одруження на грані зриву

Все про документи стосово легального перебування у країні
Lada
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 09 листопада 2011, 14:40

одруження на грані зриву

Повідомлення Lada »

Доброго дня, допоможіть, будь ласка, в кого є досвід одруження. коротко про мою ситуацію - я отримала візу для підготовки до одруження, збираюсь до Швейцарії і тут мені наречений заявляє, що зрадив мені і передумав одружуватись. візу я ще не забрала, в посольстві сказали, що мені віза дається на в"їзд, далі одружуємся і я отримую ПМЖ, але якщо вже нема одруження, то чи є ще можливість туди поїхати (подивитись в очі декому) і скільки там можна залишатись. щиро вдячна всім заздалегідь.
Funt
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 02 вересня 2011, 17:04

Re: одруження на грані зриву

Повідомлення Funt »

Оскільки віза дається для одруження, то поїхавши до Швейцарії без намірів одруження ви порушуєте мету видачі візи. Тобто формально ви не можете нею скористатися.
На практиці на 99.9999% впевнений, що ви можете з'їздити, ніхто вам нічого не скаже. На кордоні скажете, що їдете одружуватися.
Хіба він звернеться до відділу по роботі з іноземцями щоб відкликати візу і то не факт, що її анулюють.

Подібна тема активно обговорювалася на німецькому форумі, не думаю, що швейцарське законодавство в цьому плані дуже відрізняється.
Lada
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 09 листопада 2011, 14:40

Re: одруження на грані зриву

Повідомлення Lada »

щиро вдячна Вам.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: одруження на грані зриву

Повідомлення Svitlana »

Та можете поїхати, просто вчасно верніться. Нічого вам не буде.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”