4 квітня Великдень

Після служб завжди організовуються зустрічі-посиденьки
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

4 квітня Великдень

Повідомлення o.Nazarij »

Мої дорогі.
4 квітня припадає свято Пасхи, Великдень. Як колись писали в еСеСеСеРі, "йдучи назустріч численним проханням трудящих", ми б хотіли орґанізувати богослужіння зі свяченням пасок, а потім поділитися свяченим, похристосатися один з одним та потішитися спілкуванням з хорошими людьми. На жаль нам не вдалося домовитися в церкві Нотр Дам, де в капличці Сенакль ми мали наші богослужіння. Зате нам пішли назустріч у церкві Sacré-Coeur на chemin Beau-Rivage 3. Це недалеко (15 хв. пішки) від вокзалу. Йти потрібно в напрямку озера по Avenue d'Ouchy, звідки повернути ліворуч на Avenue de L'Elysée, і звідти перша вуличка правооруч і буде наш. Також там є місце на паркування машин, хто мав би свої колеса :grin: . Щоб Ви легше знайшли, подаємо нижче план на ґуґлі, де Ви самі зможете визначитися, як вам дістатися найкраще:

http://maps.google.de/maps?hl=de&source ... CAcQnwIwAA

Парох тієї церкви був дуже люб*язним і виділив нам до диспозиції також залу, щоб ми могли спожити, що Бог послав (і що наші дорогі парафіян(к)и приготують) :bravo:
Тому всі, кого б це цікавило, запрошуються 4 квітня, у свято Пасхи, на 13.30 за поданою вище адресою на українську Службу Божу зі свяченням пасок. Будемо раді бачити всіх хороших людей (нехороших теж -- процес перевиховання відбудеться на Службі Божій) :52: А щоб цей процес пройшов успішніше, то і перед, і після Служби Божої буде нагода приступити до ОБОВ*ЯЗКОВОЇ щорічної сповіді, якщо хтось не встигне чи не зможе висповідатися в часі Великого Посту.
Разом з тим нагадуємо, що обов*язкова щорічна всешвайцарська пасхальна Служба Божа під егідою Товариства Українців Швайцарії відбудеться 2 травня у Фрібурі, на яку очікуємо всіх-всіх-превсіх. На цій Службі Божій я теж буду до Вашої диспозиції, що стосується сповіді.
Сподіваюся на вашу численну присутність якщо не 4 квітня, то принаймні 2 травня.
Наразі ж бажаю всім благодатного Великого Посту, рясних духовних плодів і міці духа, щоб витримати в посиленому пості та молитві до свята Пасхи 4 квітня!

о. Назарій :seeya:

Повернутись до “Українські богослужіння”