Автобуси до Німеччини (Швейцарії)

Телефонні комунікації, транспорт, пошта, кордони
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Нагадали... аж мороз по шкірі пішов....
А оці металеві загони для кожної черги окремо :twisted:
Я коли перший раз побачина :oops: :oops:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Svitlana писав:200 гривень - транзитна віза?!!! Я в шоці.
Точніше 35 євро. Кому цікава інформація про німецьке посольство, дивіться сюди http://kiew.diplo.de
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Наталочка, а ти теж платиш цей консульський збір 35 Євро? Члени сімей громадян Німеччини звільнені від цього збору. Після того як ми одружились з чоловіком, мені цього збору платити не треба.

А ще на сайті написано, що члени сімей громадян ЕС теж звільнються від цього збору. Але детально не написано. Може є якісь обмеження, щось мені в таке не дуже віриться.Це, Світлано, могло б бути цікаво для тебе. Але тоді мабуть і запрошення від твого імені повинно бути.

Ви тут пишете , що два рази треба в посольсьво В Київ їздити за візою. У мене такого ніколи не було. В посольство за терміном на співбесіду я ніколи не приїзжала. Отримувала термін на співбесіду по інтернету або факсу, раніше була така можливість спеціально для тих людей , які не в Києві живуть. А зараз всі отримують терміни на співбесіду через одну фірму. Я так зрозуміла, що це коштую 35 гривень і термін на співбесіду можна отримати по телефону після оплати в банку. Тобто іхати в Київ за терміном потреби немає.

А що перевіряють на вході, нічого я в цьому поганого не бачу. В аеропорту точно таке ж. Це ж для безпеки відвідувачів і співробітників. Не були ви в американському посольстві. Там перевіряють ще ретельніше і консульський збір два роки тому коштував 100 доларів.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

tanyushka писав: А що перевіряють на вході, нічого я в цьому поганого не бачу. В аеропорту точно таке ж. Це ж для безпеки відвідувачів і співробітників. Не були ви в американському посольстві. Там перевіряють ще ретельніше і консульський збір два роки тому коштував 100 доларів.
В тому, що в більшості посольств на вході ніяк не перевіряють, я теж нічого поганого не бачу. Це таке - з клунками і валізами заходити. Хай змушують залишати, але дамські сумочки і кейсики з документами можна було б і пропустити. Яка безпека? Якби людей не доводили такими методами безпеки до істерик, то не було б кого боятися.
Он Австрійське, Голландське, Бельгійське, Французьке - у кожного свої таргани і свої звихнуті охоронці на дверях, але такого дурдому не було і не має. Я сама була свідком, як консул Австрійського вийшов і привселюдно поставив на місце охоронця, який не пропускав до середини людей. А був добрий морозець. Так той консул йому і сказав: "Тебе прийняли за порядком слідкувати? От за ним і слідкуй. А за чергою - не потрібно. Вхід вільний усім. Більше, ніж можна - не зайдуть". Молодець! Відразу і черга присмирніла, почемніла, почали один-одного вперед пропускати, допомагати "за дякую" анкети заповнювати. :lol:
Колись, на якийсь час, мій знайомий став Консулом в німецькому посольстві у Києві. Шкода, що поперли його вже. :lol: А то могла б і особисто скаргу накатати. Я тут просто вгамуватися не можу від того, що пишете. То ще квіточки були - те що я бачила.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

У мене декілька колишніх друзів-одногрупників з університету працюють в Німецькому і Американському посольстві. То історій про погрози співробітникам цих посольств знаю багато. Вони кожен день мішками такі листи з погрозами отримують. Був перїод, коли вони листи відкривали в рукавицях і в масках, находились "добродійники", які яд розсилали. І за ризик профессії їм доплачують пару сотень баксів в місяць. Погрози в основному приходять від людей, які повірили якимсь фірмам, які обіцяють виїзд за кордон, особливо в Америку, ненею або прибиральницею або для чоловіків на стройці. Так от ці наівні люди продали в Україні свій дім і все майно, щоб заплатити за послуги цієї фірми, яка пообіцяла ім візу і рай за кордоном. І тут вони отримують відмову від посольства. То цим людям уже більше нічого втрачати, вони просто залишаються бомжувати під посольством. Сама бачила цих людей і знаю про спроби нападів на співробітників посольства. Не буду далі писати, що трапиться якщо така озлоблена людина прорветься з зброєю або достатньо з якимсь колким предметом в посольство. В першу чергу постраждають відвідувачі посольства, так як співробітника посольства сидять в кабінках.

