Автобуси до Німеччини (Швейцарії)

Телефонні комунікації, транспорт, пошта, кордони
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Автобуси до Німеччини (Швейцарії)

Повідомлення Svitlana »

Хтось чув: коли Швейцарія буде нарешті приєднуватися до Шенгену? Моя подруга приїде на лижах кататися в Австрію - всього за 1,5 год від нас і не зможе навідатися в гості - іншу візу потрібно. Транзит - не катить у даному випадку. :cry:
Востаннє редагувалось 14 травня 2007, 13:39 користувачем Svitlana, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Чула, що в наче в 2008 нарешті закінчаться наші страждання, зможемо їздити в Європу без проблем, і рідним, що їдуть до нас автобусами-поїздами наскільки легше буде, не треба буде відвідувати це, вибачаюсь, пришелепкувате німецьке посольство, щоб одержати транзит.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Довгенько ще чекати. :(
Наталочка, а як автобусами-поїздами можна сюди приїхати і скільки це коштує приблизно? Я колись думала над таким. Крім того, що до Берліна поїздом, або до Франкфурта автобусом ніби альтернатив немає. Але звідти ще також добра дорога добиратися.
Є якісь маршрути до Швейцарії з мінімумом пересадок?
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Стітлана, є прямі автобуси з Києва до Констанц на Бодензее або до міста Ульм в Німеччині. Це недалеко від кордону з Швейцарією.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Констанц - це вже дуже цікаво. А якою фірмою - не знаєте? Може телефони є. Вони з Києва виходять?

У мене мама боялася літати. Ми разом летіли сюди, то вона ледве жива доїхала. Назад вже сама летіла. :lol: Подвиг Зої Космодем"янської просто. Нічого долетіла. Правда, не знаю чи ми б встигли ще Німецьку візу поставити тоді. Але було б корисно знати і про інші можливості. Бо мов мої не знають і про пересадки мови бути не може.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Стітлана, може перейдемо на ти? :lol:

Назви фірми не знаю. :cry:

Подивись ось тут
http://bus.com.ua/cgi-bin/bus-find?From ... 2%E0%ED%F6

Але краще всьго питати в представників агенств перед німецьким посольством в Київі.

Мій дядько з України приїзжав так на автобусі до Констанца. Добре що ніяких пересадок. Їхати два дні автобусом. Квиток коштував приблизно 400-500 гривень в одну сторону.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Світлана! Я завжди їжджу фірмою "Kaufmann" з Нюрнберга. Але чи вони їздять саме з Швейцарії, точно не знаю. Це треба до них телефонувати, питати: тел. у Німеччині 0049263249030. Здається їдуть також до Ульму. На автобусі, звичайно, довгенько їхати, але мені подобається, що без пересадок - я сідаю в Нюрнберзі і виходжу вже в Умані. Якщо з Німеччини в обидва кінці, квиток коштує 160 євро, а з України - буде трохи дешевше, ну і залежить, звичайно ж, від відстані.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Підкажіть, будь-ласка, хто живе в Швейцарії з українським паспортом.Чи треба вам отримувати візу, щоб поїхати до Німеччини або до іншої країни Шенгену?Якщо треба, то чи важка ця процедура.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Дуже вам вдячна за інформацію про автобуси. І ціни досить пролетарські. Думала, що буде дорожче. Колись (пару років тому) по Європі шукала найдешевший маршрут, то літак виявився найдешевшим. Але то по Європі. :)


Tanyushka, я думаю, що то залежить від типу дозволу. Колись летіла в літаку з дівчиною, що працює в ООН (з українським паспортом), то розказувала, що за межі Швейцарії подорожувати не має права.
Хоча з іншої сторони, всі, у кого є укр. паспорт і дозвіл на проживання у будь-якій країні ЄС - можуть до Швейцарії їздити без жодних проблем. То виходить нелогічно, що ЄС не дозволяє нашим зі Швейцарії це робити. Треба пошукати. Трошки пізніше полажу по документах.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Світлана дякую за відповідь.
Зараз я, живучи в Німеччинні, можу їздити в усі країни Шенгегу і Швейцарію без ніяких віз скільки завгодно.А якщо переїду в Швейцарію, то можливо треба буде віза в Німеччину. Це мені зовсім не подобається. :cry:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Хм, то правда. Але може можна мультівізу зробити як варіант...
Тільки накладно візи усіх довколишніх країн собі забезпечити... :right: :left: :up2: :down2:

