Виїзд на стажування

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
expat

Виїзд на стажування

Повідомлення expat »

Доброго дня усім,

Допоможіть будь ласка з отриманням візи. Я збираюсь виїхати на піврічне стажування до Швейцарії (за фахом юрист). Нещодавно знайшов інформацію про те, що оскільки Україна має зі Швейцарією двосторонню угоду з обміну інтернами, то документи треба буде передавати через відділ Мінпраці у Києві. Цей відділ має потім передати документи в органи влади відповідного кантону. Вони вже і прийматимуть остаточне рішення про видачу дозволу на стажування. Користувався ось цим ресурсом - http://www.bfm.admin.ch/content/dam/dat ... -CHE-e.pdf
Підкажіть будь ласка, чи актуальна ця інформація (брошуру було випущено 09.08.12). Якщо так, чи якийсь альтернативний шлях подати документи (безпосередньо через посольство в Києві)? Якщо комусь доводилось виїжджати на стажування, буду вдячний якщо поділитесь особистим досвідом з цього питання.
Аватар користувача
expat

Re: Виїзд на стажування

Повідомлення expat »

Забув додати, згідно цієї брошури подавати документи безпосередньо на візу можна лише після отримання дозволу або після того як подано документи на отримання дозволу.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Виїзд на стажування

Повідомлення Svitlana »

у вашому повідомленні не згадано лише про «роботодавця», у котрого ви будете стажуватися. Власне, саме він буде подавати ваші документи до Мін.Праці (разом з контрактом) для отримання дозволу. Саме він повідомить вас, коли можна йти до посольства отримувати візу на в'їзд (після того як він, роботодавець, отримає для вас дозвіл).
Аватар користувача
expat

Re: Виїзд на стажування

Повідомлення expat »

Дуже дякую за відповідь! Я зараз маю отримати пропозицію на стажування від однієї з фірм. У брошурі (інструкції для інтернів) яку я виклав постом вище вказано що для стажування за професією, що підпадає під регулювання (regulated profession), перш за все це стосується лікарів та юристів треба спочатку отримати відповідний дозвіл "органів" (для юристів це кантональний офіс що займається питанями юридичної практики). Дозвіл посуті є визнаняням диплома. Чи є серед нас ті хто вже оформлював подібні дозволи (юристи або лікарі)? Буду дуже вдячний за будь які поради а також якщо поділитесь власним досвідом.

Дякую :seeya:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Виїзд на стажування

Повідомлення Svitlana »

Дозвіл точно не є визнанням диплома.
Далі сперечатися не буду, можливо ви і праві і для стажування якась інша процедура.

Можливо не Мін.праці видає у цьому випадку дозвіл на роботу, а кантональна служба.
Але суть одна - спершу роботодавцю дозволяють вас працевлаштувати, а потім ви вже можете отримати візу на в'їзд на основі цього дозволу.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”