По закону, установа, яка приймає відвідувачів, повинна забезпечити безпеку перебування своїх відвідувачів і несе відповідальність, якщо щось трапиться. Тобто якщо ви йдете в театр і на вас падає потолок або ви впали на вологій підлозі, то ви в першу чергу предявляєте притензії театру. Та і з посольством. Тільки більшість людей не розуміють, що це обовязок посольства, забезпечити безпеку відвідувачів.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

tanyushka писав:людей, які повірили якимсь фірмам, які обіцяють виїзд за кордон, особливо в Америку, ненею або прибиральницею або для чоловіків на стройці. Так от ці наівні люди продали в Україні свій дім і все майно, щоб заплатити за послуги цієї фірми, яка пообіцяла ім візу і рай за кордоном. І тут вони отримують відмову від посольства. То цим людям уже більше нічого втрачати, вони просто залишаються бомжувати під посольством.
Я фірмам ніколи не вірила, краще самій вистояти в черзі хоч і 3 рази але знати конкретно і чути яка відповідь буде.
Ну а продати хату, це вибачте як в лото грати.... :lol: :lol: :lol:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Svitlana писав:
В тому, що в більшості посольств на вході ніяк не перевіряють, я теж нічого поганого не бачу. Це таке - з клунками і валізами заходити. Хай змушують залишати, але дамські сумочки і кейсики з документами можна було б і пропустити. Яка безпека? Якби людей не доводили такими методами безпеки до істерик, то не було б кого боятися.
Не перевіряють на вході в маленьких посольствах. Ну пробачте, як можна порівнювати посольство Німеччини і Швейцарії? Подивіться на карту і порівняйте територію Німеччині і Швейцарії. Відповідний і поток людей, які хочуть отримати візу в Німеччину, значно більший. А скільки живе виходців з України в Німеччині? І кожен їх родич і знайомий хоче в гості. А яка велика кількість бізнес-віз? А потім ще є інші відвідувачі, які транзитну візу через Німеччину хочуть. :wink: Чим більше людей подають заяви на візу, тим більше вірогідність інциденту, що може щось трапиться. Тому і перевіряють. :roll:

Я ходила в німецьке посольство з пакетом, в пакеті була папка з документами. В кармані був гаманець з грошима і паперові серветки Tempo. Мені цього було достатньо. А якщо хтось ще й хоче пронести свою косметичку, манікарний набір і обід з вечерею, це ж така справа, у кого які запроси. :roll: І перевірки ті на вході мені тоді байдужі були, хай хоч 10 раз перевіряють, аби візу дали. Мені б ніколи й така думка в голову не пришла, скаржиться що там якісь перевірки на вході. :roll: А взагалі, ніхто ж нікого не заставляє іти в Німецьке посольство, якщо комусь там перевірки не подобаються на вході. Тільки не зрозумі чому там черги і такий наплив людей і термін на співбесіду місяцями треба ждати.

Звичайно, похід до любого посольства завжди переживання і клопоти. Мій дядяко сказав про співбесіду в Німецькому посольстві:"Питають як на екзамені!" :lol:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Любка писав:Це і мені якщо їхати до Щвейцарії, то потрібно ще й транзит робить?
Якщо ти літаком будеш летіти, то не треба транзитної візи.

