перекази додому

Банки, податки, страхування, перекази
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

перекази додому

Повідомлення Darynka »

Привіт!
Виникло таке питання - як краще переказувати гроші в Україну? Щось всюди дуже дорого виходить.
Останній раз коли переказувала з мого банківського рахунку в Німеччині то коштувало щось більше 20 євро. Вестерн юніон теж коштує шалені гроші. Як ви перказуєте?
contra spem spero
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: перекази додому

Повідомлення pol_serg »

Таким самим чином можна переказати і з рахунку тут на рахунок на Україні. Я переказував з ZKB на валютний рахунок в Приватбанку через онлайнбанкінг, триває 2 дні. Вартує 20 Фр плюс 0.1%. Важливо в формулярі "призначення платежу" написати "Privat transfer" - особливості укр. системи, причому це при довільному переказі в довільний укр. банк. Інакше платіж зависне і доведеться його повертати за 40 фр. і на протязі 3х тижнів.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: перекази додому

Повідомлення Darynka »

дуже дякую!
А на гривневий рахунок можна переказувати?
Цікаво, коли останього разу пеерказувала не написала "private" а просто щось таке навіщо переказую і все було ок. Напевне мені пощастило. :gigle:
contra spem spero
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: перекази додому

Повідомлення Darynka »

20 франків то дофіга звісно. :bad2: :sad2:
contra spem spero
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: перекази додому

Повідомлення pol_serg »

Залежить від того, який тип картки отримувача. Треба підійти й спитати прямо в банку. Залежить від того, яку суму треба переказати, якщо 100 Фр то це багато, якщо кілька тисяч - то цілком терпимо. Я просто випробував такий спосіб і проблем поки не було.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: перекази додому

Повідомлення Svitlana »

НАскільки мені відомо, то на чисто гривневий рахунок переказувати не можна. Рахунок має називатися "мультивалютний" чи щось таке. Хай отримувач у своєму банку про свій конкретно рахунок запитає. Місцеві переведуть без проблем, просто потім може бути тяжко з укр. банку ці гроші вибити.
Якщо потрібно регулярно переказувати гроші, тоді найдешевше і найкраще відкрити окремий рахунок з карточкою, карточу передати в Україну і тоді просто класти гроші на цей рахунок скільки потрібно "переказати". Людина з карточкою в Україні просто зможе знімати в банкоматі або, ще краще (дешевше), оплачувати цією картою де треба.
Відповісти

Повернутись до “Фінанси”