Фрібург (СН) 27 травня 2007 об 11.00

Неформальні зустрічі, спортивні події, відпочинок на природі
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Фрібург (СН) 27 травня 2007 об 11.00

Повідомлення Svitlana »

Служба Божа у храмі Францисканців (поправте, якщо помилилася). Початок об 11.00 год.

Схема та сама, що і минулого разу. Але храм знаходиться навпроти св. Миколая. Тобто, якщо дивитися від дверей - навпроти буде площа, а далі по вулиці - храм справа. Оце він. До зустрічі!
Зображення
Востаннє редагувалось 29 травня 2007, 14:44 користувачем Svitlana, всього редагувалось 3 разів.
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Fribourg, 27.05

Повідомлення o.Nazarij »

Dorohi ukrajintsi. Zvazhajuchy na chyslenni proxannja zustritysja i posydity ne v jakomusj restorani, a samym, xochu vsix povidomyty, shcho nam vdalosja domovytysja iz frantsiskanamy, shcho vony nam dadutj pisla hashoji sluzhby zalu dlja zustrichi, de my zmozhemo sobi sisty. Otozh, kozhen zaproshenyj ne lyshe na liturhiju u svjato Zislannja Svjatoho Duxa 27.05.2007, ale j na zdybanku po nij. A shchob nam lipshe sydilosja, proshu Vas po zmozi zaxopyty shchosj dlja pidkriplennja. Jak kazhe ukrajinsjka prykazka: "Xto maje v torbi, toj sjade na horbi". Znajuchy zh tjahu nashoho narodu do prekrasnoho, xochu tezh poperedyty, shcho z palyvno-mastyljnymy materialamy perebaranchaty ne varto: oskiljky tse vse-taky monastyr, to napoji, mitsnishi za 20%, budutj, napevno, nedorechnymy. A ot proty spivu ni v koho, ochevydno zaperechenj ne bude. Tak shcho chekajemo vsix na sluzhbu ta spivochyj piknik po nij. :D
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

О!! Здорово! Чудова ідея просто. Якогось салатику і пару бутербродів кожен може здолати "змайструвати". Ох-хох-хох... Знову доведеться їхати до вас за тридев"ять земель, певно. Щоб тільки вдалося... :roll:

А напишіть ще детальніше адресу церкви і назву. Я зроблю нову карту (не знаю чи помічна була кому).
Аватар користувача
Stephan
Дозвіл B
Повідомлень: 170
З нами з: 19 квітня 2007, 00:48

Повідомлення Stephan »

Я з дружиною приїду!
Маємо бажання зустрітися, поговорити, зробити фотографії, обговорити деякі питання тощо.
Ящо що, то дзвоніть: 077 4288220
Якось буде!
Jazz
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 24 квітня 2007, 21:42

Повідомлення Jazz »

Як сумно, що не зможу приіхати.

А то ця Русская Швійцарея уже вкінець задовбала: жодного рідного слова не почуеш.

Весело вам посвяткувати!
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Jazz писав:Як сумно, що не зможу приіхати.

А то ця Русская Швійцарея уже вкінець задовбала: жодного рідного слова не почуеш.
Не сумуй!!!!!
На жаль я теж не їду, хоч і дуууууууууу-же хочу :cry:
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Відповісти

Повернутись до “Святкування, посиденьки, дозвілля разом”