Скільки коштує permis(Aufenthaltsbewilligung)

Все про документи стосово легального перебування у країні
Julie
Дозвіл L
Повідомлень: 55
З нами з: 03 лютого 2010, 13:55
Звідки: Vaud

Скільки коштує permis(Aufenthaltsbewilligung)

Повідомлення Julie »

Добрий вечір, скажіть будь-ласка, скільки коштує той клятий перміс, в Швайц я приїхала в вересні, прислали мені той перміс, заплатила в гемайнде 95 франків, тиждень назад прислали ще один рахунок але вже з service de la population знову на 95 франків, за візу я платила ще в посольстві в Києві, в поясненні до рахунку написано за в"їзд до Швейцарії. Мені ще треба буде за щось платить чи на цьому все і закінчиться? дякую за відповіді. :dizzy: :dizzy:
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Скільки коштує permis(Aufenthaltsbewilligung)

Повідомлення Darynka »

може вони помилилися і той самий рахунок два рази надіслали?
я платила трохи більше 60 франків один раз за дозвіл.
contra spem spero
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Скільки коштує permis(Aufenthaltsbewilligung)

Повідомлення Svitlana »

Мухи окремо, котлети окремо. В Києві у посольстві ви платили за ВІЗУ НА В'ЇЗД. Вам наклейку у паспорт поставили, у країну ви в'їхали. Все.
Тепер ви хочете отримати дозвіл. Подали тут документи, дозвіл отримали. Оплатили.
Другий раз 95 - виясніть краще до того, як платити. Не оплатите - ще прийде 2 нагадування і останнє нагадування. Але краще не чекайте, беріть всі рахунки, оплати і йдіть виясняти.
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Скільки коштує permis(Aufenthaltsbewilligung)

Повідомлення LinOK »

А я, платила 140 франків трохи більше півтора місяці тому. Цевони мабуть ціну підняли, чи вона може різнитись від кантону?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Скільки коштує permis(Aufenthaltsbewilligung)

Повідомлення Svitlana »

Ціна може відрізнятися у кожній гемайнде (коммуні). Хоча настільки суттєво не повинна на мою думку.
До речі, націнка може бути за "довідку з місця проживання". В нашій гемайнде я отримала її разом з пермітом безкоштовно (типу бонуса). За наступні потрібно платити. Оскільки вам обов'язково буде потрібна ця довідка для, наприклад, страхівки здоров'я та інших адміністративних справ, то вони можуть одразу її додавати і не безкоштовно як у нас. Довідка у нас 35 коштує. Якщо перміт -60, то разом і вийде 95. Ну але тільки один раз.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”