Берн, 30 вересня. Вибори... ВАЖЛИВО

Концерти, виставки, конференції, семінари, екскурсії, фестивалі, марші, демонстрації тощо
Аватар користувача
Stephan
Дозвіл B
Повідомлень: 170
З нами з: 19 квітня 2007, 00:48

Берн, 30 вересня. Вибори... ВАЖЛИВО

Повідомлення Stephan »

Пропоную українцям - учасникам Форуму прикласти зусилля для росповсюдження інформації про те, що українці (частіше це українки), які мешкають у Швейцарії, мають можливість прийняти участь у голосуванні у виборах до Верховної Ради України.

Ця процедура дуже проста та не обтяжує, але дає можливість всім нам зустрітися, просто побалакати, познайомитись в живу.

Той, хто має бажання може спокійно надати класичну інформацію до виборчої комісії.
Це дуже легка справа.
Є сайт Посольства: http://www.ukremb.ch
Можно зателефонувати: 031 352 23 16 та спитати про регістрацію та занесення до списку виборців.
Відіслати на адресу посольства дані: ПІпо-Б, адреса проживання у Швейцарії, телефон, адреса в Україні.
Якось буде!
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

А якщо я прописана на Україні а живу тут. То чи треба на облік ставати, чи якось реєструватись для виборів???
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Повідомлення Valentyna »

Оленко - привіт.
Щоб прийняти участь у минулих виборах було достатньо зателефонувати до посольства та попросити їх внести твоє прізвище до виборчого списку, та переслати факсом ксерокопію перміту (не знаю, як цей дозвіл на життя німецькою звучить). Через пару днів ми поштою отримали запрошення на голосування. Реєстрації у посольстві ніхто не вимагав. Ми з чоловіком на консульський облік не ставали, так як це справа бажана, а не обов"язкова. Прописані, як і ти, на Україні.
Які правила будуть у цьому році - треба виясняти у посольстві.
Аватар користувача
Stephan
Дозвіл B
Повідомлень: 170
З нами з: 19 квітня 2007, 00:48

Повідомлення Stephan »

Olenka писав:А якщо я прописана на Україні а живу тут. То чи треба на облік ставати, чи якось реєструватись для виборів???
Вітаю!
Нема ніяких проблем. Просто треба заповнити ПРОСТУ форму- КЛАСИЧНУ та відправити до виборчої дільниці яка у Посольстві у Берні.
На облік ставати НЕ ТРЕБА.
Так, треба зареєструватися. Як як написав вище - схема дуже проста - ПІпо-Б, адреса проживання у Швейцарії, телефон, адреса в Україні. Нема ніяких проблем. Я вже 7 років тут і голосував усі 4 рази починаючи з 2004 року.
Як знайду ту саму КЛАСИЧНУ ФОРУМУ- туже виставлю у цій темі. Не пропускайти шанс. Кожен голос -ВАЖЛИВИЙ! Не дамо азіатчині перемогти!
Якось буде!
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Доброго Вечора!!!
І дякую за інформацію.
То будемо голосувати тепер тут.
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Повідомлення Valentyna »

Ще одна нагода всім зустрітися.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Stephan писав: Не пропускайти шанс. Кожен голос -ВАЖЛИВИЙ! Не дамо азіатчині перемогти!
Степане, дай Бог тобі здоров"я.
Оце твоє: "Якось буде"- мені надало такої сили, що ти собі навіть не уявляєш !!!
Це наче наше Українське гасло!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Степане, гадаю, не образитеся, що я перенесла вашу тему сюди і дещо модифікувала для наглядності.
Просто така інформація дійсно заслуговує на статус оголошення.

А ще на днях відішлю інформацію приватно кожному форумчанину. Але спершу зателефоную до посольства щодо точної процедури реєстрації.

Від себе додам ще, що можна голосувати і гостям з України, навіть якщо вони сюди на пару днів приїхали. Лише треба внести їх у списки виборців.
Аватар користувача
Stephan
Дозвіл B
Повідомлень: 170
З нами з: 19 квітня 2007, 00:48

Форма заяви

Повідомлення Stephan »

Дільничій виборчій комісії при Посольстві України в Швейцарії
по обліку виборців, які проживають або перебувають за кордоном,
громаданина України
(написати призвіще, імя по батькові)

Заява
Прошу внести такі зміни до загального списку виборців закордонного виборчого округу - додати відомості про мене до списку.
При цьому повідомляю про себе такі дані:
Прізвище, імя, по батькові.
Дата народження (число, місяц, рік).
Місце народження.
Місце проживання на момент голосування (вказати повну адресу, індекс, номер телефона, можно також електронну адресу).
Місце реєстрації в Україні (в разі наявності).

Відповідь за результатами розгляду заяви прошу надіслати за адресою (вказати адресу).

Додаток (в разі надсилання поштою):
ксерокопія першої сторінки паспорта громадянина/громадянки України та (в разі наявності) сторінки з відміткою про реєстрацію в Україні.


