12 грудня, неділя, Цюрих - Вечорниці під Андрія

Концерти, виставки, конференції, семінари, екскурсії, фестивалі, марші, демонстрації тощо
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

12 грудня, неділя, Цюрих - Вечорниці під Андрія

Повідомлення Svitlana »

:dance11: :dance7: :dance4: :music5: :dance10: :dance2: :dance8: :dance: :choir: :dance3: :music6: :dance: :dance6: :music2:

Це ще на стадії ідеї, але вирішила повісити, щоб народ підтягувався і планував собі щось.
Єдина більш-менш надійна частина - Служба Божа. Чекаємо лише на підтвердження приміщення.

Отож, ідея влаштувати українські вечорниці. Ідея орієнтована, традиційно, на молодих людей. Вечір з розвагами та цікавою програмою.
Але... я не можу цього разу організувати таку річ сама.
Тому цей захід після Служби Божої відбудеться, якщо зголоситься команда з 5-ти чоловік. Інакше - не відбудеться.
Зауважу, процес підготовки також принесе багато задоволення (згадаємо підготовку Маланки та Миколая).
1 людина - сценарій знайти якийсь (або розробити - не обов'язково зі сценками в національних костюмах, просто що будемо взагалі робити, крім пити-їсти - ворожіння, анекдоти, ігри якісь?). Звичайно, що всі інші допоможуть ідеями. Безумовно. Просто хтось повинен бути головним.
1 людина - ідеї щодо прикрашення приміщення та реквізиту для розваг (співпраця зі сценаристом)
1 людина - координація вгощання та напоїв (електрочайник принести, подбати за цукор, ножі, пластиковий посуд, сіль-перець... тощо, у складчину їсти буде що)
1 людина - відповідальний за координацію всіх задіяних (можливо, комусь подзвонити і пхнути під зад, як останнє заохочення, можливо, організувати зустріч на каву організаторів тощо).
Я буду п'ятою на підхваті, молодшою куди пошлють, а також беру на себе інформування та рекламу, а також касу.
Вхід може бути платний (але то буде символічна плата у якихось 5-20 франків, щоб лише покрити витрати на пластиковий посуд, цукор, чай, каву, вино, елементи реквізиту і под).
Якщо гарно візьмемося, то і гарно посидимо/повисимо.
Чистого часу, що піде на організацію кожному, оцінюю в 2-4 дні (зустрічі по 2-3 години вечорами або на вихідні) плюс пару годин вдома (чи закупи в магазині).
Отож, щиро запрошую до компанії організаторів заходу (вхід - безплатний :wink: ), а також заохочую всіх висловитися на дану тему, а особливо - дати поради.
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Re: 12 грудня, неділя, Цюрих - Вечорниці під Андрія

Повідомлення o.Nazarij »

Слава Ісусу Христу!
Шановне товариство, як зазначила Світланка, Служба Божа в Цюріху 12 грудня відбудеться незалежно від того, чи вечорниці будуть, чи народ "заб*є" на вечорниці і профукає нагоду добряче повеселитися й відпочити. Служба Божа відбудеться також за будь-якої погоди і незалежно від того, виграє чи програє наша збірна у збірної Швейцарії (останнє цілком можливо, зважаючи на те, що в Євротурнірі ми й так будемо, а дружити зі Швайцарією наш уряд дуже хоче) :upside:
Отож, офіційно повідомляю, що нам вже дали згоду на використання крипти для Служби Божої в неділю, 12 грудня. Богослужіння розпочнеться о 14.30 за тією ж адресою: в крипті церкви Liebfrauen за адресою Zehnderweg 9, 8006 Zürich. Тут лінк на попереднє повідомлення на форумі з докладним описом як туди дістатися та картою для тих, які їхатимуть уперше: http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php? ... 473#p10240
Як завжди, перед і (за браком часу чи можливості) після Служби Божої буде нагода висповідатися, щоб можна було прийняти св. Причастя. Нагадую, що це вже буде час Різдвяного Посту (Пилипівки), а тому сповідь і причастя настійливо рекомендуються, щоб можна було гідно зустріти Різдво Христове. Бажаю всім Божого благословення і з нетерпінням чекаю зустрічі (і сподіваюся на вечорниці). :pray:

З молитвою

батюшка Назарій :seeya:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: 12 грудня, неділя, Цюрих - Вечорниці під Андрія

Повідомлення Svitlana »

Хороша новина:
Андріївські Вечорниці відбудуться! Ажіотаж нечуваний!

Погана новина:
Через ажіотаж ми змушені оголосити попередній запис. За 1 день запису (неоголошеного) він вже перевершив наші сподівання.

Отож, записатися можна до 3 грудня (п'ятниця) включно. Записатися можна - е-мейлом або приватним повідомленням, дописом внизу у цій же темі (незареєстрованим - також). "Своїх" прошу також ворушитися, бо voll ist voll, або, по-нашому, - хто перший встав, той ся в штани вбрав. Хто вище у списку, той і проходить. А місця направду дуже обмежені.
За традицією, кожен також мусить подбати за якесь вгощання "у складчину" - ну ви знаєте, що це таке. Радимо вибирати щось з несолодких страв. Українські та домашні, звичайно, ж мають перевагу. Можливість розігріти їжу буде. Посуд буде. Запитання та пропозиції надсилайте разом з записом Дмитру.

На сьогоднішній день записані:
Наталя
Наталя
Наталя
Світлана
Світлана
Оля
Оля
Ігор
Леся
Ліля
Максим
Назар
Марко
Ярослав
Тарас
Дана
Дмитро
Оля
Любомир
Каріна
Євгенія
Євген
Марко
Даринка
Ігор
Людмила
Юля
Oксана
= 28
Аватар користувача
Natella
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 31 травня 2009, 22:51

Re: 12 грудня, неділя, Цюрих - Вечорниці під Андрія

Повідомлення Natella »

І мене візміть з собою :smile: !!!
Марко Євгенович
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 08 серпня 2010, 21:13
Звідки: народився в Швейцарії, українського походження (Волинь, Київщина)

Re: 12 грудня, неділя, Цюрих - Вечорниці під Андрія

Повідомлення Марко Євгенович »

і ще будуть Каріна, Євгенія, Євген...
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: 12 грудня, неділя, Цюрих - Вечорниці під Андрія

Повідомлення Darynka »

я хочу!! обовязково буду нв службі та на вечорниці хочу теж.
contra spem spero
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: 12 грудня, неділя, Цюрих - Вечорниці під Андрія

Повідомлення dima_ternopil »

Будь-ласка зголосіться мені хто планує бути на Службі Божій та має слух і голос!
Аватар користувача
Yuliya

Re: 12 грудня, неділя, Цюрих - Вечорниці під Андрія

Повідомлення Yuliya »

Слава на віки!
І я обов'язково прийду і на службу Божу, і на вечорниці (сповнена ідей та ентузіазму :) ! :tak2:
Юля
Аватар користувача
natali0509

Re: 12 грудня, неділя, Цюрих - Вечорниці під Андрія

Повідомлення natali0509 »

pruvit! htos jide v Zurich z Vaud? mu moglu b jihatu razom! pizno pro ce pusatu, ale mowe htos vidpovist)
yaromanyuk
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 34
З нами з: 09 березня 2009, 21:17
Звідки: Івано-Франківськ - Луцьк - Лозана - Сан-Франциско - Цюрих

Re: 12 грудня, неділя, Цюрих - Вечорниці під Андрія

Повідомлення yaromanyuk »

