Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Повідомлення dima_ternopil »

Доброго дня,

Гадаю що всі, хто стикалися з процедурою заміни катрочки на книжечку, знають що під час подачі заяви книжечку забирають, а дають лише завірену копію без права візиту в інші країни. Попередня процедура заміни не мала такої величезної незручності.

Отже, на 1 місяць(в середньому термін вироблення карточки), забирають можливість вільно пересуватися в шенгенській зоні.

Хто в курсі як обійти дану процедуру вилучення книжечки чи хоча б скоротити термін її відсутності(наприклад написати заяву що я зобов'язуюсь віддати книжечку такого-то числа з певними наслідками в разі невиконання)?

Дмитро
Vladi
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 06 жовтня 2008, 16:02

Re: Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Повідомлення Vladi »

dima_ternopil писав:Доброго дня,

Гадаю що всі, хто стикалися з процедурою заміни катрочки на книжечку, знають що під час подачі заяви книжечку забирають, а дають лише завірену копію без права візиту в інші країни. Попередня процедура заміни не мала такої величезної незручності.

Отже, на 1 місяць(в середньому термін вироблення карточки), забирають можливість вільно пересуватися в шенгенській зоні.

Хто в курсі як обійти дану процедуру вилучення книжечки чи хоча б скоротити термін її відсутності(наприклад написати заяву що я зобов'язуюсь віддати книжечку такого-то числа з певними наслідками в разі невиконання)?

Дмитро
Постав собі в паспорт Шенгенську візу (2 знімка та 100франків в MIGRATIONSAMT) на будь-який термін і забудь про заяви - не допоможе. :wink:
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Повідомлення _vital_ »

Vladi писав:
dima_ternopil писав:Доброго дня,

Гадаю що всі, хто стикалися з процедурою заміни катрочки на книжечку, знають що під час подачі заяви книжечку забирають, а дають лише завірену копію без права візиту в інші країни. Попередня процедура заміни не мала такої величезної незручності.

Отже, на 1 місяць(в середньому термін вироблення карточки), забирають можливість вільно пересуватися в шенгенській зоні.

Хто в курсі як обійти дану процедуру вилучення книжечки чи хоча б скоротити термін її відсутності(наприклад написати заяву що я зобов'язуюсь віддати книжечку такого-то числа з певними наслідками в разі невиконання)?

Дмитро
Постав собі в паспорт Шенгенську візу (2 знімка та 100франків в MIGRATIONSAMT) на будь-який термін і забудь про заяви - не допоможе. :wink:
В міграціонсамті ставлять візу на повернення. А це не те саме, що шенген-віза. Нормальну шенген-візу типу "C" не ставлять, бо це не їхня компетенція. Принаймні, в Базелі так. Не думаю, що в інших місцях по-іншому.
Vladi
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 06 жовтня 2008, 16:02

Re: Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Повідомлення Vladi »

_vital_ писав: В міграціонсамті ставлять візу на повернення. А це не те саме, що шенген-віза. Нормальну шенген-візу типу "C" не ставлять, бо це не їхня компетенція. Принаймні, в Базелі так. Не думаю, що в інших місцях по-іншому.
В міграціонсамті ставлять повноцінну Шенгенську візу (там знизу є примітка що власник є резидентом Швейцаріі, тобто там постіно проживає), з якою можно вільно пересуватися в шенгенській зоні (вона і є заміною перміта в Шенгенскій зоні). На свому прикладі літав з такою візою в німеччину (а перед цим 5 разів питав міграціонсамті чи можу я туди поїхати :grin: )
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Повідомлення pol_serg »

То хіба Базельська специфіка. Потрібно пояснити, що книжечка тобі потрібна. Забирають її вони лише тоді коли хочуть прислати нову "картку" поштою. Після 10 хвилин прирікань і прохання покликати когось "старшого" віддадуть тобі ту книжечку з умовою що по нову картку ти прийдеш сам і на місці в крайсбюро обміняєш одну на іншу. Перевірено досвідом.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Повідомлення _vital_ »