А автобусом це велика морока. Я так зрозуміла, що прямих автобусів в Швейцарію немає. Тільки до Німеччині. А потім потрібно,щоб тебе зустріла запрошуюча особа в Німеччині. Або шукати самій якусь іншу можливість доїхати в Швейцарію з Німеччині, наприклад поїздом. Не обовязково їхати транзитом через Німеччину, можна і через Австрію. Може там легше отримати транзитну візу або взагалі не треба. я нажаль про Австрію нічого не знаю.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

tanyushka писав:Наталочка, а ти теж платиш цей консульський збір 35 Євро? Члени сімей громадян Німеччини звільнені від цього збору. Після того як ми одружились з чоловіком, мені цього збору платити не треба.

А ще на сайті написано, що члени сімей громадян ЕС теж звільнються від цього збору.

Ви тут пишете , що два рази треба в посольсьво В Київ їздити за візою. У мене такого ніколи не було. В посольство за терміном на співбесіду я ніколи не приїзжала. Отримувала термін на співбесіду по інтернету або факсу, раніше була така можливість спеціально для тих людей , які не в Києві живуть. А зараз всі отримують терміни на співбесіду через одну фірму. Я так зрозуміла, що це коштую 35 гривень і термін на співбесіду можна отримати по телефону після оплати в банку. Тобто іхати в Київ за терміном потреби немає
Так, тільки після одруження, коли я їхала до чоловіка в гості, то не платила. А от моя мама здається платить, але не буду точно казати, треба в неї запитати.
А щодо терміну - як ти одержуєш візу в Швейцарському посольстві (що відбувається після 12 години дня), то зразу ж після цього кулею летиш в Німецьке і отримуєш термін. А якщо тобі вже ну дуже пощастить, то ще й у цей день можеш співбесіду пройти. От я не знаю як зараз, зробили якусь цю фірму-посередника... :ka:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Якщо врахувати те, що автобусом можна доїхати до кордону зі Швейцарією без пересадок, то це великий плюс (окрім ціни). І в такому випадку шкода, що існує така велика проблема з транзитом через Німеччину. Велика проблема полягає не у перевірках на вході (хоча таке велике посольство як іспанське - також нічого подібного немає). Проблема у тому, що транзит не можна отримати за один день. По суті, вони не перевіряють вже нічого, коли стоїть віза іншої країни. Чому ж так довго? І чому вони не зроблять окреме віконце лише для транзитників?

Через Австрію, напевно, також можна, але тоді словацьку чи угорську транзитні візи потрібні. Бо з України якось до Австрії потрібно потрапити. Словаччина донедавна ще (не знаю як зараз) мала термін отримання транзитної візи 3-4 тижні. Віза також не безкоштовна. Австрійський транзит відкривають за 1 день і нічого складного немає. Угорщина, як і Польща, не вимагала транзитної візи (до того самого недавна). Хоча, переходити ті кордони набагато легше, ніж польський, але по Україні їхати дуже довго. Особливо стан доріг у Карпатах настільки плачевний, що за день не можна зробити більше, ніж 600-800 км.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Пишу для всіх, хто не був в німецькому посольстві, про перевірки при вході. Процедура нічим не відрізняється від перевірки при посадці на літак, проходиш через металеві двері, якщо у вас щось залізне запищить , то як і в аеропорту, можуть попросити підняти штанину. Мільйони людей у всьому світі, які літають на літаках, кожен день проходять цю процедуру. Може комусь хто ніколи не літав на літаку чи рідко літав ця процедура може показатись дивною. То ж мені перший раз в аеропорту теж було дивно, що вони від мене хочуть. :lol:

А чому так довго і не мало спец.вікна для транзитників? Да тому що німецьке посольство в першу чергу зобовязане обслуговувати громадян, які їдуть до Німеччини і не має вільних русурсів, щоб ще вводити додаткові віконечки для транзитників. І ці консульські збори взагалі не окупають витрат посольства. Думаю, вони не роблять у цьому напрямку (додаткові віконечка для транзитниківі т.п.) нічого свідомо, щоб ще більше бажаючих не було.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

:lol: З тобою все зрозуміло. Ти любиш Німецьке посольство.

