Фіктивні шлюби

Сімейні стосунки, дружба, швейцарці зі своїми тарганами, емігрантська доля. Драми і комедії.
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Фіктивні шлюби

Повідомлення сянка »

Нещодавно почула цікаву інформацію, яка стосується фіктивних шлюбів. Ніби для оформлення фіктивного шлюбу потенційному швейцарському нареченому чи нареченій треба заплатити певну суму. При чому суми досить фантастичні - від 20 до 40 тисяч франків. Одне тільки не розумію. Якщо людина має у власному розпорядженні 20 тисяч франків - для чого їй віддавати свої кровні комусь, навіть в обмін на перспективу одержання швейцарського громадянства через 5 років? Що ви про це знаєте і думаєте?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

:shock: Я не знаю. І не розумію суті саме швейцарський паспорт отримати. Є інші країни, де і швидше можна отримати і легше.

Але, зачекайте, з ким же вони одружуються? 20 тисяч тут не такі вже і страшенні гроші, щоб потім їх же потратити адвокату за розлучення. А ще ж 5 років жити треба! А ну якісь комплікації вилізуть?

Цікаво було б почути думку когось, хто особисто знає історії. Я чула, що в Америці навіть приходять перевіряти чи люди разом живуть і чи в одному ліжку сплять, якісь питання задають. Правда це теж не з перших рук, а через "чула". Якщо і тут щось подібне практикуються, то тоді взагалі не життя, а мука оті 5 років. Краще вже реального кандидата шукати і пудрити мізки, що то "любов". А маючи лишні 20-40 000 можна ще і дуже романтичне життя час від часу влаштовувати. Може все б і зрослося ще. :wink:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Русаки в Німеччині це дуже практикують, фіктивні шлюби. Коштує десь 5000 Євро "по знайомству" :wink: , плюс платити через пять років за розлучення. Я знаю пару таких реальних історій. Відомство по роботі з іноземцями мають право перевіряти відносини в шлюбі, якщо є реальні підозри, що шлюб фіктивний. При отримані дозвілу на проживання для жінки після одруження чоловік повинен підписати в відомстві по роботі з іноземцями документ, де він запевняє, що це не фіктивний шлюб. А коли дозвіл на проживання закінчується, то знову чоловік повинен підписувати документ, що це не фіктивний шлюб. А в вас такого в Швейцарії немає? :shock:

Розкажу історію про моїх російських сусідів. Вони зробили своїй дочці фіктивний шлюб з хлопцем з Молдавії. Вони дружили з його батьками з Молдавії, і в цієї сімї в Молдавії трапилось велике горе. Спочатку вмер батько цього хлопця від раку в Молдавії, а потім мати зразу захворіла на рак, вона знала, що вона помре, то дуже просила моїх російських сусідів забрати свого сина якось в Німеччину і якось йому допомогти стати на ноги. Жили вони дуже бідно в Молдавії. Моїм рос. сусідам дуже жалко стало хлопчину і вони вирішили зробити йому фіктівний шлюб. Їх дочка теж погодилась, її якраз покинув її німецкий екс-друг, і створювати справжню сімю в наступні пять років вона не планувала, була дуже розачорована.

То саме цікаве в цій історії, коли вони один одного побачили, закохались і тепер у них не фіктивний шлюб, а справжній. Уже 5 років разом і не планують розлучатись. Хлопець зразу після одруження пішов працювати на дуже важку роботу в Німеччині, а зараз вивчився на повара, працює, дуже задоволений і вдячним цим людям, що вони йому допомогли.
Аватар користувача
Гість

Re: Фіктивні шлюби

Повідомлення Гість »

сянка писав:Нещодавно почула цікаву інформацію, яка стосується фіктивних шлюбів. Ніби для оформлення фіктивного шлюбу потенційному швейцарському нареченому чи нареченій треба заплатити певну суму. При чому суми досить фантастичні - від 20 до 40 тисяч франків. Одне тільки не розумію. Якщо людина має у власному розпорядженні 20 тисяч франків - для чого їй віддавати свої кровні комусь, навіть в обмін на перспективу одержання швейцарського громадянства через 5 років? Що ви про це знаєте і думаєте?
Не знаю що вас штовхнуло на це запитання?
Моя відповідь так з ходу, я заплатила б такі гроші.
Але це вже після того як я офіційно заміжня за Швайц. я таке рішення можу комусь сказати. Чому запитаєте Ви???
А тому що офіц. чоловік вижме з Вас ще більше.
А хто оцінить скільки коштують нерви??? :wink:
Не осуджуйте мене ті кому пощастило в заміжжі в Швайц.....
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Добре, гроші заплачені. А в одній хаті жити все одно потрібно. Бо як би там не було - а дозвіл на проживання (5 років) все одно чоловік (дружина) повинен організувати. А тому робити він може все, що хоче. Плюс гроші візьме. А шлюб-то фіктивний. Контракт для такої "бізнес-пропозиції" складати - це все одно, що собі вирок підписувати.
Якщо ж знімати собі десь хату і жити окремо - так чи не можна це і при реальному чоловікові організувати без оплати тих 20 000 якщо вже не склалося. Або ті ж 20 000 (мінімум як я розумію) пустити у сімейний бюджет.
Але це я зі своєї дзвіниці розмірковую. Все одно, гадаю, маючи такі гроші (і зумівши заробити їх) такі люди і в Україні непогано живуть.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Разом жити можна на папері в договорі, а так окремо. Тут можна мати 2 місця проживання.
А так я людей розумію, які на таке йдуть, бо життя заставляє. Якщо маєш дозвіл на проживання, то і роботу знайти легко, звичайно не суперову, а таку на якій німці не хочуть працювати, бо важко.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А точно не перевіряють? Хоча б на папері ти по ідеї повинна жити з чоловіком за однією адресою. Бо інакше як то так виходить? Аж з України жінка до чоловіка приїхала (чи навпаки), а живуть окремо?