Vladi писав:
_vital_ писав: В міграціонсамті ставлять візу на повернення. А це не те саме, що шенген-віза. Нормальну шенген-візу типу "C" не ставлять, бо це не їхня компетенція. Принаймні, в Базелі так. Не думаю, що в інших місцях по-іншому.
В міграціонсамті ставлять повноцінну Шенгенську візу (там знизу є примітка що власник є резидентом Швейцаріі, тобто там постіно проживає), з якою можно вільно пересуватися в шенгенській зоні (вона і є заміною перміта в Шенгенскій зоні). На свому прикладі літав з такою візою в німеччину (а перед цим 5 разів питав міграціонсамті чи можу я туди поїхати :grin: )
Можна питання: віза була типу "C" або "D"? Просто цікаво. Візу типу "D" мені теж робили, з примітками "MULT", "Schengen", "Motif Professionell". Саме в Міграціонсамті. А от пояснити не змогли, чи дозволено з нею пересуватися не лише тразитом.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Повідомлення _vital_ »

pol_serg писав:То хіба Базельська специфіка. Потрібно пояснити, що книжечка тобі потрібна. Забирають її вони лише тоді коли хочуть прислати нову "картку" поштою. Після 10 хвилин прирікань і прохання покликати когось "старшого" віддадуть тобі ту книжечку з умовою що по нову картку ти прийдеш сам і на місці в крайсбюро обміняєш одну на іншу. Перевірено досвідом.
Раніше не забирали ніколи. А цього разу вмовляння не дали жодно результату - не можна, і все тут. Мовляв, такий тепер порядок для всіх. Ще раз підтверджується - в кожному кантоні закони розуміють на свій розсуд.
Vladi
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 06 жовтня 2008, 16:02

Re: Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Повідомлення Vladi »

_vital_ писав: Можна питання: віза була типу "C" або "D"? Просто цікаво. Візу типу "D" мені теж робили, з примітками "MULT", "Schengen", "Motif Professionell". Саме в Міграціонсамті. А от пояснити не змогли, чи дозволено з нею пересуватися не лише тразитом.
віза була типу "D" з примітками "MULT"..."Raisons professionnelles"... "Vaut comme titre de sejour" (це найголовне), далі я приоджу цитату пояснення на мій запит з Берну:

----- Original Message -----
From: Michel.Challande@bfm.admin.ch
Sent: Thursday, April 30, 2009 12:19 PM
Subject: TR: Visum

Sehr geehrter Herr ...

Wir bestätigen Ihnen, dass das Visum im Anhang (Typ D, gültig für die Schweiz, mit dem Vermerk "vaut comme titre de séjour") zur visumsfreien Reise auf dem Gebiet sämtlicher Schengen-Staaten akzeptiert wird. Dieses Dokument ist dementsprechend auch im Anhang 4 der Gemeinsamen Konsularischen Instruktionen des Rats der Europäischen Union aufgelistet.
Avec mes meilleures salutations
Michel Challande
Chef de section suppléant

Département fédéral de justice et police DFJP
Office fédéral des migrations ODM
Division Entrée et admission
Section Visas

Quellenweg 6, 3003 Berne-Wabern
Tél. +41 31 325 95 90
Fax +41 31 325 81 95
michel.challande@bfm.admin.ch
http://www.bfm.admin.ch
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Повідомлення _vital_ »

Vladi писав: "Vaut comme titre de sejour" (це найголовне), далі я приоджу цитату пояснення на мій запит з Берну:
Дякую за цінну інформацію! Буду вимагати наступного разу саме з такою приміткою
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Повідомлення dima_ternopil »

Тепер питання номер два, а як юридично трактується коли я пересікаю кордон швейцарії(наприклад з німеччиною) маючи на руках лише скановану копію перміта та дійсний паспорт. Чисто теоретично - вони дивляться на номер перміта і перевіряють по базі. Для них ті папірчики ніщо, головне прив'язка до паспорта.
А ви як думаєте?
Vladi
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 06 жовтня 2008, 16:02