А баба Яга - проти! Я чогось думала, що чим більші об"єми якого-небудь виробництва - тим менші затрати при таких самих цінах. А ціни у німецькому посольстві - не найдешевші.
Але то таке. Проти металодетектора я не маю нічого проти. хай перевіряють - якісь хвилини з і так потраченого дня.
Я не розумію про черги, співбесіди для транзитників і терміни обробки віз. :roll: А тут ще і фірма-посередник зі своїми адмін-коштами за ведення журналу відвідувань, який може робити одна людина. (до речі - як проводиться оплата цієї фірми, якщо по телефону запис?)
Я просто проти заробляння грошей на державному рівні. У них же з величиної їх території (Німеччини) - ніякої конкуренції. За це образливо!
Просто уявіть, якби ще Польща нам таке зробила. Всім, незалежно від виду проживання - транзитні візи і до того ж платні - по 30 баксів. А що? Їм також якось потрібно людей у посольстві годувати. Не можу уявити як це вони ще не закрилися з їх безкоштовними візами для наших та за відсутності транзитних віз.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Розкажу про мої враження про поїздку на автобусі з Укр. в Німеччину. Їхала два роки тому. Вибрала автобус, тому що у мене багаж був до 50 кг. Автобус поламався, і ми виїхали лише в 6 вечора з Києва, замість запланованих 8 ранку. Кожну годину фірма казала, зараз через одну годину уже приїде автобус, так і дотянули до вечора. А ми весь час сиділи на південному залізничному вокзалі чекали. Прибуття по графіку в Німеччину було в 6 вечора наступного дня, а приїхали тільки в 12 ночі до Нюрнберга. Мені взагілі треба було до Ульма. Пасажирі були дуже невдоволені, бо багатьом треба було їхати далі на поїзді, а на поїзд вони уже запізнились. В Нюрнберзі розприділили нас середночі по мікроавтобусам, і мій мікроавтобус поїхав до Ульму. Мікроавтобус був не зручний. То після двох безсонних ночей самопочуття було просто жахливе. Чоловік мене забрав в пять ранку з цього Ульму, і я відсипалась два дні після такої подорожі. Фірма та називається KraftReisen. Не раджу користуватися її послугами, бо чула і від інших скарги.

Мій дядько тею їхав до нас автобусом, але вже автобус був іншої фірми, то все одно запізнився. Замість запланованих 6 вечора, приїхав в 12 ночі.

Моя подруга їздить автобусом з Укр. до Штуттгарта, то ніколи ніяких запізнень не було. Фірма називається Євровояж. Кому як повезе.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Svitlana писав:Проти металодетектора я не маю нічого проти. хай перевіряють - якісь хвилини з і так потраченого дня.
Металодетектор! Тепер згадала, як він називається
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

tanyushka писав:Розкажу про мої враження про поїздку на автобусі з Укр. в Німеччину. Їхала два роки тому. Вибрала автобус, тому що у мене багаж був до 50 кг. Автобус поламався, і ми виїхали лише в 6 вечора з Києва, замість запланованих 8 ранку. Кожну годину фірма казала, зараз через одну годину уже приїде автобус, так і дотянули до вечора. А ми весь час сиділи на південному залізничному вокзалі чекали. Прибуття по графіку в Німеччину було в 6 вечора наступного дня, а приїхали тільки в 12 ночі до Нюрнберга. Мені взагілі треба було до Ульма. Пасажирі були дуже невдоволені, бо багатьом треба було їхати далі на поїзді, а на поїзд вони уже запізнились. В Нюрнберзі розприділили нас середночі по мікроавтобусам, і мій мікроавтобус поїхав до Ульму. Мікроавтобус був не зручний. То після двох безсонних ночей самопочуття було просто жахливе. Чоловік мене забрав в пять ранку з цього Ульму, і я відсипалась два дні після такої подорожі. Фірма та називається KraftReisen. Не раджу користуватися її послугами, бо чула і від інших скарги.

Мій дядько тею їхав до нас автобусом, але вже автобус був іншої фірми, то все одно запізнився. Замість запланованих 6 вечора, приїхав в 12 ночі.

