з дитиною в україну

Телефонні комунікації, транспорт, пошта, кордони
ira
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 33
З нами з: 17 березня 2007, 17:34
Звідки: Ukraina/Aargau

з дитиною в україну

Повідомлення ira »

Проблема?? Хочу їхати з дитиною в Україну,вона народилася тут. Чи потрібно її вписувати в мій паспорт. Я щось таке чула,що діти отримують з народження паспорт???
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Я з України їхала сюди ( дитина була вписана в паспорт з фото)
Але всеодно робила дитячий паспорт.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Іра,
якщо у тебе швейцарський паспорт, то дитину можна вписати в паспорт, а можна окремо зробити для дитини паспорт. Паспорт краще, якщо на майбутнє може трапитися, що дитина також і з батьком будь-куди поїде, або і сама.
Якщо ж у тебе ще український паспорт, то тоді спочатку потрібно дитині укр. громадянство зробити (заповнити анкету, додати паспорт, свідоцтво про народження, здається все), а вже потім тобі дитину впишуть в укр. паспорт (це все можна разом подати).
Без цього дитині потрібно окремий паспорт робити (швейцарський), або до батька вписувати (і з ним їхати).
Взагалі це дуже невелика проблемка. Просто потрібно зібратися і зробити.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

http://www.maidan.nl/viewtopic.php?t=231&start=15

дывчина шукаэ поради
tetiana
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 17 квітня 2007, 16:51

в Україну з маленькою дитиною

Повідомлення tetiana »

Добрий вечір,
Поділіться, будь-ласка, досвідом ті, хто вже відвідував Україну з маленькою дитиною, народженою в Швейцарії. Ви робили швейц.паспорт для ваших дітей чи просто їх записували до вашого паспорта? Як ваші малечі перенесли переліт?
Заздалегідь дякую!
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: в Україну з маленькою дитиною

Повідомлення slavusia »

My robyly pasporty. shvydko i ne doroho. Dijsni 3 roky. Shodo pereliotiv, to majge nikoly problem ne bulo. Chym menshi dity, tym bulo lehshe.Buv takyj period chasu, shcho litaly (litala) kognoho misiazia ta shche j z peresadkamy. Jedynyj ras donka trohy plakala koly v neji bula negyt. Todi jij bolily vid zioho vushka.
Oxana
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 27 березня 2008, 15:34

Re: в Україну з маленькою дитиною

Повідомлення Oxana »

Добрий вечiр, Тетяно
Пробачте, далi змушена писати росiйською, бо проблеми з Translit. Хочу поделиться впечатлениями от поездки на Украину в декабре. У меня-украинский паспорт и дочка (3года) внесена в него, я это делала в нашем посольстве в Берне, есть также справка , что она гражданка Украины.
У меня муж- швейцарец, поэтому у нее есть также швейцарский паспорт.
Мы часто ездим на Украину и я всегда показывала пограничникам при въезде в Украину свой украинский паспорт, там данные дочки и нас спокойно пропускали обоих как украинок и назад при выезде я показывала дополнительно мое Aufenthaltsbewilligung. Так вот в этот раз пограничник при выезде (аэропорт Днепропетровск), посмотрев мой украинский паспорт, потребовал разрешение отца на выезд ребенка с Украины, понятно у меня его не было. Когда я сказала, что отец иностранец, он потребовал документ, где написано это. Парадокс, но в свидетельстве о рождении, выданное в Швейцарии( Auszug aus dem Geburtseintrag его требуют в посольстве) не указывается национальность родителей, просто имена.Так,что мне в конце концов, чтобы нас выпустили пришлось показать швейцаркий паспорт дочки, и погранец, сказал, что заносит данные дочки в компьютер как гражданки Швейцарии. Так что получается, что дочка въезжала как украинка, а выезжала как швейцарка, И теперь, я не знаю, как быть в следующий раз при въезде на Украину показывать для дочери ее швейцарский паспорт или мой украинский с ее данными.
Вот такая,Тетяно, история.
Кстати, в этой теме я бы хотела спросить админа Светлану(она дает подробные и обстоятельные ответы), a также всех кто что-либо может подсказать в этой ситуации?
И еще вопрос к Свiтланi в одном из топов , вы писали, что „згідно з ЗУ "Про громадянство" діти можуть мати подвійне громадянство до досягнення повноліття. Потім їм потрібно буде вибрати самостійно у якому громадянстві вони хочуть залишитися. „
Не могли бы точно назвать эту статью в Законе, поскольку я перечитала этот Закон и эту фразу о подвійном громадянств нигде не нашла.
З повагою
Оксана
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: в Україну з маленькою дитиною

Повідомлення Svitlana »

Це стаття 14 Закону України "Про Громадянство" від 18.01.2001 року (другий розділ закону).
Стаття 14. Набуття громадянства України дитиною у зв'язку
з перебуванням у громадянстві України її батьків
чи одного з них

Дитина, яка є іноземцем або особою без громадянства, один з
батьків якої є громадянином України
, а другий є особою без
громадянства, реєструється громадянином України за клопотанням
того з батьків, який є громадянином України.