Всім привіт! Гарно посиділи в неділю!!!! - а кого не було то так їм і треба! :wontsay: Окреме дякую Світлані за її невичерпну ініціативність :good:
Одне питання по кухні: а хто то приготував такі незвичайні сповиванці? - фініки обмотані шинкою - продайте рецепт! :upside:
yaromanyuk
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 34
З нами з: 09 березня 2009, 21:17
Звідки: Івано-Франківськ - Луцьк - Лозана - Сан-Франциско - Цюрих

Re: 12 грудня, неділя, Цюрих - Вечорниці під Андрія

Повідомлення yaromanyuk »

І ще по ворожінню: ясно що у Всіх настав запланований робочий день. А от когось несподівано цілували на вулиці незнайомки чи незнайомці, чи може і того далі - дійшло діло до тополі?.... :lol:
Марко Євгенович
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 08 серпня 2010, 21:13
Звідки: народився в Швейцарії, українського походження (Волинь, Київщина)

Re: 12 грудня, неділя, Цюрих - Вечорниці під Андрія

Повідомлення Марко Євгенович »

yaromanyuk писав:Всім привіт! Гарно посиділи в неділю!!!! - а кого не було то так їм і треба! :wontsay: Окреме дякую Світлані за її невичерпну ініціативність :good:
Одне питання по кухні: а хто то приготував такі незвичайні сповиванці? - фініки обмотані шинкою - продайте рецепт! :upside:
Гаразд Ярославе, скажу моїй мамі, що вона тобі даст рецепт найближчим часом!
Марко Євгенович
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 08 серпня 2010, 21:13
Звідки: народився в Швейцарії, українського походження (Волинь, Київщина)

Re: 12 грудня, неділя, Цюрих - Вечорниці під Андрія

Повідомлення Марко Євгенович »

Також з нашого боку всім, хто організував цю зустріч, величесне спасибі! Було класно. Сподіваємося, що якось частіше зустрінемось в майбутьному!
yaromanyuk
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 34
З нами з: 09 березня 2009, 21:17
Звідки: Івано-Франківськ - Луцьк - Лозана - Сан-Франциско - Цюрих

Re: 12 грудня, неділя, Цюрих - Вечорниці під Андрія

Повідомлення yaromanyuk »

Ага, Марко, то Ваші сповиванці були! Будем вдячні за рецепт!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: 12 грудня, неділя, Цюрих - Вечорниці під Андрія

Повідомлення Svitlana »

yaromanyuk писав:І ще по ворожінню: ясно що у Всіх настав запланований робочий день. А от когось несподівано цілували на вулиці незнайомки чи незнайомці, чи може і того далі - дійшло діло до тополі?.... :lol:
:lol: :lol: :lol:

Ага, а сповиванці дійсно були просто клас!!! Всі думали, що то ковбаски були обмотані... а хто таки спробував - :friends2:

А за організацію я би цього разу таки не мені дякувала, а всім, хто Вечорниці організував: Лілі, Лесі, Максиму, Славіку і Данусі!!!
Сподіваюся, що фото та відео будуть вже зовсім незабаром.
Марко Євгенович
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 08 серпня 2010, 21:13
Звідки: народився в Швейцарії, українського походження (Волинь, Київщина)

Re: 12 грудня, неділя, Цюрих - Вечорниці під Андрія

Повідомлення Марко Євгенович »

yaromanyuk писав:Ага, Марко, то Ваші сповиванці були! Будем вдячні за рецепт!
"Feigen ohne Kerne mit Speck umwickeln und bei 220 Grad so lange backen lassen im Backofen, wie man es gerne hat. вот і всьо))) " Каріна
yaromanyuk
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 34
З нами з: 09 березня 2009, 21:17
Звідки: Івано-Франківськ - Луцьк - Лозана - Сан-Франциско - Цюрих

Re: 12 грудня, неділя, Цюрих - Вечорниці під Андрія

Повідомлення yaromanyuk »

Дякуюмо Каріна!!!! Frohe Weihnachten!!!!
Відповісти

Повернутись до “Культурно-просвітницькі та громадсько-політичні заходи”