Я тут щойно запитала - немає значення який у вас дозвіл на проживання тут - віза потрібна все одно всім. Подивимося, що у 2008 році заспівають.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

tanyushka писав:Світлана дякую за відповідь.
Зараз я, живучи в Німеччинні, можу їздити в усі країни Шенгегу і Швейцарію без ніяких віз скільки завгодно.А якщо переїду в Швейцарію, то можливо треба буде віза в Німеччину. Це мені зовсім не подобається. :cry:
Не можливо, а точно! Ну хіба що за цей час, як ти будеш переїжджати Швейцарія вже вступить до Шенгену. До речі, мій чоловік громадянин Німеччини, живе і працює в Швейцарії (паспорт С), я його дружина потребую візу для того, щоб в"їхати на територію Німеччини, незважаючи на те, що про наш шлюб ми офіційно повідомляли Берлін (там нам якусь сімейну книгу робили - документ, що ми сім"я, одним словом, сам чорт голову скрутить). І це цілковита реальність, що іноземці з Шенгену мають право їхати до Швейцарії без візи, а для нас такого права не існує!
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Якщо я ще рік в Німеччині проживу, то отримаю необмежений вид на проживання в Німеччині.Тоді мене віз в Шенген не треба буде, якщо буду жити в Швейцарії.Мабуть так і зроблю, поживу ще рік в Німеччині. :lol:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

tanyushka писав:Підкажіть, будь-ласка, хто живе в Швейцарії з українським паспортом.Чи треба вам отримувати візу, щоб поїхати до Німеччини або до іншої країни Шенгену?Якщо треба, то чи важка ця процедура.
Я їздила з чоловіком на машині в Італію.
Без візи ніхто не провіряв(не провіряють машини з швейц. номерами)
Інші мабуть провіряють.
Зараз збираємся так само у Францію.
В Німеччину можна до 5 днів, але тільки транзитом.
А якщо не транзитом то і на 5 не можна. :lol:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Дивно, що не перевіряли. Я одного разу пробувала проїхати (з голл. номерами) за всіма, кому показували проїжджати, то парніша мені наказав зупинитися. Правда одним оком глянув на карточку, посміхнувся і побажав щасливої дороги. Типу - ну не можна ж так внаглу котити повз мене, я ж тут начальник чи де?. :wink:
А так - ніби завжди перевіряють, хоч і формально (переконатися, що документи є), але перевіряють. Цікаво було б підсунути якусь іншу карточку - проїздний на поїзд чи права - помітили б, чи ні?

А ще одного разу ми проїжджали зачинений погранпункт. Дорога була відкрита, але кп - безлюдне. То було на Різдво, здається, на німецькому кордоні. Отак - їдь, хто хоче, вези - що хочеш...
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

tanyushka писав:Підкажіть, будь-ласка, хто живе в Швейцарії з українським паспортом.Чи треба вам отримувати візу, щоб поїхати до Німеччини або до іншої країни Шенгену?Якщо треба, то чи важка ця процедура.
На Німеччину потрібна Віза ( бо на кордоні нам не повірили, що ми транзитом через Нім. і на Україну :motz:
Виписали бумагу і дали підписать, що ми не будемо пробувати перетинати нім. кордон....
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А в результаті? Як ви назад верталися того самого дня?
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

До Нім, все -таки проїхали через інший пункт, де молоді німці стояли.
А додому( в Швейц.) повертались через той пункт де нас не пускали.
Я чол. питаю, - може мені залягти в машині? :lol: :lol: :lol:
- Та ні каже пропустять.
Пропустили без проблем :roll:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Любка
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 06 березня 2007, 16:50
Звідки: Ukr.

