17 листопада, Женева, футбольна гра Швейцарія - УКРАЇНА

Неформальні зустрічі, спортивні події, відпочинок на природі
Марко Євгенович
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 08 серпня 2010, 21:13
Звідки: народився в Швейцарії, українського походження (Волинь, Київщина)

17 листопада, Женева, футбольна гра Швейцарія - УКРАЇНА

Повідомлення Марко Євгенович »

Шановні друзі, шановні Українці

17 листопада у Женеві відбудеться товаристський матч національної футбольної збірної Швейцарії проти нашої батьківщини. Як ви всі знаєте, 2012 у нашій країні буде чемпіонат Європи. Тому дуже важливо нашим українським парубкам ці товаристські ігри, бо нам, як господар, кваліфікація уже не потрібно.

Звісно, мало що у нас українців залишилось останніми днями: Москалі і кацапи панують над нашим народом. Української держави взагалі уже давно немає. Вони знищують нам нашу мову, гвалтують брутально нашу культуру і історію. Подарували Севастополь Кацапстану, заборонили україномовний кіно і так далі. Суддів, парламенту і надії "вобше" немає.

Але що у нас ще є? футбол! Наші хлопці менше чи більше грають 17. листопада за честь нашої країни. Серед них такі щирі патріоти як Тимощук, Михалик, Шевченко, Чигринський і так дали. Давайте, покажемо їм, що тут у Швейцарії є ще Українці, котрі не забули про батьківщину. Вболіваймо разом за нашу країну!

Хто хоче бути на стадіоні: Квитки можна купити на "ticketcorner" в інтернеті, потрібно купити ці квитки для сектора українських вболівальників. якщо не знайдете цього сектора, то питайте мене. буду радий вам допомагати.

Я на машині поїду до Женеви. В мене ще є 4 вільні місця. Я поїду через Хам (Цуг), Луцерн, Ебікон, Еммен, Семпах, Сурсее, Цофінген, Егеркінген, Солотурн, Берн, Муртен, Івердон, Женева.

Хто хоче їхати зі мною, то будь ласка! Гра відбудеться 17. листопада, в середу, 20.15. Це означає, що потрібно бути там приблизно 60 хв. перед.

До зустрічі. Слава Україні!!!

Марко Євгенович
Марко Євгенович
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 08 серпня 2010, 21:13
Звідки: народився в Швейцарії, українського походження (Волинь, Київщина)

Re: футбольна гра Швейцарія - УКРАЇНА

Повідомлення Марко Євгенович »

Важливо: Для тих, котрі хочуть бути серед українців на цій грі: Сектор вболівальників України називається "tribuna sud". Ці квитки можна купити на тікеткорнер.
ultras
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 08 листопада 2010, 09:46

Re: футбольна гра Швейцарія - УКРАЇНА

Повідомлення ultras »

доброго дня шановний.

я маю гадку вiдвiдати цю гру. чи твоя пропозицiя все ще у силi? можливо я би з радiсттю приэднався! чи купив ти вже квитки на гру?
Марко Євгенович
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 08 серпня 2010, 21:13
Звідки: народився в Швейцарії, українського походження (Волинь, Київщина)

Re: футбольна гра Швейцарія - УКРАЇНА

Повідомлення Марко Євгенович »

ultras писав:доброго дня шановний.

я маю гадку вiдвiдати цю гру. чи твоя пропозицiя все ще у силi? можливо я би з радiсттю приэднався! чи купив ти вже квитки на гру?
Привіт!

Так, я вже купив квитки, але було б чудово, якщо ти прийдеш також. Чим більше людей, тим краще. Хоча в моїй машині вже не залишилося місця. Квиток сектора, до речі, коштує 17,80 Fr. Звідки ти?
ultras
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 08 листопада 2010, 09:46

Re: футбольна гра Швейцарія - УКРАЇНА

Повідомлення ultras »

я маю рушити на гру з Цюриха (мiсце працi) або Хама (мешкаю).
добре, тодi буду шукати iншi можливостi об'эднатися задля спiльноi подорожi!
Vladi
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 06 жовтня 2008, 16:02

Re: футбольна гра Швейцарія - УКРАЇНА

Повідомлення Vladi »

...їде ще хтось з Цюріху на футбол на авто?
Vladi
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 06 жовтня 2008, 16:02

Re: футбольна гра Швейцарія - УКРАЇНА

Повідомлення Vladi »

Vladi писав:...їде ще хтось з Цюріху на футбол на авто?
...або на поїзді
Відповісти

Повернутись до “Святкування, посиденьки, дозвілля разом”