Re: Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Повідомлення Vladi »

dima_ternopil писав:Тепер питання номер два, а як юридично трактується коли я пересікаю кордон швейцарії(наприклад з німеччиною) маючи на руках лише скановану копію перміта та дійсний паспорт. Чисто теоретично - вони дивляться на номер перміта і перевіряють по базі. Для них ті папірчики ніщо, головне прив'язка до паспорта.
А ви як думаєте?
Головна і найправильна думка в кінці: "Для них ті папірчики ніщо..." :wink:
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Повідомлення _vital_ »

dima_ternopil писав:Тепер питання номер два, а як юридично трактується коли я пересікаю кордон швейцарії(наприклад з німеччиною) маючи на руках лише скановану копію перміта та дійсний паспорт. Чисто теоретично - вони дивляться на номер перміта і перевіряють по базі. Для них ті папірчики ніщо, головне прив'язка до паспорта.
А ви як думаєте?
НМД, чисто технічно по базі мають можливість перевірити лише швейцарці. Інші "шенгенівці" доступу до швейцарської бази (ZAR чи як там її) не мають. Шенгенська база SIS містить лише відомості про розшукуваних злочинців. Тобто наявність дійсного документу для перетину кордону є обов"язковою. Можу собі уявити, що на швейцарсько-німецькому кордоні все обійдеться лише зауваженням та проханням "так не робити" наступного разу. А от деінде наслідки будуть серйознішими.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Повідомлення dima_ternopil »

_vital_ писав:
dima_ternopil писав:Тепер питання номер два, а як юридично трактується коли я пересікаю кордон швейцарії(наприклад з німеччиною) маючи на руках лише скановану копію перміта та дійсний паспорт. Чисто теоретично - вони дивляться на номер перміта і перевіряють по базі. Для них ті папірчики ніщо, головне прив'язка до паспорта.
А ви як думаєте?
НМД, чисто технічно по базі мають можливість перевірити лише швейцарці. Інші "шенгенівці" доступу до швейцарської бази (ZAR чи як там її) не мають. Шенгенська база SIS містить лише відомості про розшукуваних злочинців. Тобто наявність дійсного документу для перетину кордону є обов"язковою. Можу собі уявити, що на швейцарсько-німецькому кордоні все обійдеться лише зауваженням та проханням "так не робити" наступного разу. А от деінде наслідки будуть серйознішими.
То не зовсім так. При в'їзді чи виїзді з шенгенської зони(чи навіть випадкової перевірки в поїзді з німеччини до швейцарії) перевіряючий бере в руки український паспорт + перміт і вводить з перміта якісь цифри в комп'ютер, а той видає всі дані про мене і звіряє з паспортом. Також був свідком наступного методу перевірки - бере людина без комп'ютера обидва документа в руки і дзвонить на диспетчерський пункт та по буквах називає ім'я та прізвище, а той йому видає інформацію що дійсно ця людина проживає в швейцарії і каже номер паспорта та дату народження.
Тому в мене і виникла така думка що папірець в них лише щоб цифри звідти взяти.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Повідомлення pol_serg »

Я теж їхав до Німеччини через кілька днів після подачі паперів на переоформлення того перміту. Я 10 хвилин убалтував ту пані віддати паперовий перміт мені, посилаючись на то що я не можу ходити по швіцу без документів і тд... Ніякої завіреної копії мені не пропонували. Вона сказала, щзо може відмінити запит і як я приїду то подам заново і тд. Я ще раз ввічливо її попросив зробити там якусь копію, лишити то їй і тд, на що вона вже почала до мене говорити різко. І коли я попросив "старшого", її коліжанка, яа почала з того сміятися, сказала, що існує якийсь там параграф, який то дозволяє, одним словом папір мені віддали і сказали що я мушу прийти за карткою особисто і з пермітом паперовим і коли я сказав "звичайно", та старша пані прошипіла мені що то "зовсім незвичайно". От і все. А сам прикол, що вони пересилають то поштою листом до запитання, а саме поштове відділення знаходилось в тому ж будинку, що й крайсбюро.... :pardon:
Питання друге - коли останній раз в кого перевіряли папери при вїзді в нім. залізницею? В мене - останній раз 21.12.08, ніхто не вбиває номер швейц. перміту нікуди. Просто дивляться чи він "світить" в УФ і проводять паспортом по сканеру, щоб подивитися чи немає його в якомус шперлісті. І усьо. Таке тільки в нім. аеропортах.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Повідомлення dima_ternopil »