Дитина, яка є особою без громадянства, один з батьків якої є
громадянином України, а другий є іноземцем, реєструється
громадянином України за клопотанням того з батьків, який є
громадянином України.

Дитина, яка є іноземцем або особою без громадянства, батьки
якої перебувають у громадянстві України, реєструється громадянином
України за клопотанням одного з батьків.

Дитина, яка є іноземцем, один із батьків якої є громадянином
України, а другий - іноземцем, реєструється громадянином України
за клопотанням того з батьків, який є громадянином України.
( Статтю 14 доповнено частиною згідно із Законом N 2663-IV
( 2663-15 ) від 16.06.2005 )

Датою набуття громадянства України у випадках, передбачених
цією статтею, є дата реєстрації набуття особою громадянства
України.
Там прямої фрази нема, але дитина, що вже є іноземцем може набути громадянство України. Треба чітко розрізняти що таке подвійне громадянство і два громадянства. У Швейцарії та дитина буде мати подвійне громадянство, а в Україні вона буде мати два громадянства (технічно), але вважатиметься лише українцем.
Гадаю, що хлопець-погранець був дуже неправим і захотів просто здерти з вас "мито". :dontknow: Таких в мене вдавалося переконувати лише показуючи кипу роздрукованого паперу (що, в принципі, таки дійсно були законами, але жоден ні разу не захотів в цьому переконатися). Відтепер раджу в більш-менш передбачуваних випадках "проблем" при переході кордону всім брати подібні роздруки.

У статті 1 цього ж закону "Визначення термінів" йдеться про те, що "дитина - особа віком до 18 років".
http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/publicatio ... nt/717.htm - тут є цей закон і всі діючі поправки, а також опис процедур і ЧАПи.
Oxana
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 27 березня 2008, 15:34

Re: в Україну з маленькою дитиною

Повідомлення Oxana »

Добрий день,
Хочу еще поделиться информацией, сегодня звонила в справочную Погранслужбы Украины, хотела узнать можно ли вывезти дочку с Украины по моему украинскому паспорта без разрешения отца-иностранца.
Ответ-нет.Ввозить в Украину украинского ребенка можно без разрешения отца, вывозить только с разрешением, Возможны 2 варианта:или он должен заверить в консульстве разрешение на выезд ребенка с Украины, причем для каждой поездки на Украину для выезда, муж должен в консульстве должен делать новое разрешение.
Это понятно -абсурд. 2-й вариант- я должна поставить в своем паспорте отметку о консульском учете, тогда мне не надо разрешение мужа.
Теперь я думаю просто показывать швейцарский паспорт дочки - проще, чем вся эта волокита или встать на этот консульский учет
А вообще расскажите, кто знает про этот консульский учет, что эта за процедура, нужна ли она?
Спасибо
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: в Україну з маленькою дитиною

Повідомлення Svitlana »

http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php? ... a&start=20

Ось тут є питання по консульському обліку, що вже обговорювалися. В двох словах (для затравки) - кому як потрібно. Можна роками жити без обліку, а є випадки, коли варто один раз відмучитися і зробити. Кожна ситуація - інша. Комусь краще в Україну раз поїхати і робити щоразу дозволи на дітей, а комусь краще один раз оформити ПМЖ і всі питання вирішувати через консульство тут на місці, позбувшись деяких інших клопотів, як дозволи на вивіз дітей з України. Читайте, дивіться, вирішуйте. Питання по консульському обліку краще задавайте у тій іншій темі - може ще комусь пригодиться ваш досвід. А тут хай вже буде все, пов"язане з подорожуванням дітей. :wink:
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: в Україну з маленькою дитиною

Повідомлення slavusia »

Vsahali ne rosumiju navishcho muchytys i vnosyty dytynu v sakordonnyj pasport jakshcho je moglyvist korystuvatys shvejzarskym? My s ditmy vge piv svitu objisdyly i ja shche ni rasu ne vidchuvala potreby maty jih vpyssanymy v mij pasport. My nikoly ne maly godnyh problem.
Відповісти

Повернутись до “Транспорт і комунікації”