Моя подруга їздить автобусом з Укр. до Штуттгарта, то ніколи ніяких запізнень не було. Фірма називається Євровояж. Кому як повезе.
Так, автобусом їхати важкувато, але дешевше! І спакуватися зможеш пристойно! А те що в дорозі може щось трапитися, то від цього, на жаль, ніхто не застрахований! :( Головне, щоб автобусна фірма була відповідальною, і в такі моменти швидко знаходила вихід зі складного становища!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

natalotschka писав:
tanyushka писав:Розкажу про мої враження про поїздку на автобусі з Укр. в Німеччину. Їхала два роки тому. Вибрала автобус, тому що у мене багаж був до 50 кг. Автобус поламався, і ми виїхали лише в 6 вечора з Києва, замість запланованих 8 ранку. Кожну годину фірма казала, зараз через одну годину уже приїде автобус, так і дотянули до вечора. А ми весь час сиділи на південному залізничному вокзалі чекали. Прибуття по графіку в Німеччину було в 6 вечора наступного дня, а приїхали тільки в 12 ночі до Нюрнберга. Мені взагілі треба було до Ульма. Пасажирі були дуже невдоволені, бо багатьом треба було їхати далі на поїзді, а на поїзд вони уже запізнились. В Нюрнберзі розприділили нас середночі по мікроавтобусам, і мій мікроавтобус поїхав до Ульму. Мікроавтобус був не зручний. То після двох безсонних ночей самопочуття було просто жахливе. Чоловік мене забрав в пять ранку з цього Ульму, і я відсипалась два дні після такої подорожі. Фірма та називається KraftReisen. Не раджу користуватися її послугами, бо чула і від інших скарги.

Мій дядько тею їхав до нас автобусом, але вже автобус був іншої фірми, то все одно запізнився. Замість запланованих 6 вечора, приїхав в 12 ночі.

Моя подруга їздить автобусом з Укр. до Штуттгарта, то ніколи ніяких запізнень не було. Фірма називається Євровояж. Кому як повезе.
Так, автобусом їхати важкувато, але дешевше! І спакуватися зможеш пристойно! А те що в дорозі може щось трапитися, то від цього, на жаль, ніхто не застрахований! :( Головне, щоб автобусна фірма була відповідальною, і в такі моменти швидко знаходила вихід зі складного становища!
А я після тих всіх постів знов полізла шукати перельоти. Найдешевший знайшла (на червень шукала) 300 євро туди і назад. Угорським Малевом. Якщо автобус 100 в одну сторону (200 туди і назад), то чи дали б ви ще 100, щоб без проблем і без великих затримок відразу до самої хати (майже) приїхати?
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Svitlana писав: А я після тих всіх постів знов полізла шукати перельоти. Найдешевший знайшла (на червень шукала) 300 євро туди і назад. Угорським Малевом. Якщо автобус 100 в одну сторону (200 туди і назад), то чи дали б ви ще 100, щоб без проблем і без великих затримок відразу до самої хати (майже) приїхати?
Та не можу я з України везти багажу не більше 20 кг!!! Дуже ж спокуса велика!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Хм... Кажуть поштою виходить дешевше пересилати.
А що ти такого везеш, якщо не секрет?

Я планую раз у якийсь час їхати машиною - тоді і набираю кілограми. А так - мінімум одягу і презенти.

Хто що везе з України, дівчата? Ні, зроблю окремою темою.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Малев наче нічого, мій чоловік їм часто літав.

Розкажу історію про мій перший політ в Німеччину. :motz: Зі мной завжди щось трапляється.

