Підтвердження кваліфікації...

Оголошення про роботу в розділі "Оголошення". Тут лише загальні запитання про можливості і документи
українець
Відрядження
Повідомлень: 15
З нами з: 03 березня 2008, 18:55

Підтвердження кваліфікації...

Повідомлення українець »

Доброго дня, форумчани!
Цікавить таке питання: Чи реальною перевагою буде підтвердження своєї кваліфікації при влаштуванні на роботу?
Маю на увазі, якщо я будучи ще на Україні "позбираю" всілякі сертифікати, які підтверджують мої знання. Чи буде це дійсно перевагою? Чи звертають швейцарські роботодавці на це увагу, чи ні? Можливо в когось був такий досвід?
Я знайшов різні сертифікаційні центри та курси підвищення кваліфікації на Україні. Деякі з них дають сертифікати, які визнаються в світі.

Ваша думка?)))
Аватар користувача
Natella
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 31 травня 2009, 22:51

Re: Підтвердження кваліфікації...

Повідомлення Natella »

Не хочу вас розчаровувати, але на мою суб'єктивну думку ніякі сертифікати не допможуть, якщо немає вагомого досвіду роботи. Папірці є тільки підтвердженням кнов-хау, але і тут грає роль конкретний випадок, залежно від на яку роботи плануєте і які там вимоги.
українець
Відрядження
Повідомлень: 15
З нами з: 03 березня 2008, 18:55

Re: Підтвердження кваліфікації...

Повідомлення українець »

Шановна Natella!
Ви ні в якому разі мене не розчаруєте, я просто консультуюсь...щоб знати чи напружуватись на ці сертифікати чи це лишня робота))) Але все як я і підозрював) Якщо вони захочуть конкретного спеціаліста, вони візьмуть і без папірців.)

Я вам вдячний за відповідь.)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Підтвердження кваліфікації...

Повідомлення Svitlana »

Я би радила перефразувати ваше питання у конкретніше. Чи приймаються сертифікати та курси у галузі ХХХ. Або ще краще... на посаду ХХХХ.
Тоді можна було би краще вам допомогти.
Наприклад лікарям усі курси підвищення кваліфікації підуть на користь. Чим більше папірців, тим краще. Ну не будь-яких, а по профілю.
Можливо, сертифікація для компютерщиків була би перевагою. Але викидати гроші на них не варто у даному випадку, оскільки можете пробувати переконати своїми знаннями та досвідом на співбесіді.
Якщо юрист-економіст, то, думаю, ніякі папірці з України не допоможуть. Хоча в окремих випадках таки можуть мати якусь вартість.
Відповісти

Повернутись до “Робота і підвищення кваліфікації. Загальна інформація”