Берн-Париж поїздом

Телефонні комунікації, транспорт, пошта, кордони
Віктор
Відрядження
Повідомлень: 12
З нами з: 15 лютого 2010, 12:26

Берн-Париж поїздом

Повідомлення Віктор »

Народ привіт! вітаю усіх із Новим Роком та Різдвом. У мене питання, допоможіть. Я хочу у травні відвідати друга в Швейцарії і заодно з'їздити у Париж. Підкажіть скільки коштує квиток на поїзд Берн-Париж системи TGV (на жаль у них сайт тільки франкомовний і я нефіга не розумію, фашисти ці французи ні щоб ще українськомовний варіант зробити)))))). А також чи довго поїздом їхати до Парижа?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Берн-Париж поїздом

Повідомлення Svitlana »

Привіт. Ціни можуть бути різні. Повна - десь під 200 франків буде. Їхати 5 годин десь приблизно. На сайті www.sbb.ch є декілька мов на вибір. Не обов'язково до французів йти дивитися.
Там же є рубрика дешевих міжнародних квитків, де на певні (не дуже зручні години) до Парижа можна дістатися і за 50 франків, як пощастить. Правда ті квитки не можна ні здавати, ні міняти... Полазь по сусідніх темах (дешеві квитки на поїзд) - там є про це з лінками
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Берн-Париж поїздом

Повідомлення LinOK »

Дешевше детіти літачком, щойно з Парижу, летіли Париж-Цюрих за 50 франків, компанія Вуелінг, дуже швидко і комфортно :verygood: Ще бачила що аірфранс літає з Берну, буде дорожче але трошки швидше.
Відповісти

Повернутись до “Транспорт і комунікації”