Дитячий Центр "Сонечко"

Заходи, розраховані в першу чергу для дітей та молоді
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Дитячий Центр "Сонечко"

Повідомлення Виктория »

Німецько - російсько - український Дитячий Центр "Сонечко" запрошує дітей дошкільного віку на День Відкритих Дверей: 23 січня 2013 з 14.00.-19.00. c аперо. Вхід вільний.
Наша адреса: Quartiertreff Accu, Otto-Schutz-Weg 9, 8050 Zurich-Oerlikon.
З нашими пропозиціями ви можете ознайомитися тут: www.vereinsolnishko.ch
С повагою,
Вiкторiя
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Дитячий Центр "Сонечко"

Повідомлення Виктория »

Незабаром ми відкриємо двері нашого Дитячого Центру в районі Seebach, Zürich.
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Дитячий Центр "Сонечко"

Повідомлення Виктория »

Дорогие друзья, 6 марта 2013 года с 14.00. - 19.00. первый рабочий день группы по средам! Ждем ваших деток в нашем Солнышке!
Относительно записи ребенка в группу, Вы можете отправить заявку на эмайл: info@vereinsolnishko.ch или же позвонить по телефону: +41 76 824-09-08.
Количество мест в группе ограничено до 12 детей.


Относительно работы группы Детского Центра в районе Seebach, мы сообщим в ближайшее время.

С уважением и солнечным приветом,
Сообщество "Солнышко"

www.vereinsolnishko.ch
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Дитячий Центр "Сонечко"

Повідомлення Виктория »

Дорогі батьки, проводиться набір дітей в українську групу! Наші педагоги українці і рідна мова українська. Ми повідомимо незабаром, в які дні буде працювати українська група.

З повагою,
Співтовариство „Сонечко”
www.vereinsolnishko.ch
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Дитячий Центр "Сонечко"

Повідомлення Виктория »

Декупаж i декопатч з дітьми: :verygood:

http://uk.wikipedia.org/wiki/Декупаж
http://ru.wikipedia.org/wiki/Декопатч

Шановні батьки, один раз на місяць ми проводимо майстер - клас з декупажу та декопатчу. Ми вирізаємо разом серветки, наклеюємо і фантазуємо разом з вашими дітьми. В процесі занять розвиваються творчі здібності дитини, здатність вдалого підбору кольорів та дрібна моторика. Майстер - клас проводить керівник Дитячого Центру – Вікторія Штегер.
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Дитячий Центр "Сонечко"

Повідомлення Виктория »

Дорогі батьки, Дитячий Центр "Сонечко" відкриває двері української групи для дітей від 2 до 5 років 27 березня 2013 за адресою: Quartiertreff Accu, Otto-Schütz-Weg 9, 8050 Zürich.
Ми читаємо, співаємо, ліпимо, малюємо, майструємо і граємо в ляльковий театр під керівництвом українського персоналу!
Ласкаво просимо в наше "Сонечко", дорогі українці!
З повагою,
Спiвтовариство "Сонечко".
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Дитячий Центр "Сонечко"

Повідомлення Виктория »

Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дитячий Центр "Сонечко"

Повідомлення Svitlana »

Тут на санчатах широко обговорювався ваш садок. Зрозуміло стало одне: було би таки добре, якби ви на одну з наших зустрічей прийшли і поговорили з людьми. Наступна зустріч буде, якщо не помиляюся 10 березня (після Служби можна підійти і приєднатися, як багато хто це робить).
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Дитячий Центр "Сонечко"

Повідомлення Виктория »

Світлана, з великим задоволенням, але в даний момент я знаходжуся в лікарні після операції ноги і ходити ще не можу. 10 березня я при всьому бажанні не можу прийти, так як еще тижні три буду на милицях, але я в силах займатися адміністративною роботою, відповідати на листи і люди можуть мені задавати питання.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дитячий Центр "Сонечко"

Повідомлення Svitlana »

Швидкого одуження, Вікторіє, та успіхів у ваших починаннях! :flower2: :verygood:
Це я вам просто до відома написала. Для мене цілком логічно, що з питаннями можна було б напряму звернутися кожному окремо не чекаючи. Але... :pardon: соромляться люди мабуть... :brovy:
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Дитячий Центр "Сонечко"

Повідомлення Виктория »

Дякую Світлане за побажання :smile: Це в порядку речей, коли що то нове з'являється, люди обережні і потрібен час для того, щоб завоювати довіру. Але я можу сказати, що я отримала вже чимало листів і до мене дзвонили пару україномовних сімей, які зацікавлені, щоб їх дитина грав і розвивався в групі з такими ж українськими дітьми. Якщо дозволить мені здоров'я після спортивної травми, організуємо не тільки санчата, але й уроки їзди на лижах для дітей. Мій чоловік і я викладали лижну техніку дітям, тому можемо поєднати для самих маленьких - санчата з батьками, для дітей постарше - лижі, за бажанням батьків :verygood:
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Дитячий Центр "Сонечко"

Повідомлення Виктория »

Це буде безкоштовно. Мета - об'єднання всіх українців, як російсько, так і україномовних, і щоб діти мали можливість спілкування один з одним.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дитячий Центр "Сонечко"

Повідомлення Svitlana »

Вау! Це мрія всіх українців одного разу пересісти з санок на лижі. Дякую за таку пропозицію. Сподіваюся ми на настуну зиму зорганізуємося і.... :ski:

А поки що дбайте за сабе добре!!! :coffee2:
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Дитячий Центр "Сонечко"

Повідомлення Виктория »

Дякую Свiтлане за побажання і теплі слова :grin: Сподіваюся ми скоро зможемо особисто познайомитися, а може ви до нас "заглянете" в Дитячий Центр? :smile: :smile: :smile: :smile:
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Раскраска яєць і декопатч з дітьми на православний Великдень

Повідомлення Виктория »

Раскраска яєць і декопатч з дітьми на православний Великдень! Дорогі батьки, до Святого дню Великодня наші вихователі будуть розфарбовувати і наклеювати святкові серветки (декопатч) з дітьми. У нашому Сонечку буде весело! www.vereinsolnishko.ch
З сонячним привітом,
Адміністрація Дитячого Центру "Сонечко"

Раскраска яиц и декопатч с детьми на православную Пасху! Дорогие родители, ко Святому дню Пасхи наши воспитатели будут раскрашивать и наклеивать праздничные салфетки (декопатч) с детьми. В нашем Солнышке будет весело! www.vereinsolnishko.ch
С солнечным приветом,
Администрация Детского Центра "Солнышко"
Відповісти

Повернутись до “Школи і заходи для дітей та молоді”