Підскажіть будьласка (про виїзд на ПМЖ)

Все про документи стосово легального перебування у країні
Serj1987
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 12 березня 2012, 10:39

Підскажіть будьласка (про виїзд на ПМЖ)

Повідомлення Serj1987 »

Мене звати Сергій мені 25 років я одружений.Ми маємо велике бажання з дружиною виїхати з України в Швейцарію на ПМЖ,але в нас немає не родичів там не знайомих.Чи можливо щоб українська громада з цим питанням допомогла ?
мій меїл.(serg.petrasch2011@yandex.ua)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Підскажіть будьласка

Повідомлення Svitlana »

На жаль, ні. Українське Товариство - це громадська організація, а не причина для в'їзду на територію країни. Не пробуйте проводити паралелі з баптистами чи іншими церковно-сектанськими об'єднаннями, котрі допомагають "виїхати" до Америки. Це зовсім інша структура з іншими цілями та засадами. Тут такого шляху до ПМЖ просто нема.
Віза на в'їзд видається, як написано на сайті Посольства Швейцарії: для навчання (вузи допомагають), роботи (роботодавець надає необхідні документи для обгрунтування цілі), лікування (медичний заклад видає обгрунтування), туризм (готель, літак, турфірма), транзит (віза в країну призначення), бізнес-поїздка (фірма-партнер), культурний обмін тощо (відповідна організація). Є ще біженство, але Україна вважається безпечною державою, тому цей варіант точно відпадає.
Для ПМЖ можна використати лише шлях "робота" (12 років потрібно працювати до отримання бажаного ПМЖ). Одруження для вас також відпадає, оскільки ви вже одружений. Ну або "навчання", а потім "робота".
Щоб подивитися як цей шлях виглядає у питаннях і відповідях, прошу прочитати розділ "Робота та навчання у Швейцарії". Проглядайте усі теми підряд... І для лікарів і інших спеціальностей. Побачите, хто може, хто не може, наскільки реально, наскільки просто чи складно для вас.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Підскажіть будьласка

Повідомлення Снігурка »

якщо вам по 25, ви можете їхати робити cоціальний рік http://de.wikipedia.org/wiki/Freiwilliges_Soziales_Jahr в німеччині. оберіть місто якнайближче до швейцарського кордону. це для вас найреальніший варіант

на місці зорієнтуєтесь,чи реально поступити на навчання або шукати інших шляхів
Аватар користувача
Роман

Re: Підскажіть будьласка (про виїзд на ПМЖ)

Повідомлення Роман »

Доброго дня... Мене звати Роман, мені 27 років, з відповіді Сергію я зрозумів що громада не допомагає громадянам України у виїзді на ПМП до Щвейцарії, в мене виникло наступне питання, як тоді можна виїхати на проживання до Швейцарії на легальній і постійній основі, буду вдячний за будь-яку відповідь.
мій мейл (oliynik.r@ukr.net)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Підскажіть будьласка (про виїзд на ПМЖ)

Повідомлення Svitlana »

Романе, прочитайте відповідь Сергію повністю - там усе написано. :seeya:
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Підскажіть будьласка (про виїзд на ПМЖ)

Повідомлення _vital_ »

Роман писав:Доброго дня... Мене звати Роман, мені 27 років, з відповіді Сергію я зрозумів що громада не допомагає громадянам України у виїзді на ПМП до Щвейцарії, в мене виникло наступне питання, як тоді можна виїхати на проживання до Швейцарії на легальній і постійній основі, буду вдячний за будь-яку відповідь.
мій мейл (oliynik.r@ukr.net)
НМД, найправильніше буде таке питання: чим я можу бути корисним Швейцарії? Ви хочете на ПМП. Цього простого бажання трохи замало. А поки роздумуватимете над відповіддю, почніть читати звідси:
http://www.bfm.admin.ch/content/bfm/en/ ... erige.html
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Підскажіть будьласка

Повідомлення _vital_ »

Svitlana писав:На жаль, ні. Українське Товариство - це громадська організація, а не причина для в'їзду на територію країни. Не пробуйте проводити паралелі з баптистами чи іншими церковно-сектанськими об'єднаннями, котрі допомагають "виїхати" до Америки. Це зовсім інша структура з іншими цілями та засадами. Тут такого шляху до ПМЖ просто нема.
Віза на в'їзд видається, як написано на сайті Посольства Швейцарії: для навчання (вузи допомагають), роботи (роботодавець надає необхідні документи для обгрунтування цілі), лікування (медичний заклад видає обгрунтування), туризм (готель, літак, турфірма), транзит (віза в країну призначення), бізнес-поїздка (фірма-партнер), культурний обмін тощо (відповідна організація). Є ще біженство, але Україна вважається безпечною державою, тому цей варіант точно відпадає.
Для ПМЖ можна використати лише шлях "робота" (12 років потрібно працювати до отримання бажаного ПМЖ). Одруження для вас також відпадає, оскільки ви вже одружений. Ну або "навчання", а потім "робота".
Щоб подивитися як цей шлях виглядає у питаннях і відповідях, прошу прочитати розділ "Робота та навчання у Швейцарії". Проглядайте усі теми підряд... І для лікарів і інших спеціальностей. Побачите, хто може, хто не може, наскільки реально, наскільки просто чи складно для вас.
Власне, щонайменше 12 років до паспорту (як мінімум, якщо не йдеться про шлюб). А до "ПМЖ" (Bewilligung C) мінімально 5 (за умови доведеної успішної інтеграції) або 10 загальним порядком.

А взагалі на подібні питання завжди хочеться сказати одне: Швейцарія вкрай невдалий вибір для еміграції за принципом "абикуди". Тим, хто вже знає про банки, годинники, сир та шоколад, можна повторити ще раз: для "ПМЖ" за принципом "я хочу!" Швейцарія вкрай невдалий вибір - потрапити сюди дуже складно, бо дуже багато бажаючих на таку маленьку країну, а місцевий менталітет від українського відрізняється радикально.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”