Повідомлення Любка »

Це і мені якщо їхати до Щвейцарії, то потрібно ще й транзит робить?
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

А як же ж ти думала? Потрібно брати транзитну візу в німецькому посольстві.
Аватар користувача
Любка
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 06 березня 2007, 16:50
Звідки: Ukr.

Повідомлення Любка »

І це ж вона шось буде коштувати??? :cry:
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

:lol: Ну звичайно ж! Я точно не пам"ятаю, по-моєму приблизно 200 гривень. І ще читала вчора, що німецьке посольство взяло собі в помічники якусь фірму-посередника, яка буде видавати терміни (це такий талончик, де зазначено дату і час коли прийти), це теж буде коштувати десь 30 гривень, якщо анкету не зможеш сама заповнити, то додай ще 20 гривень. Ну і плюс, звичайно, затрати на дорогу, якщо ти не з Києва. І це все не за один день!
Хочеш в Швейцарію - настроюйся на "приличное нервотрепательство"! :wink:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

200 гривень - транзитна віза?!!! Я в шоці. Думала батьків запросити і хай гарненько автобусом їдуть до самого Констанца. Але, вибачте, в такому випадку можна і літак шукати. Крім того, що в Шв. посольство 2 рази їздити, то після того - ще й в німецьке? :shock: Жах, та й годі.

Німці - сволочі ще ті (ті, що в нім. посольстві). Колись давно не пропускали з сумочками. Потрібно було все здавати в камеру схову навпроти. 10 грн. А мені потрібно було лише анкету взяти (я від фірми туди ходила - позачергою, на хвилинку). Мусила лишити сумочку і лише тоді могла зайти. За 3 хв - 10 грн. Як навіжені заробляють гроші.
Як же ж інші посольства обходяться без талончиків, черг, камер схову? І візи транзитні, якщо не безкоштовно, то за дуже малі гроші. Що це за такий цирк? Коротше, як тільки мої надумаються їхати - буду пробивати літак таки - дешевше вийде в сумі грошей (не з Києва) і нервів.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Svitlana писав:200 гривень - транзитна віза?!!! Я в шоці. Думала батьків запросити і хай гарненько автобусом їдуть до самого Констанца. Але, вибачте, в такому випадку можна і літак шукати. Крім того, що в Шв. посольство 2 рази їздити, то після того - ще й в німецьке? :shock: Жах, та й годі.

Німці - сволочі ще ті (ті, що в нім. посольстві). Колись давно не пропускали з сумочками. Потрібно було все здавати в камеру схову навпроти. 10 грн. А мені потрібно було лише анкету взяти (я від фірми туди ходила - позачергою, на хвилинку). Мусила лишити сумочку і лише тоді могла зайти. За 3 хв - 10 грн. Як навіжені заробляють гроші.
Як же ж інші посольства обходяться без талончиків, черг, камер схову? І візи транзитні, якщо не безкоштовно, то за дуже малі гроші. Що це за такий цирк?
От не знаю точно чи батьки (близькі родичі запрошуючої сторони, яка є громадянином ЄС) оплачують транзит, здається ще оплачують.
А хто тобі сказав, що зараз можна в нім. посольство з сумочкою? Без сумки, без телефона, тільки з документами і ще проходиш через рамку (може зброю де в трусах заховав), перед цим все викладаєш з кишень, потім ще можуть заставити підвернути штанини, може ножа якогось запихнув. Цирк - це м"яко сказано. Це в німців, мабуть, ехо війни відгукується, їм скрізь партизани мерещаться. І то, попасти в посольство - це одне діло, а от пройти співбесіду - зовсім друге, ото починається справжня "веселуха"!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Добре було б якби не сплачували. Але все одно - це ж така морока з отою візою виходить, що ну його в баню ту Німеччину.
Треба шукати переліт. Може ще раз вдасться за 216 дістати? :roll:
Моїм оце нема чого робити - до Києва їздити. Але транзитну потрібно буде брати вже після того як є швейцарська, а це значить ще лишніх два рази чи що до Києва кататися.
А я хотіла як простіше - там сіли, тут злізли. Ніяких пересадок, ніякої мороки. + дешевше
Відповісти

Повернутись до “Транспорт і комунікації”