А якщо і жити не потрібно разом (тільки на папері), то як же ти нове житло наймати будеш без офіційної реєстрації у тому житлі. Тоді і житло потрібно через когось винаймати (щоб не бути зареєстрованим у різних місцях - це ж і податки і все). А це знову фіктивних шукати.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

В Німеччині якщо зареєстрований в двух різних квартирах, то податків менше платити, тільки причина повинна бути, чого ти там живеш, навчання або робота.

Знала я тут одну даму-українку, приїхала вона як гувернантка, сподобалось, вирішила зробити фіктивний шлюб. Нашла якось дурника місцевого, який навіть без грошей згодився на фіктивний шлюб. Він мав надію, що може між ними серйозні і справжні відносини будуть пізніше. Вона його використовувала пять років, він навіть робив запрошення для її сімї в Німеччину і все що вона побажає. А жила вона з іншим, албанцем, який її періодично бив. :shock: Не буду розповідати подробиць, просто мексиканський серіал. 8) Через пять років вона подала на розлучення, дохід у неї маленький, то держава частину оплачує коштів для розлучення, а частину вона по 30 Евро в місяць. Вона половину пенсії цього фіктивного екс-чоловіка за пять років на себе переписала, хотіла щоб він їй кожен місяць платив гроші. То він перелякався і закрив свої фірму, обявив себе банкрутом. :irre3:
А правду сказати, що це був фіктивний шлюб, цей чоловік теж не може в суду або в відомості по роботі з іноземцями. Бо він же сам 5 років державу дурив.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

:shock: Оце так!!! Таня, пиши детективи (чи серіали) за мотивами...
І той горе-чоловік, ніби ж і не дурний, як фірму відкрив, а так наївно довірився. Цеж їй усі документи потрібно було показати, щоб вона так спритно змогла скористатися.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

тут в німеччині це нормальна справа, і я навіть не розумію, чому підняли таку бучу.

дозвіл на проживання в країні європи дає СВОБОДУ, а вона єдине, за що справді варто платити. жінка в нас дорожча, ніж чоловік, тобто чоловік коштує 5-10 тис євро, як домовишся, жінка 10-25 тис
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Снігурка писав:тут в німеччині це нормальна справа, і я навіть не розумію, чому підняли таку бучу.

дозвіл на проживання в країні європи дає СВОБОДУ, а вона єдине, за що справді варто платити. жінка в нас дорожча, ніж чоловік, тобто чоловік коштує 5-10 тис євро, як домовишся, жінка 10-25 тис
Це в вас на півночі Німеччини такі ціни? :shock: Тут на півдні Німеччини можна за 5 тис. Євро зробити, в основному на це погоджуються переселенці з Казахстану.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

казахи дешевші, ніж тут народжені німці.

якщо розписуватись з тим, хто ще не має нім паспорта, треба чекати 5 років. якщо супруг має нім паспорт, можна обійтись 2ма роками
Аватар користувача
Гість

Повідомлення Гість »

Svitlana писав:
Тоді і житло потрібно через когось винаймати (щоб не бути зареєстрованим у різних місцях - це ж і податки і все). А це знову фіктивних шукати.
А в Німеччині інша система податків чим в Швейцарії. Податки залежать не від місця проживання, а від сімейного стану :wink: . Одружені платять набагато менші податків, тому фікт. шлюб і іншій стороні вигідний.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

залежно від податкового класу
Аватар користувача
Гість

Повідомлення Гість »

Снігурка писав:тут в німеччині це нормальна справа, і я навіть не розумію, чому підняли таку бучу.
дозвіл на проживання в країні європи дає СВОБОДУ, а вона єдине, за що справді варто платити.
Снігурка - :2thumbs:
Моя колишня начальниця говорила:
" Заміжжя - це добровільне рабство".
Я сміялась, а тепер :cry:
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

фіктивне не рабство , а навпаки свобода.

особливо для тих, хто хоче щось робити, але всюди отримує палки в колеса. тобто хоче поїхати кудись, а візи нема, чи працювати, а дозволу на працю нема. ви відкрити ґешефт, а права нема. і т. д. крім того, ніби одружена, а насправді (боже)вільна...
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Снігурка писав:фіктивне не рабство , а навпаки свобода.
крім того, ніби одружена, а насправді (боже)вільна...
Снігурка -ти просто СУППЕР!!!! :2thumbs:
Аватар користувача
Гість

Повідомлення Гість »

Не таке вже й рабство - заміжжя. "Жінка у шлюбі шия, а чоловік - голова". Мудра жінка може так керувати шлюбом, що і чоловік не помітить, буде думати - це його рішення.
Удачі вам всім! Знаходьте свії половинки і не думайте про фіктивні шлюби, бо одному старіти ой я не хочеться. :wink:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Кому цікава ця тема, по телевізору в Німеччині 7.05. буде репортаж про фіктивні шлюби. Не в курсі, чи цей канал в Швейцарії показує.

07.05.07, 22.30 - 23.15, SWR: betrifft: Liebe oder Lьge Scheinehen auf dem Prьfstand, Reportage

http://bild.hoerzu.de/index.php?action= ... d=24248488
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

я б не хотіла заробляти на життя таким способом, як та тітка в статті
Відповісти

Повернутись до “За життя”