pol_serg писав:Я теж їхав до Німеччини через кілька днів після подачі паперів на переоформлення того перміту. Я 10 хвилин убалтував ту пані віддати паперовий перміт мені, посилаючись на то що я не можу ходити по швіцу без документів і тд... Ніякої завіреної копії мені не пропонували. Вона сказала, щзо може відмінити запит і як я приїду то подам заново і тд. Я ще раз ввічливо її попросив зробити там якусь копію, лишити то їй і тд, на що вона вже почала до мене говорити різко. І коли я попросив "старшого", її коліжанка, яа почала з того сміятися, сказала, що існує якийсь там параграф, який то дозволяє, одним словом папір мені віддали і сказали що я мушу прийти за карткою особисто і з пермітом паперовим і коли я сказав "звичайно", та старша пані прошипіла мені що то "зовсім незвичайно". От і все. А сам прикол, що вони пересилають то поштою листом до запитання, а саме поштове відділення знаходилось в тому ж будинку, що й крайсбюро.... :pardon:
Питання друге - коли останній раз в кого перевіряли папери при вїзді в нім. залізницею? В мене - останній раз 21.12.08, ніхто не вбиває номер швейц. перміту нікуди. Просто дивляться чи він "світить" в УФ і проводять паспортом по сканеру, щоб подивитися чи немає його в якомус шперлісті. І усьо. Таке тільки в нім. аеропортах.
Ще б знати що то за параграф такий...

При вїзді в Німеччину дійсно востаннє перевіряли в 2008, а ось на зворотній дорозі десь в третині випадків перевіряють на відрізку Фрайбург-Базель. Підсідають у Фрайбурзі і проходять увесь поїзд. За цей рік мене особисто десь разів три перевіряли. І ніякого в них УФ ліхтарика не було.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Повідомлення pol_serg »

Ті, що підсідають у Фрайбурзі в бік швіцу - теж швіцери, і завірену копію також схавають. А УФ лампа є в аеропортах - Франкфурті, Дюсселі, Дортмунді чи Мюнхені - мова там здається йшла про "приліт"-"відліт" з-до України і контроль власне там. Якщо швіцерські чи німецькі прикордонники так часто чіпаються - треба терміново попрацювати над іміджем... :verygood: :seeya:
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Повідомлення _vital_ »

dima_ternopil писав: При вїзді в Німеччину дійсно востаннє перевіряли в 2008, а ось на зворотній дорозі десь в третині випадків перевіряють на відрізку Фрайбург-Базель. Підсідають у Фрайбурзі і проходять увесь поїзд. За цей рік мене особисто десь разів три перевіряли. І ніякого в них УФ ліхтарика не було.
Кілька разів на рік їжджу на ICE з Базеля через Фрайбург і далі, так вже три роки. За весь час пару разів прикордонників бачив. Жодного разу не бачив, що вони навіть зупинялися. Але то як кому щастить.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Повідомлення _vital_ »

pol_serg писав:А сам прикол, що вони пересилають то поштою листом до запитання, а саме поштове відділення знаходилось в тому ж будинку, що й крайсбюро.... :pardon:
В нас шлють додому, отримуєш під підпис. Якщо вдома нема нікого - тоді не знаю :)
Аватар користувача
Nadya
Дозвіл B
Повідомлень: 115
З нами з: 17 січня 2008, 16:13
Звідки: Lviv- kanton Zuerich
Контактна інформація:

Re: Продовження дозволу В(книжечка на картку)

Повідомлення Nadya »

Сьогодні ходила в гемайнде продовжувати аусвайс В.
Ніхто в мене книжечку не забирав, сказали "книжечку собі тримайте бо вона ще 3 тижні дійсна,
а карточку ми вам поштою пришлем".
Інший край, інший звичай... :dontknow:
Життя - це не генеральна репетиція.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”