Консультації психолога

Приватні послуги і реклама
Bogoliy
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 09 жовтня 2014, 15:13

Консультації психолога

Повідомлення Bogoliy »

Мене звуть Боголій Віталій Миколайович. Я займаюся психологічним консультуванням з 1999 року. Вважаю себе природнім практичним психологом, думаю, психологом мені було визначено стати з самого початку мого життєвого шляху, а може і задовго до цього. Скільки себе пам'ятаю, мене завжди притягувало бажання пізнання себе, ну а в слідстві пізнання собі подібних, пізнання інших.

Я завжди відчуваю величезне задоволення, коли бачу, як люди досягають дуже важливих для них результатів. Коли їх життя суттєво і незворотньо змінюється в кращу сторону. Я бажаю жити в світі, де гідних, радісних, спокійних і впевнених людей більшість. Я буду робити все, що в моїх силах, щоб таких людей ставало більше. Мій багаторічний досвід практичної роботи психолога, вища освіта, і досвід моїх консультацій щороку, дають мені право запропонувати вам мою на належному рівні допомогу. Пишіть мені. Задавайте питання. Я завжди Вам відповім.

Зображення

E-mail: bogoliy@gmail.com
Skype: mbogoliy


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Підписуйтесь на мою групу http://vk.com/psychologiya_zhizni

Повернутись до “Пропоную, продаю”