Був переліт з пересадкою в Празі, треба було термінал міняти. З Київа літак вилітів на півгодини пізніше. А час на пересадку в Празі був 35 хвилин. Тобто коли приземлились у Празі, у нас було 5 хвилин на пересадку. Я ще знайшла 2 німців, якім теж треба було далі як і мені на літак на Штуттгарт пересідати. Біжим в другий термінал,всіх збиваєм з ніг, мали надію, що літак нас підожде. А там же той контроль з металодетектором. :roll: Поки ми прорвались до виходу на літак, літак уже злетів. Пішли ми в information, там ще пару таких людей було. Рейсів з Праги на Штуттгарт в той день більше не було, вони мене направили літаком на Берлін.
В Берліні треба було мені робити пересадку на Штуттгарт. Час в Берліні теж був в притик, 10 хвилин на пересадку. А на виході на паспортному контролі в Берліні, причепився до мене дядько-прикордонник зі своїми кумедними запитаннями "Мета вашої поїздки в Німеччину? До кого їдете? т.п." Бо європейцям що, показав свій Ausweis і пройшов. Я йому швидко відповіла, і кажу мене ще на інший літак треба. Він мене відпустив. Побігли ми далі. Знайшли наш літак, там уже всі тільки на нас чекали, це був останній рейс на Штуттгарт.

Прилітаєм в Штуттгарт, жду я свою валізу на видачі багажу, а її нема.
:wuah:

Я пішла в information, мені сказали, що моя валіза залишилася в Берліні, не вспіли перегрузити з літака в літак. Сказали, що наступного дня доставлять додому мою валізу, попитали адресу.

І ще видали набір з зубною щіткою, пастою і ще різні товари першої необхідності!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Оце точно - люблять тебе пригоди. :kg:
А я колись у Стамбулі мало сама на літак не запізнилася (після трьох годин чекання у транзитній зоні!!) Заговорилася так з якимось англійцем, що до мене підсів. Але ніякого контролю не було, то швидко добігла, використовуючи ті пішохідні транспортери, в основному.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

От із-за таких приколів краще поїхати автобусом. Чомусь лякають мене літаки...:erschreckt: Ще ці аеропорти такі великі! А якщо ще з пересадкою, то це ж заблудитися можна!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ну тому я думала батьків автобусом послати. Там сіли - тут злізли.
Але тоді їх до Києва по посольствах потрібно буде ще попосилати. То вже і не знаю що краще. Одне посольство і літак за один день долетят точно чи все ж 4 рази до Києва і автобусом добру добу-півтори. :roll:
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Svitlana писав:Ну тому я думала батьків автобусом послати. Там сіли - тут злізли.
Але тоді їх до Києва по посольствах потрібно буде ще попосилати. То вже і не знаю що краще. Одне посольство і літак за один день долетят точно чи все ж 4 рази до Києва і автобусом добру добу-півтори. :roll:
Твої ж батьки перший раз будуть їхати в Швейцарію? То Швейцарське посольство їм потрібно буде 3 рази відвідати. Спочатку вони здають документи і одержують гарантійний лист, який відсилають тобі. Тут ти його заповнюєш і реєструєш у поліції для іноземців - коротше кажучи, отримуєш добро від поліції твого міста на приїзд батьків. Потім цей лист відсилається (здається так) назад в посольство - це все триває десь тиждень або й більше, і тільки тоді батьки можуть поїхати і здати паспорта на отримання візи, яку видають наступного дня. А як дізнатися, чи одержало посольство того листа, то загадка століття! Вони дають тобі номер телефона і кажуть:"Передзвонюйте!" Додзвонюються одиниці! Я особисто дзвонила протягом півтори години - "ни ответа ни привета".
Це я написала тільки за швейцарську візу, бо транзитна, то окрема історія...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Моя мати їхатиме вже вдруге. А батько вперше. Але і перший раз, коли вона отримувала візу, то ходила в посольство лише 2 рази.
Все так як ти пишеш, тільки на візу вона здала паспорт зранку, а отримала по обіді. І з тим листом ще можна жити. Хоча і правда - могли б відразу тут видавати той лист, а не ганяти людей і пошту.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

tanyushka писав: Розкажу історію про мій перший політ в Німеччину. :motz: Зі мной завжди щось трапляється.!
У мене подібна була історія в Будапешті. Угорської я не знаю, але добре що там по німецьки знали, то швидко пропустили і я встигла на літак.
Das Leben ist Streben
Відповісти

Повернутись до “Транспорт і комунікації”