно закінчити навчання в україні

інфо про програми є в неті, не знайдеш, звертайся

там правда є вікові обмеження відповідно 26 та 24 роки
Аватар користувача
Spartan
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 21
З нами з: 02 лютого 2008, 15:18
Звідки: TE

Повідомлення Spartan »

А взагалі на скільки можливо поступити в університет з хорошою англійською? Чи можна скласти іспити в он-лайні? І чи ви знаєте когось хто так поступав?
Дякую)
Аватар користувача
KOlenka
Дозвіл L
Повідомлень: 79
З нами з: 08 жовтня 2007, 16:00
Звідки: Thalwil-Lviv

Повідомлення KOlenka »

Spartan писав: Чи можна скласти іспити в он-лайні? І чи ви знаєте когось хто так поступав?
Дякую)
On-line zdavatu isputu schos nove :shock:
"... Я в серці маю те, що не вмирає"

- Леся Українка
Аватар користувача
Spartan
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 21
З нами з: 02 лютого 2008, 15:18
Звідки: TE

Повідомлення Spartan »

[quote="KOlenka
On-line zdavatu isputu schos nove :shock:[/quote]

А як по іншому можна реально скласти іспити на відстані? :shock:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

KOlenka писав:
Spartan писав: Чи можна скласти іспити в он-лайні? І чи ви знаєте когось хто так поступав?
Дякую)
On-line zdavatu isputu schos nove :shock:
Ні, чого. В Штатах це звичайна практика. Але ось вступні іспити - про таке не чула.
Аватар користувача
KOlenka
Дозвіл L
Повідомлень: 79
З нами з: 08 жовтня 2007, 16:00
Звідки: Thalwil-Lviv

Повідомлення KOlenka »

Spartan писав:[quote="KOlenka
On-line zdavatu isputu schos nove :shock:
А як по іншому можна реально скласти іспити на відстані? :shock:[/quote]

Potribno jixatu i na misci zdavatu vstypni jisputu, ja napruklad jixala sydu i zdavala, tomy putannja А як по іншому можна реально скласти іспити на відстані dla mene duvne?

Vusulatu dokymentu dla rozgladu ce mozna robutu pochtojy, a isputu tilku na misci zdavatu! :!:
"... Я в серці маю те, що не вмирає"

- Леся Українка
Аватар користувача
Spartan
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 21
З нами з: 02 лютого 2008, 15:18
Звідки: TE

Повідомлення Spartan »

KOlenka , а куди ви поступали?
І як навчання закордоном?
Аватар користувача
Christine

Re: Допоможіть парубку-українцю)))

Повідомлення Christine »

Привіт усім... з захопленням читаю вашу переписку...і дивно, що я випадково знайшла ваш форум... справа в тому, що я на наступному тижні хочу подавати вже завчасно приготовлені документи в університет Лозани..але вагаюсь з вибором спеціальності. Я вчуся в Тернопільському педагогічному університеті, вивчаю французьку мову, також вільно розмовляю англійською і вчу на разі німецьку... планую поступати на лінгвістику і шось в тому роді. Мене цікавить, які спеціальності престижні у Швейцарії в гуманітарному плані...адже за школи бізнесу і банківської справи я знаю, проте воно трішки не до мене :smile:
Була б дуже рада якби хтось відгукнувся і порадив мені щось... наскільки я зрозуміла, KOlenka, Ви навчаєтесь у Швейцарії? дайте, якшо Вам не складно кілька практичних порад..наперед дякую Вам!!! :)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Допоможіть парубку-українцю)))

Повідомлення Svitlana »

Коленка зараз трішки зайнята... Але я вставлю свої 5 копійок. Ви хочете потім в науку піти чи щось практично робити (вчителем?) і де? Якщо десь тут же в Лозанні - то зважте, що тут носіїв мови буде багато і вам може бути складно з ними конкурувати. принаймні, формально.
Якщо вам філологія не принципово, то тоді я би порадила щось соціологічне брати... соціокультурне... Хоча, для вчителів робота завжди буде. Але з французькою до французів не вийде. Потрібно буде десь в іншому місці цим займатися. Так мені здається. А як насправді - може ще хтось щось порадить.
Коленка якраз в економічному напрямку навчалася, тому про філологію навряд чи щось зможе порадити. Тим більше у французьцій частині. Хоча... хто його знає.


:ps3: КОленко, вибачай, що за тебе так нагло відповіла тут. :pardon:
Аватар користувача
Гість

Re: Допоможіть парубку-українцю)))

Повідомлення Гість »

Світлано, дякую за відповідь.

Я закінчувала в Швейцарії економічний факультет, тому якось важко порадити Вам щось як філолоґу. Але знаю баґато знайомих, котрі закінчували філолоґічний факультет у нас в Україні і ще тут вчились, переважно в Ґете інституті. Деякі з них займаються перекладацькою діяльністю.

Якщо будуть запитання, щодо навчання, буду рада допомоґти.

Ол.
natalja
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 21 квітня 2009, 15:36

Re: Про вступ до вузу у Швейцарії

Повідомлення natalja »

Привіт всім! :smile:
Я закінчила німецьку філологію, зараз працюю вчителем німецької мови у Львові. :wise: літом працювала в швейцарії, як офіціант :seeya: :drink2: дуже хотіла б поїхати до швейцарії на довший термін...але не знаю, з чого почати пошуки... чи можливо мені поступити до швейцарського вузу... хотілося б знайти щось схоже до моєї спеціальності, хоч чи потребують швейцарці іноземних вчителів для німецької :gigle:
Дякую за пораду :winksmile:
Аватар користувача
lesia 2

Re: Про вступ до вузу у Швейцарії

Повідомлення lesia 2 »

Чи важко навчатися в швейцарському інституті,університеті? Скажіть,будь-ласка, в кого є досвід. Я вийшла заміж і тепер живу в Швейцарії.Вдома закінчила київський університет на заочному відділенні(маркетинг)..Але диплом, хоч і за Болонською системою, дійсний лише в Україні.
Цікаво,чи складні тут навчальні програми? Ну і ще
яка з хохшуле є найкращою(в німецькій зоні)? Djakyjy :bow:
Відповісти

Повернутись до “Освіта, діти”