Дата
Підпис
Якось буде!
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Re: Вибори... Пора готуватися!

Повідомлення Oceanic »

Stephan писав:Вибори... Пора готуватися!
Веселі, брате, часи настали
(Вакарчук)


Веселі, брате, часи настали
Нове майбутнє дарує день!
Чому ж на небі так мало сонця стало,
Чому я далі пишу сумних пісень?

Веселі, брате, часи настали
Ми наближаємось до мети!
Чому ж тоді я шукаю іншу стежку
Чому я далі з ними не хочу йти?


Веселі, брате, часи настали
На грудях світить нам слави знак!
Нам очі ніжно закрили, губи медом змастили,
Душу кинули просто так…


Душа прокинулась, та й питає
Сама у себе – чому одна?
Немає в кого спитати - золото замість тата
Замість мами - глуха стіна.

І тихо, тихо навколо стало…
Кудись поділися голоси…
Часи веселі настали, нас лишилось так мало,
Ну їх, брате, такі часи!

Та нам з тобою своє робити,
Відкрити очі і далі йти!
І зуби сильно стиснувши, маму ніжно любити
ХТО Ж ТОДІ, ЯК НЕ МИ, БРАТИ?!!



:wink:
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Дуже влучно до цієї теми!!!
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

http://pravda.com.ua/news/2007/5/27/59457.htm

Усі на вибори - 30 вересня!
Здається, це вже остаточна дата.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

http://www.youtube.com/watch?v=5uuMpenF3mY

Я - українець! Хороший відеокліп. Довго думала куди його засунути і подумала, що тут з нього буде найбільше користі.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Важливо!!!Усі, хто стоїть на обліку, в принципі, внесені у списки, але для певності, раджу зателефонувати у посольство і перевірити свою наявність у списках. Тел. 031 352 23 16

Завтра (понеділок) останній день реєстрації на вибори. Цього разу відкріпних талонів немає і кожен повинен голосувати за місцем прописки. Або потурбуватися про облік у консульстві (постійний або тимчасовий). Тимчасовий робиться елементарно за один день. Якщо у посольстві вам з якоїсь причини відмовлятимуть - посилайтеся на їхні ж дані з їхнього ж сайту і настоюйте на своєму. Іноді з невідомих причин (чи може чере надмірність роботи) можуть відіслати, як я почула від однієї товаришки на днях. Але коли перебуваєте більше 3 місяців - маєте повне право бути "облікованим". Настоюйте на своїх правах.

Облік громадян України, які тимчасово перебувають за кордоном
Узяття на облік

Громадяни України, які тимчасово перебувають за кордоном більш ніж три місяці (але строк обумовлений) на навчанні, стажуванні, лікуванні, у відрядженні, працюють за контрактом тощо, беруться на облік в консульській установі України, на території консульського округу якої вони проживають.

При взятті на облік громадянин України подає заяву та заповнює облікову картку, до якої додається фотокартка розміром 35x45 мм, лист від компанії (навчального або медичного закладу), який підтверджує мету перебування, паспорт громадянина України для виїзду за кордон та дозвіл компетентних органів країни перебування на тимчасове проживання.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Остання інформація, відповідно до даний сайту Міністерства Закордонних Справ України:
http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/publicatio ... /13068.htm

Дата і час проведення виборів?
Позачергові вибори народних депутатів України проводяться без перерви з 7 години ранку до 10 години вечора 30 вересня 2007 року (за місцевим часом).

Де можна проголосувати у Швейцарії?

Закордонна виборча дільниця №111:
Кантони Цюрих, Берн, Люцерн, Урі, Швіц, Обвальден, Нідвальден, Цуг, Фрібург, Золотурн, Базель, Шаффаузен, Аппенцель, Санкт Галлен, Граубюнден, Аргау, Тургау, Тічіно, Во, Вале, Ношатель, Юра
Feldeggweg 5
CH-3005 Bern
Тел. 031 352 23 16

Закордонна виборча дільниця №112: кантон та місто Женева, Республіка
вул. Оранжері 14
м. Женева
тел. 022 740 32 70
(Постійне представництво України при Відділенні ООН у Женеві)

Що потрібно для голосування?
Для отримання виборчого бюлетеня виборець особисто має пред’явити члену комісії один з таких документів (в оригіналі):
- паспорт громадянина для виїзду за кодон (закордонний паспорт);
- дипломатичний паспорт;
- службовий паспорт;
- посвідчення особи моряка.

Що треба для того, щоб бути включеним до списку виборців на закордонній виборчій дільниці?
До списків виборців на закордонних виборчих дільницях включаються виборці, які на час складання списку виборців перебувають на консульському обліку.

Відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України» (частина десята статті 47 Закону), якщо ви прибули не пізніше ніж за сім днів до дня виборів, тобто до 22 вересня включно, ви можете особисто подати до відповідної дільничної виборчої комісії письмову заяву про включення до списку виборців на цій дільниці. При цьому, при собі вам необхідно мати один з таких документів:
- паспорт громадянина для виїзду за кодон (закордонний паспорт);

- дипломатичний паспорт;
- службовий паспорт;
- посвідчення особи моряка.

Що робити, якщо я перебуваю на консульському обліку, проте мене не було включено до списку виборців?
У цьому разі, за Законом, ви маєте право особисто подати відповідну скаргу до дільничної виборчої комісії, утвореної при консульській установі, в якій ви перебуваєте на консульському обліку.
Звертаємо увагу, що таку скаргу ви можете подати не пізніш як за 5 днів до дня виборів, тобто до 24 вересня.
Після цієї дати Закон забороняє дільничним виборчим комісіям розглядати вашу скаргу.

Як перевірити, чи я був включений до списку виборців або чи правильно були занесені відомості про мене у цьому списку?
Відповідно до законодавства, кожен громадянин має право ознайомитись зі списком виборців у приміщенні дільничної виборчої комісії та перевірити правильність відомостей, внесених до списку виборців.
За Законом, дільничні виборчі комісії виборчих дільниць за кордоном матимуть у своєму розпорядженні списки виборців не пізніше як за 12 днів до дня виборів, тобто до 17 вересня включно. У свою чергу, виборча комісія має надати списки виборців для ознайомлення громадян не пізніше як на наступний день після отримання списку виборців з Міністерства закордонних справ України.
Таким чином, починаючи з 18 вересня ви можете звернутись до виборчої комісії за кордоном і перевірити списки.
Востаннє редагувалось 20 вересня 2007, 10:52 користувачем Svitlana, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Отож, попри те, що ви не стоїте на консульському обліку ви МАЄТЕ ПРАВО бути включеним до списків виборців.
Правда, кажуть, що зразки заяв будуть надіслані до консульств лише 18 вересня. Я спробую уточнити цю інформацію.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 29 серпня 2007 року №265

РОЗ’ЯСНЕННЯ
щодо проведення уточнення списків виборців на закордонних виборчих дільницях для підготовки проведення позачергових виборів народних депутатів України 30 вересня 2007 року

(Витяг)
Виборець, який прибув до закордонної виборчої дільниці не пізніше ніж за сім днів до дня виборів, особисто подає до відповідної дільничної виборчої комісії письмову заяву про включення до списку на цій дільниці із зазначенням свого місця проживання та адреси житла, а також пред’являє один з документів, що засвідчує його особу та приналежність до громадянства України:

паспорт громадянина України (у країнах, до яких дозволений виїзд громадян України за паспортом громадянина України);
паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

http://www.cvk.gov.ua/postanovy/2007/p0265_2007_d.htm
Можна ще пошукати тут: http://www.rada.gov.ua

Отож, ті, що НЕ СТОЯТЬ НА КОНСУЛЬСЬКОМУ ОБЛІКУ таки мають право бути включеними до списків виборців на основі заяви, особисто поданої до виборчої дільниці.

http://novaxvylya.iatp.org.ua/ua/archiv ... va2007.doc - Тут заява про внесення до списків вибоців.
http://novaxvylya.iatp.org.ua/ua/archiv ... ha2007.doc - Тут скарга при невірному внесенні даних до списків виборців та ін.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ну то що? Всі готові до виборів?
Хто на обліку - передзвонюйте і перепитуйте чи ви є у списках (про всяк випадок), хто НЕ на обліку - пишіть заяви про внесення до списків.

ЗАЛИШИЛОСЯ 2 ДНІ!!! (для скарг про невнесення та невірне внесення - 7)

Коли телефонуватимете - кажіть відразу назву свого населеного пункта тут, бо списки саме так складені. При чому - кажіть як воно звучить українською та, про всяк випадок, як можна прочитати назву вашого містечка, якщо читати без правил мови, транслітерацією тобто. Бо у мене вийшла заминочка з цим. :lol:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Принагідно, хочу запропонувати українцям після зробленого вибору піти випити кави (чаю, какао, пива, вина тощо) та поспілкуватися. Пропоную збиратися десь між 12-00 та 13-00 коло воріт Посольства. Місце прохідне, але не таке вже велике, щоб можна було розминутися.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Отож.... Вибори відбулися.
Скажу за свої враження. По-перше, мені дуже сподобалася організація виборчої дільниці. Телевізор з останніми новинами з України на українському таки ж телебаченні, зручні дивани, де можна було прочитати інформацію про кандидатів, далі - красива кабінка для голосування. Дуже затишно і зручно, одним словом.
Ще вразило те, що народ не полінувався приїхати до Берну на вибори, але полінувався вчасно зателефонувати і перевірити свою наявність у списках. А потім - написати скаргу чи заяву відповідно.
Відповісти

Повернутись до “Культурно-просвітницькі та громадсько-політичні заходи”